podnośniki koszowe

Podnośniki koszowe

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w wynajmie podnośników koszowych. Jako jedna z największych wypożyczalni urządzeń podnośnikowych w Polsce, zapewniamy klientom dostęp do specjalistycznych podestów koszowych. Zadzwoń i przekonaj się, jak możemy pomóc w realizacji prac na wysokości!

Nasze podnośniki koszowe na wynajem!

Dysponujemy urządzeniami w kategoriach:

 • elektryczne i spalinowe podesty nożycowe – do 16 m wysokości roboczej,
 • elektryczne i spalinowe podesty teleskopowo-przegubowe – do 25,6 m wysokości roboczej,
 • elektryczne podesty masztowe – do 12,65 m wysokości roboczej,
 • elektryczno-spalinowe podesty na gąsienicach – do 25,6 m wysokości roboczej.

Bogata oferta podestów koszowych
Podesty koszowe to urządzenia podnośnikowe, które wyposażone są w kosz otoczony barierkami dla maksymalnego bezpieczeństwa. Zróżnicowane warianty podestów umożliwiają ich indywidualny dobór do prac wysokościowych pod kątem wysokości, lokalizacji, potrzebnej wielkości oraz udźwigu. Podesty stosowane są między innymi podczas prac budowlanych, wykończeniowych, montażowych, inwentaryzacyjnych, magazynowych. Umożliwiają łatwy i szybki dostęp do obszarów, które znajdują się nad albo pod przeszkodami, na trudnym terenie. Stanowią przy tym alternatywę dla rusztowań, pozwalając na ograniczenie kosztów związanych z realizacją usług.

Flota naszej wypożyczalni obejmuje podnośniki koszowe od marek jak Genie, Haulotte, Nifty Lift, JLG, Teupen i innych cenionych dostawców. To urządzenia wyposażone w silniki elektryczne – przeznaczone do pracy w obiektach, a także silniki spalinowe – dedykowane do robót na otwartym terenie.

podnośniki koszowe

Potrzebujesz podnośnika koszowego?

Skontaktuj się z nami, a pomożemy dobrać maszynę do Twoich potrzeb i zawieziemy ją na wskazany adres!

Dlaczego podnośniki koszowe warto wynająć w AA HERKULES?

Nasza wypożyczalnia podnośników dysponuje rozbudowaną flotą ponad 1000 urządzeń znajdujących się w asortymencie oddziałów w Katowicach, Wrocławiu, Warszawie, Łodzi, Krakowie, Lublinie i Rzeszowie. Dostarczamy profesjonalne podnośniki koszowe, które umożliwiają prowadzenie prac na wysokościach do 26m wewnątrz obiektów takich jak hale, magazyny, galerie handlowe, kościoły, a także na zewnątrz, między innymi na placach budów, ulicach, parkingach.

Nasze najważniejsze atuty to:

 • Kompleksowa i fachowa obsługa – dzięki wieloletniej praktyce wiemy, jak zapewnić profesjonalną i kompleksową obsługę.
 • Elastyczne dopasowanie – dla sprzętu jak podesty koszowe wynajem prowadzony jest na korzystnych warunkach uwzględniających indywidualne wymagania klientów.
 • Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – jesteśmy do dyspozycji niezależnie od tego, na jak długo potrzebujesz sprzęt.
 • Atrakcyjne ceny – bez ukrytych kosztów.
 • Doradztwo naszych ekspertów – przy wyborze odpowiedniego podestu koszowego.
 • Usługi transportowe – dostarczamy zwyżki w zasięgu naszych siedzib bezpośrednio do klientów.
 • Serwis zwyżek – prowadzimy prace diagnostyczne i naprawy usterek, a przy wystąpieniu znacznych problemów podstawiamy sprzęt zastępczy.
 • Szkolenia operatorów podestów koszowych – prowadzimy certyfikowany ośrodek UDT-CERT w Katowicach, w którym organizujemy szkolenia indywidualne i grupowe z egzaminem UDT.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną ofertę wynajmu podestów koszowych.

podnośniki koszowe

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń