Podnośniki Wałbrzych

Świadczymy usługi wynajmu podestów ruchomych i podnośników koszowych w mieście Wałbrzych oraz jego okolicach. Zapewniamy minimum formalności, kompetentną i szybką obsługę. Dobieramy maszyny pod wymagania i rodzaj prac. Transportujemy je na oraz z miejsca pracy, po zakończeniu najmu. Zapraszamy do współpracy i kontaktu.

Pomagamy w doborze i dowozimy zwyżki pod wskazany adres na terenie Wałbrzycha!

Podnośnik w zależności od typu może być wykorzystywany do wielu działań i pracować w różnych warunkach. Typ dobieramy w zależności od miejsca i podłoża, po jakim maszyna będzie się poruszać. Mamy do wyboru wersje z zasilaniem elektrycznym lub spalinowym. Warto zwrócić uwagę na rodzaj zamontowanych kół. Do trudnego terenu potrzebna będzie maszyna z oponami posiadającymi dużym bieżnik, aby podest poradził sobie w nierównym, czy grząskim terenie. Jeśli chodzi o pracę na równym podłożu wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń można postawić na niebrudzące szare koła posiadające mały bieżnik. W przypadku konieczności uzyskania dostępu do miejsc zlokalizowanych nad obiektami, zwyżka musi być wyposażona w teleskopowo-przegubowe ramie. Proponujemy Państwu podnośniki teleskopowo przegubowe o wysokości od 11 do 26 metrów roboczych. Model należy dobrać także do potrzeb względem wysokości, udźwigu i wagi.

Zapewniamy stały serwis wynajmowanych podnośników, także bezpośrednio na miejscu pracy. Wśród naszych usług dostępne są także kursy na operatorów podestów ruchomych przejezdnych oraz operatorów ładowarek teleskopowych – kategorii IP oraz IWJO. Posiadamy status jednostki certyfikowanej. UDT-CERT. Dzięki dużemu doświadczeniu, które zdobyliśmy podczas dwunastu lat obecności na rynku, naszym klientom z Wałbrzycha jesteśmy w stanie zaoferować obsługę na najwyższym poziomie. Znajomość branży, rozbudowana flota podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych pozwala nam wybierać i dostarczać najlepsze rozwiązania.

podnośniki Wałbrzych

Potrzebujesz podnośnika w Wałbrzychu? Zadzwoń!

Zapewniamy konkurencyjne ceny i atrakcyjne warunki wynajmu, zarówno nowym, jak i stałym klientom. Zapraszamy do współpracy.

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń