podnośniki jlg

Zwyżki JLG

Zwyżka JLG sprawi, że prace na wysokościach staną się przyjemnie i bezpieczne.
Sprzęt producenta spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa, charakteryzuje się wysoką jakością i wydajnością. Zobacz podnośniki JLG, dostępne w naszej flocie
i zapytaj o wynajem wybranego modelu!

Jakie podnośniki JLG znajdziesz w ofercie?

Wynajmujemy trzy typy elektrycznych podnośników JLG: teleskopowo-przegubowe, nożycowe oraz masztowe (najpopularniejsze modele). Czym się różnią?

  • Teleskopowo-przegubowe podnośniki JLG, dzięki konstrukcji oferują duża wysokość robocza (20,39 m), ale również zasięg bocznych wysięgów do 13,54 m. Niebrudzące ogumienie w kolorze szarym oraz ekonomiczne i ciche silniki nie produkują spalin oraz sprawiają, że ich użytkowanie jest niezwykle komfortowe. Duża możliwość manewru powoduje, że są polecane do pracy w środku pomieszczeń oraz na zewnątrz, szczególnie nad liniami produkcyjnymi i przestrzeniami, pod które nie można podjechać bezpośrednio.
  • Nożycowe podnośniki JLG z oferty są napędzane silnikiem elektrycznym, dzięki temu charakteryzują się niezwykle wysoką efektywnością. Są wyposażone w szare, niebrudzące ogumienie. Nożycowe modele podnośników JLG posiadają platformy, które mają możliwość poruszania się w pionie do wysokości 14,2 m. Wysięg boczny jest możliwy dzięki ruchomej części pomostu. Maszyny sprawdzają się podczas prac w środku pomieszczeń.
  • Masztowe podnośniki JLG, dzięki kompaktowym rozmiarom i niskiej wadze, sprawdzają się w wąskich przestrzeniach (korytarzach, tunelach, magazynach, galeriach handlowych). Przez zastosowanie przegubowego ramienia modele JLG wyróżniają się w sowiej grupie produktowej (oferuje dalsze niż standardowe zwyżki masztowe zasięgi boczne – do 6,05).

Zadzwoń i zapytaj o wynajem lub sprzedaż zwyżki JLG

Skorzystaj z atrakcyjnych cen najmu oraz pomocy naszych specjalistów w wyborze!

Dlaczego podnośniki JLG warto wynająć
w AA HERKULES?

AA Herkules oferuje nie tylko możliwość wypożyczenia zwyżek JLG, ale również dba o to, by maszyny te były sprawne. Uprawnieni specjaliści pilnują, by odpowiednio i na czas serwisować podnośniki, dzięki czemu ich użytkowanie jest bezpieczne – ale to nie wszystko. Oprócz kompleksowej oferty wypożyczenia podnośników JLG zapewniamy także ich transport. Własna flota transportowa to możliwość swobodnego dopasowania terminu dostawy. Specjalistyczne doradztwo i kilkaset różnych maszyn o zróżnicowanych parametrach technicznych gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta. Korzystając z usług naszej wypożyczalni, istnieje także możliwość odbycia szkolenia pod okiem wykwalifikowanej kadry wykładowców oraz uzyskania uprawnień na operatora . Zapewniamy także opcje zakupu zwyżek!

Podnośniki firmy JLG w naszej flocie są odpowiedzią na wyzwania, przed jakimi codziennie stają nasi klienci. Firma od lat robi wszystko, aby rozwiązać problemy pracy na wysokości. W wielu przedsiębiorstwach ważne jest, by móc szybko oraz przede wszystkim bezpiecznie podnieść pracowników podczas wykonywania robót – to także priorytet naszej wypożyczalni. Firma JLG od 1969 roku z sukcesami kontynuuje ekspansję na rynkach światowych. Stawia jednocześnie na rozwój oraz innowacyjność oferowanych produktów – co nas przekonuje w 100%.

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń