podnośniki nowy sącz

Podnośniki Nowy Sącz

Wybierz sprawdzoną firmę prowadzącą wynajem podnośników – Nowy Sącz to obszar, na którym działamy już od lat! W AA Herkules specjalizujemy się w wypożyczaniu różnych typów podestów ruchomych spalinowych i elektrycznych oraz ładowarek teleskopowych, które dostarczamy do naszych Klientów już w 24h. Poznaj naszą flotę, aby dobrać najlepsze maszyny do prac wysokościowych w Nowym Sączu!

AA Herkules – wypożyczalnia podnośników w Nowym Sączu

Podnośniki koszowe są samobieżnymi urządzeniami, które doskonale nadają się do prowadzenia prac wysokościowych. Dzięki nim można dosięgnąć na znaczną wysokość bez konieczności rozstawiania rusztowań albo stosowania niebezpiecznych drabin. Pozwalają na prowadzenie robót w obiektach, gdy wyposażone są w bezemisyjne silniki elektryczne, albo na zewnątrz nich, gdy wykorzystują silniki spalinowe oraz napędy 4×4 z terenowym ogumieniem.

Jeśli podczas prac wysokościowych planuje wykorzystać się podnośniki, Nowy Sącz to miasto, do którego możemy dostarczyć je w 24 godziny! Małopolski oddział naszej wypożyczalni AA Herkules oferuje duży wybór sprzętu wraz z kompleksową obsługą, zawsze na korzystnych zasadach, szybko i bez skomplikowanych formalności.

Z nami możesz pracować na wysokości nawet ponad 25 m! Nasze maszyny są dostosowane do prowadzenia zróżnicowanych projektów, między innymi podczas budowy, montażu, serwisu, remontu, magazynowania oraz innych zadań wymagających szybkiego dostępu do wysoko położonych miejsc. Również sprawdzają się w trakcie wydarzeń plenerowych, prac z zielenią czy prac porządkowych. Zróżnicowana flota podnośników umożliwia naszym Klientom prowadzenie robót w budynkach i na zewnątrz nich, między innymi nad wykopami, ogrodzeniami, liniami produkcyjnymi, zarówno na placach budów czy boiskach, jak i na delikatnych posadzkach. 

Jeśli nie wiesz, jaki podnośnik koszowy wybrać, nasi specjaliści doradzą w jego wyborze, by prace wysokościowe przebiegały bez problemów!

podnośniki Nowy Sącz wynajem

Chcesz wypożyczyć podnośnik w Nowym Sączu?

Zapewniamy duży wybór sprzętu oraz pełną obsługę – dostawę, serwis i kursy dla operatorów.

Wybierz niezawodne podnośniki w Nowym Sączu!

Gdy do prac wysokościowych niezbędny jest podnośnik, Nowy Sącz to miasto, w którym można wynająć go w różnych wypożyczalniach. Jeżeli ważny jest sprawdzony sprzęt i kompleksowa obsługa, wybór jest jeden – AA Herkules!

Naszym Klientom z Nowego Sącza zapewniamy:

  • Rozbudowaną flotę maszyn – a w niej urządzenia od renomowanych producentów, w tym NiftyLift, Haulotte, Genie i innych,
  • Korzystne warunki najmu – wypożyczamy sprzęt krótkoterminowo i długoterminowo bez złożonych formalności,
  • Przystępne ceny – wyróżniają nas atrakcyjne cenniki najmu oraz bonusy dla naszych stałych Klientów,
  • Błyskawiczny transport – jeśli chcesz wynająć podnośnik, Nowy Sącz oraz okoliczne miejscowości to obszar, na którym dostarczymy go w wyznaczone miejsce już w 24 godziny naszą auto lawetą,
  • Mobilny serwis – nasza mobilna ekipa serwisowa dojedzie bezpośrednio na miejsce w razie awarii, dostarczamy również maszyny zastępcze, by nasi Klienci mogli zachować ciągłość prac,
  • Skuteczne szkolenia – organizujemy kursy dla operatorów podnośników koszowych w naszym ośrodku położonym w Katowicach.

Jeśli planujesz prace wysokościowe w Nowym Sączu, nie zwlekaj, ale już teraz skontaktuj się z naszą wypożyczalnią AA Herkules – gotowy do pracy sprzęt dostarczymy na miejsce błyskawicznie!

podnośniki na wynajem w Nowym Sączu

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń