wynajem podnośników Wrocław

Podnośniki Wrocław, zwyżki

Oferujemy wynajem podnośników nożycowych oraz zwyżek koszowych, a także sprzedaż, serwis, transport i szkolenia operatorów dla firm z Wrocławia. W stolicy Dolnego Śląska – przy ul. Świdnicka 23 55-040 Wrocław / Tyniec Mały – posiadamy oddział, dzięki czemu zapewniamy szybką obsługę firm oraz wrocławskich inwestycji. Sprzęt podnośnikowy dowozimy w promieniu do 150 km od bazy.

Podnośniki dla wrocławskich firm i inwestycji

Oferujemy podnośniki różnego typu, przeznaczone do prac magazynowych, konserwatorskich, montażowych, budowlanych oraz do wykonywania wszelkich prac na wysokościach. Do Państwa dyspozycji w naszej bazie na terenie miasta Wrocław mamy m.in. podesty ruchome nożycowe, zwyżki teleskopowo-przegubowe (także na gąsienicach), masztowe oraz ładowarki teleskopowe. Dostępne urządzenia dźwigowe dzielą się na spalinowe oraz elektryczne. Dzięki temu można wybrać spośród nich podnośniki odpowiednie do prac w terenie, jak również wewnątrz budynków (galerii handlowych, hal magazynów i fabryk). Jeśli potrzebujesz zwyżki, oddział Wrocław jest do twojej dyspozycji. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące dopasowania odpowiedniego sprzętu, a także dostarczymy podnośnik. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami z działu wynajmu.

Zapewniamy dostawę zwyżki pod wskazany adres we Wrocławiu oraz w innych miastach. Dysponujemy własną flotą autolawet, co pozwala nam dotrzeć na każdy plac budowy w regionie objętym zasięgiem naszej działalności. Godziny dostawy są dostosowane do potrzeb klienta. Zapewniamy dostawę oraz odbiór maszyn po zakończeniu najmu.

podnośniki Wrocław

Wynajem zwyżki! Wrocław - tam dowozimy!

Wynajem zwyżki na terenie Wrocławia od zaraz! Dołącz do grona klientów naszej firmy i korzystaj z możliwości wynajmu bez dodatkowych kaucji, na jeszcze korzystniejszych warunkach cenowych.

Wypożycz podnośniki z wrocławskiego oddziału

Aby zapewnić bezproblemową pracę na wynajmie, wszystkie zwyżki serwisujemy na bieżąco w naszych bazach. Okresowe serwisy i przeglądy konserwacyjne podnośników będących na wynajmie, wykonujemy bezpośrednio w miejscu pracy podnośnika. W razie awarii staramy się reagować w tym samym lub następnym dniu roboczym. W przypadku jakichkolwiek problemów istotny jest fakt lokalizacji bazy (stąd obsługa obszaru +150 km od Wrocławia), posiadania własnego magazynu z częściami, a także dużej floty. Jeśli naprawa zwyżki byłaby niemożliwa, zapewnimy Ci ciągłość pracy, dostarczając taki sam model na zamianę. Obsługa zwyżek powinna być wykonywana przez operatorów z uprawnieniami, dlatego wśród usług dostępne są także kursy na operatorów podestów ruchomych przejezdnych oraz operatorów ładowarek teleskopowych – kategorii IP oraz IWJO. Posiadamy status certyfikowanej jednostki szkoleniowej UDT-CERT.

Wrocław może liczyć na kompleksową obsługę. W przypadku najmu podnośników poza wsparciem na etapie wyboru i transportem zapewniamy stały serwis oraz naprawy maszyn, a także kurs na podnośniki. Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy podczas dwunastu lat obecności na Wrocławskim rynku, jesteśmy w stanie zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Znajomość problemów wielu branż pozwala nam wybierać i dostarczać najlepsze rozwiązania. Zapraszamy do współpracy z naszą wypożyczalnią podestów ruchomych oraz do odwiedzenia Wrocławskiego oddziału!

podnośniki wrocław wynajem

Sprawdź nowe modele maszyn! JLG Toucan 12E Plus oraz Haulotte HA16 RTJ PRO już we flocie AA HERKULES!

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.