podnośniki niftylift

Zwyżki NiftyLift

Pomoc podnośników NiftyLift w przypadku prac na wysokościach jest nieoceniona. Prace nie należą do najłatwiejszych więc urządzenia, które mają nam w tym pomóc, muszą charakteryzować się jakością, bezawaryjnością, oraz zapewnić bezpieczeństwo i ergonomię ich wykonawcom. Na bezproblemowe wykonywanie prac wysokościowych od lat pozwalają zwyżki NiftyLift, których możliwość wypożyczenia oferujemy!

Poznaj możliwości podnośników teleskopowych NiftyLift

Teleskopowo-przegubowe zwyżki firmy NiftyLift posiadają silniki elektryczne, zasilane za pomocą akumulatorów. Rozwiązanie to pozwala na maksymalnie wysoką efektywność przez około 6 godzin ciągłej pracy. Podnośniki NiftyLift dostępne w naszej ofercie zapewniają maksymalną wysokość roboczą do 10 m oraz boczny zasięg do 6,1 m.

Na wysoką jakość, którą charakteryzują się podnośniki NiftyLift, wpływa także możliwość jazdy przy podniesionym koszu i obrót korpusu wokół własnej osi. Operator ma możliwość sterowania maszyną z kosza, co wpływa na bezpieczeństwo i komfort pracy. Precyzję zapewniają także łamane i wysuwane ramiona. Duży skręt kół pozwala na szybkie i proste manewrowanie. Zastosowanie szarych, niepozostawiających śladów gum na kołach, a także ekonomicznego i cichego silnika elektrycznego pozwala na komfortową pracę z maszyną także w zamkniętych obiektach z glazurą na posadzce. Warto dodać, że maszyny nie emitują spalin. Bardzo kompaktowe rozmiary przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej manewrowości sprawiają, ze zwyżki NiftyLift są nieocenione przy pracach w bardzo ograniczonych przestrzeniach. Zastosowanie teleskopowo-przegubowej konstrukcji umożliwia to nie tylko efektywną pracę wewnątrz pomieszczeń, ale stwarza możliwość wykorzystania zwyżki NiftyLift w pracy nad liniami produkcyjnymi i w bardzo wąskich ciągach komunikacyjnych.

podnośniki niftylift

Zapytaj o wynajem zwyżki NiftyLift!

Zadzwoń i porozmawiaj z naszym doradcą – pomożemy dopasować zwyżkę i przygotujemy atrakcyjna cenowo ofertę.

Dlaczego warto wybrać zwyżki NiftyLift i nasze usługi?

NiftyLift jest jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów. Podnośniki samojezdne Nifty cieszą się dobrą opinią nie tylko w Europie, ale również w innych częściach świata. Zwyżki NiftyLift charakteryzują się kompaktowymi i lekkimi wysięgnikami przegubowymi. Rygorystyczne testy, którym zostają poddane maszyny, pozwalają na optymalizację praktycznie każdego aspektu konstrukcyjnego danej maszyny. W efekcie wszystkie podnośniki NiftyLift zapewniają nie tylko wyjątkową wydajność, ale robią to bez uszczerbku na funkcjonalności i niezawodności urządzeń. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu maszyn sprawia, że firma bardzo dobrze rozumie jak ważne są niezawodność, łatwość obsługi, a także bezpieczeństwo w korzystaniu z podnośników.

Nasza wypożyczalnia w ofercie posiada nie tylko zwyżki NiftyLift, ale łącznie kilkaset modeli o różnych parametrach technicznych. Każdy z klientów znajdzie zwyżkę, która będzie odpowiadać jego potrzebom, a profesjonalne doradztwo w połączeniu z fachową wiedzą pozwolą wybrać odpowiednią maszynę. Oferujemy możliwość transportu maszyn na wskazany adres w promieniu do 150 km od oddziałów. Wszystkie maszyny z naszej floty przechodzą systematycznie przeglądy konserwacyjne i mają ważne dokumenty z UDT. Zapraszamy do współpracy.

podnośniki niftylift

Sprawdź nowy model maszyn! Genie GS 1932 micro już we flocie AA HERKULES!

genie gs 1932 micro promocja

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.