wynajem podnośników Wrocław

Podnośniki Wrocław, zwyżki

Oferujemy wynajem podnośników nożycowych oraz zwyżek koszowych, a także sprzedaż, serwis, transport i szkolenia operatorów dla firm z Wrocławia. W stolicy Dolnego Śląska – przy ul. Świdnicka 23 55-040 Wrocław / Tyniec Mały – posiadamy oddział, dzięki czemu zapewniamy szybką obsługę firm oraz wrocławskich inwestycji. Sprzęt podnośnikowy dowozimy w promieniu do 150 km od bazy.

Podnośniki dla wrocławskich firm i inwestycji

Oferujemy podnośniki różnego typu, przeznaczone do prac magazynowych, konserwatorskich, montażowych, budowlanych oraz do wykonywania wszelkich prac na wysokościach. Do Państwa dyspozycji w naszej bazie na terenie miasta Wrocław mamy m.in. podesty ruchome nożycowe, zwyżki teleskopowo-przegubowe (także na gąsienicach), masztowe oraz ładowarki teleskopowe. Dostępne urządzenia dźwigowe dzielą się na spalinowe oraz elektryczne. Dzięki temu można wybrać spośród nich podnośniki odpowiednie do prac w terenie, jak również wewnątrz budynków (galerii handlowych, hal magazynów i fabryk). Jeśli potrzebujesz zwyżki, oddział Wrocław jest do twojej dyspozycji. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące dopasowania odpowiedniego sprzętu, a także dostarczymy podnośnik. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami z działu wynajmu.

Zapewniamy dostawę zwyżki pod wskazany adres we Wrocławiu oraz w innych miastach. Dysponujemy własną flotą autolawet, co pozwala nam dotrzeć na każdy plac budowy w regionie objętym zasięgiem naszej działalności. Godziny dostawy są dostosowane do potrzeb klienta. Zapewniamy dostawę oraz odbiór maszyn po zakończeniu najmu.

podnośniki Wrocław

Wynajem zwyżki! Wrocław - tam dowozimy!

Wynajem zwyżki na terenie Wrocławia od zaraz! Dołącz do grona klientów naszej firmy i korzystaj z możliwości wynajmu bez dodatkowych kaucji, na jeszcze korzystniejszych warunkach cenowych.

Wypożycz podnośniki z wrocławskiego oddziału

Aby zapewnić bezproblemową pracę na wynajmie, wszystkie zwyżki serwisujemy na bieżąco w naszych bazach. Okresowe serwisy i przeglądy konserwacyjne podnośników będących na wynajmie, wykonujemy bezpośrednio w miejscu pracy podnośnika. W razie awarii staramy się reagować w tym samym lub następnym dniu roboczym. W przypadku jakichkolwiek problemów istotny jest fakt lokalizacji bazy (stąd obsługa obszaru +150 km od Wrocławia), posiadania własnego magazynu z częściami, a także dużej floty. Jeśli naprawa zwyżki byłaby niemożliwa, zapewnimy Ci ciągłość pracy, dostarczając taki sam model na zamianę. Obsługa zwyżek powinna być wykonywana przez operatorów z uprawnieniami, dlatego wśród usług dostępne są także kursy na operatorów podestów ruchomych przejezdnych oraz operatorów ładowarek teleskopowych – kategorii IP oraz IWJO. Posiadamy status certyfikowanej jednostki szkoleniowej UDT-CERT.

Wrocław może liczyć na kompleksową obsługę. W przypadku najmu podnośników poza wsparciem na etapie wyboru i transportem zapewniamy stały serwis oraz naprawy maszyn, a także kurs na podnośniki. Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy podczas dwunastu lat obecności na Wrocławskim rynku, jesteśmy w stanie zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Znajomość problemów wielu branż pozwala nam wybierać i dostarczać najlepsze rozwiązania. Zapraszamy do współpracy z naszą wypożyczalnią podestów ruchomych oraz do odwiedzenia Wrocławskiego oddziału!

podnośniki wrocław wynajem

Sprawdź nowy model maszyn! Genie GS 1432 micro już we flocie AA HERKULES!

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.