podnośniki nożycowe elektryczne

Podnośniki nożycowe elektryczne

Nasza oferta wynajmu elektrycznych podnośników nożycowych obejmuje kompaktowe modele na 6 m wysokości, jak i duże zwyżki do 18,50 m. Podesty nożycowe z napędem elektrycznym dostępne są z szerokimi, zapewniającymi przestrzeń roboczą oraz wąskimi, umożliwiającymi przejazd przez drzwi platformami.

Pomożemy wybrać odpowiedni model i dostarczymy go na miejsce.

Podnośniki nożycowe elektryczne na hale, obiekty zamknięte i nie tylko!

Podnośniki nożycowe z elektrycznymi silnikami, nie emitują zanieczyszczeń do otoczenia, dzięki czemu są wykorzystywane do pracy na zamkniętych halach, czy w magazynach. Większość modeli z oferty można z powodzeniem wykorzystać także do prac na utwardzonym podłożu na zewnątrz. Maszyny pracują na jednym ładowaniu około 6 godzin. Najnowsze modele zostały wyposażone w system E-Drive zapewniający jeszcze dłuższą pracę na akumulatorach. Ładowanie odbywa się za pomocą sieci (230v).

Cicha praca podnośnika jest komfortowa dla pracowników, a intuicyjny joystick umożliwia łatwe sterowanie podestem. W ofercie mamy kilka modeli, mniejsze mogące przejechać przez standardowe drzwi o szerokości 80 cm, oraz większe z udźwigiem do nawet 500 kg. Wysokość robocza podnośników nożycowych elektrycznych mieści się w zakresie od 6 do 18,5 m (ruch pionowy: góra-dół). Dzięki zastosowaniu wysuwanej części pomostu o 0,46, 0,91 lub nawet 1,5 m poza platformę, zwiększa się boczny zasięg podnośnika i obszar roboczy.

Podnośniki nożycowe elektryczne posiadają składane barierki. Dzięki temu transport i przechowywanie maszyny jest wygodne i proste. Wszystkie maszyny mają pełne koła pokryte niepozostawiającą śladów guma.

podnośnik nożycowy elektryczny podczas pracy

Zapytaj o nożycowy podnośnik elektryczny!

Dzięki nam na atrakcyjnych cenowo warunkach wypożyczysz podnośnik i wykonasz niezbędne prace.

Flota podnośników

Dysponujemy szeroką gamą podnośników. Typ podnośnika można dopasować do każdego miejsca i specyfiki prac na wysokości.

Atrakcyjne ceny

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – z możliwością negocjacji cen najmu i wykupu sprzętu po zakończeniu umowy.

Serwis

Kompleksowy serwis i naprawy w razie awarii – maszyny serwisujemy stale, a w razie pojawienia się usterek błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia.

Sprawdź nowe modele maszyn! JLG Toucan 12E Plus oraz Haulotte HA16 RTJ PRO już we flocie AA HERKULES!

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.