Wynajem podnośników Bielsko-Biała

Potrzebujesz zwyżki (podnośników) lub ładowarki teleskopowej na terenie miasta Bielsko-Biała lub w okolicy? Nasza wypożyczalnia zapewnia wynajem podnośników do 26 m na terenie całego śląska oraz województw ościennych. Zapoznaj się z ofertą i zadzwoń. Do dyspozycji mamy zwyżki, które sprawdzą się podczas wszelkich prac, na budowie i nie tylko!

Bielsko-Biała z ofertą wypożyczalni zwyżek AA HERKULES

Działając ponad dekadę, nasza flota liczy powyżej tysiąc podnośników rozmieszczonych w siedmiu oddziałach firmy. Posiadamy filie zarówno w województwie śląskim, gdzie mieści się centrala, jak i w województwie dolnośląskim, łódzkim, małopolskim, mazowieckim, lubelskim i podkarpackim. Bielsko-Biała obsługiwana jest bezpośrednio ze śląskiego oddziału.

W ofercie wynajmu mamy podnośniki najlepszych, renomowanych marek na rynku. Są to zwyżki producentów takich jak: Genie, Haulotte, JLG oraz Nifty Lift. Dodatkowo w AA HERKULES można wynająć wysokiej klasy ładowarki teleskopowe firmy JCB. Maszyny z naszej floty można podzielić na podnośniki nożycowe elektryczne oraz spalinowe, podnośniki na gąsienicach typu pająk, podnośniki masztowe, teleskopowo-przegubowe oraz wspomniane wcześniej ładowarki teleskopowe.

Rodzaj zasilania oraz posiadane ogumienie maszyny, są jednymi z czynników doboru odpowiedniej zwyżki pod daną pracę i miejsce, w jakim ta praca ma się odbywać. Podnośniki elektryczne z szarym ogumieniem stosowane są zazwyczaj w zamkniętych pomieszczeniach. Opony nie zostawiają śladów na powierzchni, a maszyna nie wytwarza szkodliwych zanieczyszczeń. W przypadku podnośników spalinowych, mamy do czynienia z większym, czarnym ogumieniem, które znacznie lepiej sprawdza się na trudnym terenie. Maszyny spalinowe przeznaczone są głównie do pracy na zewnątrz.

podnośniki Bielsko-Biała wynajem

Potrzebna Ci zwyżka?

Bielsko-Biała jest miastem, do którego zwyżkę dostarczymy już na następny dzień! Skontaktuj się z profesjonalną obsługą wypożyczalni podnośników.

Wykorzystaj podnośniki jak inne Bielskie firmy!

Podnośniki AA Herkules miały okazję pomagać podczas remontu i budowy trzeciej co do wielkości galerii handlowej mieszczącej się w Bielsku-Białej, a mianowicie galerii Sarni Stok. Nasze maszyny sprawdziły się w pracy nad konserwacją oraz montażem elewacji. Nie jest to jedna możliwość wykorzystania podnośników, nie był to także nasz jedyny klient z Bielska.

Zaufała nam również spółka Pekabex Bet, która była odpowiedzialna za nową inwestycję w Bielsku Białej, a mianowicie budowę Centrum Logistycznego Panattoni Park. Wynajem zwyżek w Bielsku Białej przez Pekabex miał za zadanie sprostać zadaniu jakim był podobnie jak wcześniej, montaż elewacji oraz wykonanie innych określonych zadań podczas budowy hal. Sama inwestycja obejmuje ponad 27,000 mkw powierzchni magazynowo biurowej, której koszt powstania szacuje się na około 10 mln euro.

Jeżeli potrzebujesz wynająć podnośnik na terenie miasta Bielsko Biała lub okolic, skontaktuj się z nami. Nasze podnośniki nożycowe elektryczne mają określoną wysokość roboczą. Zakres, na który zwyżka jest w stanie wysunąć swoją platformę mieści się w granicach od 5,90 m do 16 m. W przypadku nożycowo spalinowych maksymalna wysokość robocza wynosi od 12 m do 15,11 m. Podnośnik teleskopowo przegubowy Haulotte HA 260PX zapewnia najwyższą wysokość roboczą i operator jest w stanie pracować nawet na 25,60 metrach.

podnośniki Bielsko-Biała

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń