Podnośniki Legnica

Prace wysokościowe na hali, a może na trudnym nierównym terenie? Niezależnie od warunków, pomożemy Ci dobrać odpowiedni podnośnik koszowy. Legnica to jedno z miast, które obsługujemy z naszego dolnośląskiego oddziału. Marka AA HERKULES zapewnia podnośniki najlepszych światowych producentów pozwalające pracować na wysokości nawet 25,6 m. Sprawdź i wynajmij zwyżkę w dobrej cenie!

Proste zasady i indywidualne podejście w przypadku każdego najmu

Minimum formalności, stałe wsparcie specjalistów i opieka serwisowa, a także ponad dwunastoletnie doświadczenie na rynku. Jesteśmy polską wypożyczalnią zwyżek koszowych, stawiającą na niezawodne maszyny i kompleksowe podejście do obsługi. Zapewniamy wsparcie na etapie wyboru, transport, serwis, a także możliwość wykupu podnośnika po najmie.

W przypadku wynajmu, firmy realizujące inwestycje w Legnicy mogą liczyć na fachowe wsparcie. Pracownicy działu wynajmu każdorazowo przygotowują indywidualną ofertę w zależności od czasu najmu, ilości maszyn oraz typów podnośników. Zapewniamy atrakcyjne warunki najmu zarówno w przypadku jednodniowych, jak i długoterminowych umów – nowym oraz stałym klientom. W przypadku podpisania umowy jesteśmy w stanie zawieźć podnośnik w dowolne miejsce na terenie miasta Legnica lub w promieniu do 150 km od każdego z naszych oddziałów w 24h. W czasie najmu sprzęt jest pod naszą opieką serwisową, a w przypadku awarii zapewniamy szybkie usunięcie usterki lub wymianę maszyny.

Wybór naszej wypożyczalni to gwarancja spokoju i możliwości ciągłej eksploatacji maszyn dopasowanych do realizacji zadań – potwierdzone licznymi pozytywnymi opiniami klientów.

podnośniki Legnica wynajem

Potrzebujesz podnośnika na inwestycje w Legnicy? Zapraszamy!

Zaufaj naszej wypożyczalni i skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty.

Oferta wynajmu podnośników dla przedsiębiorców z Legnicy!

Decydując się na wynajem podnośników na terenie Legnicy, z pewnością będzie zależeć Ci na tym, aby mieć dostęp do najlepszego sprzętu na rynku. Nasza flota liczy kilkaset podestów ruchomych, m.in. nożycowych, teleskopowo-przegubowych, masztowych – jest więc z czego wybierać! Co ważne, jest to sprzęt cenionych i sprawdzonych producentów. Dbamy o regularną konserwację podnośników i ważność badań technicznych. Doskonale rozumiemy także, że z usług korzystają Klienci o różnych potrzebach. Prace na wysokościach oraz prace przemysłowe wymagają odmiennych rozwiązań, dlatego też kontaktując się z nami, możesz liczyć na pomoc doradców i dopasowanie maszyny do oczekiwań – również w trakcie trwania najmu. Dzięki temu możesz być pewien, że nic nie opóźni zaplanowanej pracy Twojego zespołu!

Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Klientom, którzy korzystają z wynajmu podnośników na terenie Legnicy, zapewniamy bezpieczny transport i rozładunek z lawety. Zapewniamy także elastyczne godziny dostaw i konkurencyjne ceny. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i nawiązać współpracę – przygotujemy indywidualną wycenę na wynajem podestu ruchomego!

podnośniki Legnica

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń