podnośniki nożycowe elektryczne

Podnośniki nożycowe elektryczne

Nasza oferta wynajmu elektrycznych podnośników nożycowych obejmuje kompaktowe modele na 6 m wysokości, jak i duże zwyżki do 16,00 m. Podesty nożycowe z napędem elektrycznym dostępne są z szerokimi, zapewniającymi przestrzeń roboczą oraz wąskimi, umożliwiającymi przejazd przez drzwi platformami.

Pomożemy wybrać odpowiedni model i dostarczymy go na miejsce.

Nożycowe podnośniki elektryczne na hale, obiekty zamknięte i nie tylko!

Podnośniki o konstrukcji nożycowej z elektrycznymi silnikami, nie emitują zanieczyszczeń do otoczenia, dzięki czemu są wykorzystywane do pracy na zamkniętych halach, czy w magazynach. Większość modeli z oferty można z powodzeniem wykorzystać także do prac na utwardzonym podłożu na zewnątrz. Maszyny pracują na jednym ładowaniu około 6 godzin. Najnowsze modele zostały wyposażone w system E-Drive zapewniający jeszcze dłuższą pracę na akumulatorach. Ładowanie odbywa się za pomocą sieci (230v).

Cicha praca podnośnika jest komfortowa dla pracowników, a intuicyjny joystick umożliwia łatwe sterowanie podestem. W ofercie mamy kilka modeli, mniejsze mogące przejechać przez standardowe drzwi o szerokości 80 cm, oraz większe z udźwigiem do nawet 360 kg. Wysokość robocza podnośników nożycowych elektrycznych mieści się w zakresie od 6 do 16,00 m (ruch pionowy: góra-dół). Dzięki zastosowaniu wysuwanej części pomostu o 0,46, 0,91 lub nawet 1,5 m poza platformę, zwiększa się boczny zasięg podnośnika i obszar roboczy.

Podnośniki nożycowe elektryczne posiadają składane barierki. Dzięki temu transport i przechowywanie maszyny jest wygodne i proste. Wszystkie maszyny mają pełne koła pokryte niepozostawiającą śladów guma.

podnośnik nożycowy elektryczny podczas pracy

Zapytaj o elektryczny podnośnik nożycowy!

Dzięki nam na atrakcyjnych cenowo warunkach wypożyczysz podnośnik i wykonasz niezbędne prace.

FAQ

Jakie są zalety podnośników nożycowych elektrycznych?

Podnośniki nożycowe elektryczne posiadają wiele zalet, w tym cichą pracę, brak emisji spalin i niskie koszty eksploatacji. Są również łatwe w obsłudze i zapewniają szybkie podnoszenie ładunków lub osób.

Jakie są różnice między podnośnikami nożycowymi elektrycznymi a podnośnikami nożycowymi hydraulicznymi?

Podnośniki nożycowe elektryczne są zasilane prądem elektrycznym (230V) i są bardziej ekonomiczne w eksploatacji niż podnośniki nożycowe hydrauliczne, które są zasilane olejem hydraulicznym. Podnośniki nożycowe hydrauliczne są jednak zwykle trochę bardziej wytrzymałe i mogą podnosić cięższe ładunki.

Jakie są ograniczenia podnośników nożycowych elektrycznych?

Podnośniki nożycowe elektryczne mają ograniczenia dotyczące maksymalnej wysokości podnoszenia i udźwigu. W naszej ofercie znajdziesz różne modele podnośników nożycowych elektrycznych dostosowane do różnych wysokości.

Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy wyborze podnośnika nożycowego elektrycznego?

Przy wyborze podnośnika nożycowego elektrycznego należy wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak maksymalna wysokość podnoszenia, maksymalny udźwig, wymiary platformy, sposób napędu, koszty eksploatacji i np. wagę maszyny.

Jakie są standardowe zastosowania podnośników nożycowych elektrycznych?

Podnośniki nożycowe elektryczne są powszechnie stosowane w magazynach, fabrykach, halach sportowych i centrach handlowych. Często wykorzystuje się je w pomieszczeniach zamkniętych, jednak w odpowiednich warunkach mogą również pracować na zewnątrz.

Flota podnośników

Dysponujemy szeroką gamą podnośników. Typ podnośnika można dopasować do każdego miejsca i specyfiki prac na wysokości.

Atrakcyjne ceny

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – z możliwością negocjacji cen najmu i wykupu sprzętu po zakończeniu umowy.

Serwis

Kompleksowy serwis i naprawy w razie awarii – maszyny serwisujemy stale, a w razie pojawienia się usterek błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia.

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń