podnośniki pająk

Podnośniki pająk (gąsienicowe)

Wśród wielu typów zwyżek na szczególną uwagę zasługują specjalistyczne podnośniki gąsienicowe. Podnośniki pająk zapewniają możliwość wykonania prac na wysokości do 25,6 m. Poznaj więcej możliwości podnośników na gąsienicach i skorzystaj z oferty wynajmu specjalistycznego sprzętu w AA Herkules.

Garść informacji o podnośnikach gąsienicowych z naszej oferty!

Podnośniki gąsienicowe to urządzenia, które po rozłożeniu konstrukcją przypominają pająka. Przemieszczają się dzięki wykorzystaniu gąsienic pokrytych wytrzymałą gumą. Zaawansowany układ jezdny pozwala m.in. na pokonywanie schodów. Szerokość transportowa modeli mieści się w granicach do 75 centymetrów – jest to szczególnie istotne podczas przejazdu maszyną przez wąskie korytarze i drzwi.

Kolejną zaletą podnośników gąsienicowych są rozkładane podpory stabilizujące. Po ustawieniu maszyny w miejscu pracy operator mechanicznie rozkłada je, co stabilizuje i wyrównuje podest z koszem. Zastosowanie rozkładanych podpór przekłada się na znaczące możliwości względem zasięgu w górę oraz wysięgów bocznych. W momencie podnoszenia konstrukcji podestu na podporach gąsienice unoszą się i nie mają kontaktu z podłożem. Aby nie uszkodzić posadzki, na końce podpór stosuje się nakładki z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału. Jest to istotne, jeśli korzystamy z podnośnika w obiektach sakralnych czy zabytkowych pałacach, gdzie wartość posadzki jest wręcz bezcenna.

Podnośniki na gąsienicach mają niewielką wagę w stosunku do teleskopowo-przegubowych odpowiedników na kołach. Masa maszyny spalinowej o wysokości roboczej 25,6 metra to około 16 ton. 3 tony wagi podnośnika na gąsienicach, którego wysokość robocza wynosi ponad 25,6 metra to naprawdę niewiele.

podnośnik gąsienicowy omme w kościele

Zapytaj o podnośnik gąsienicowy!

Solidny sprzęt dostępny od zaraz i w konkurencyjnych cenach. Skontaktuj się z obsługą po więcej informacji i wynajmij podnośnik pająk!

Wynajem podnośników gąsienicowych w AA HERKULES

Nasza wypożyczalnia sprzętu podnośnikowego poszerza swoją ofertę, chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Kilkunastoletni staż w branży pozwolił nam zaopatrzyć flotę w jedne z najbardziej specjalistycznych modeli podnośników – podnośniki gąsienicowe (typu pająk).

Podnośniki na gąsienicach dzięki unikatowym funkcjom zyskały uznanie w oczach naszych klientów. W wielu przypadkach są jedynym słusznym wyborem. Zwyżki dziki możliwości przełączenia źródła zasilania, mogą pracować zarówno na zewnątrz, jak i w obiektach zamkniętych. Pająki zyskują także dzięki możliwości zmiany rozstawu i niezależnej regulacji wysokości gąsienic oraz podporom stabilizującym. Zwyżki typu pająk wróżenia możliwość pracy w trudno dostępnych miejscach m.in. na terenach pochyłych oraz z uskokami terenu. Wykorzystując podnośnik pająk w obiektach zamkniętych m.in. w kościołach, czy galeriach handlowych klient, nie musi obawiać się także o zniszczenie podłoża. Gabaryty maszyny po złożeniu i jej niska waga, przy oferowanych wysokościach i zasięgach bocznych są niespotykane w innych typach podnośników – to najlepsze potwierdzenie wysokiej klasy sprzętu!

Aktualnie wynajmujemy podnośniki pająki produkowane przez firmę Teupen o wysokościach roboczych do 23 metrów oraz większe i mniejsze modele JLG serii X. Dostarczymy sprzęt na miejsce pracy i pomożemy w objaśnieniu sposobu obsługi. Atrakcyjne ceny najmu i przejrzyste warunki przekonają Cię do wyboru naszej oferty. Zadzwoń do naszych specjalistów i zapytaj o podnośnik gąsienicowy lub pomoc w doborze typu do rodzaju wykonywanych prac.

podnośnik pająk podczas pracy

Flota podnośników

Dysponujemy szeroką gamą podnośników. Typ podnośnika można dopasować do każdego miejsca i specyfiki prac na wysokości.

Atrakcyjne ceny

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – z możliwością negocjacji cen najmu i wykupu sprzętu po zakończeniu umowy.

Serwis

Kompleksowy serwis i naprawy w razie awarii – maszyny serwisujemy stale, a w razie pojawienia się usterek błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia.

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń