podnośniki przejezdne

Podnośniki przejezdne

Podnośniki przejezdne są świetnym rozwiązaniem na prace wysokościowe. Rozwój technologii sprawia, że dzięki maszynom i urządzeniom, wiele prac przebiega w większym bezpieczeństwie i komforcie dla ich wykonawców. Szczególnie istotne jest to w przypadku pracy na wysokościach, która dotyczy, m.in. branży budowlanej czy instalatorskiej. Nie trzeba inwestować w ich zakup, równie dobrze zwyżkę przejezdną można wynająć!

Poznaj możliwości podnośników przejezdnych!

W naszej ofercie znajdują się podnośniki przejezdne, wyposażone w dwa rodzaje napędu: elektryczny bądź spalinowy. Dzięki napędowi zwyżki mogą przemieszczać się bez konieczności korzystania z dodatkowego urządzenia. Wybór napędu, ze względu na przepisy BHP, uzależniony jest od rodzaju i miejsca wykonywanej pracy. Przejezdne podesty zasilane napędem elektrycznym najlepiej sprawdzą się w zamkniętych przestrzeniach, ponieważ posiadają niebrudzące ogumienie oraz nie emitują spalin. Zwyżki spalinowe, posiadające silnik Diesla oraz czarne, twarde ogumienie świetnie sprawdzą się nawet w bardzo trudnych warunkach terenowych. W ofercie mamy także zwyżki na gąsienicach z wysuwanymi podporami stabilizującymi.

Poszczególne podnośniki przejezdne różnią się od siebie także gabarytami, udźwigiem, wysokością i kierunkiem zasięgu. Zanim zdecydujesz się na wynajem, określ jakiej wysokości podnośnika potrzebujesz i jaki powinien być jego udźwig. Podnośniki nożycowe, które zamiast kosza posiadają podesty/platformy, wznoszą się w pionie na wysokość do 16,00 m. Podnośniki koszowe teleskopowo-przegubowe pozwalają sięgać nawet do 25,60 m w górę i posiadają zasięg boczny. Dzięki szerokiej ofercie naszej firmy możesz wynająć samojezdny podnośnik, który będzie idealnie wpisywał się w potrzeby i odpowiadał warunkom w miejscu pracy.

podnośniki przejezdne teleskopowe podczas prac konstrukcyjnych

Potrzebujesz podnośnika przejezdnego? Zadzwoń!

Zapewniamy atrakcyjne ceny i warunki najmu. Pomożemy wybrać odpowiedni model i zawieziemy go na wskazane miejsce już następnego dnia!

Co zyskujesz, wynajmując przejezdny podnośnik z naszej oferty?

W ofercie wynajmu mamy ponad tysiąc przejezdnych podnośników z własnym napędem. Ich jakość gwarantowana jest przez światowej klasy producentów takich jak Genie, Haulotte, NiftyLift czy JGL. Wynajmując podnośniki przejezdne w AA Herkules, możesz liczyć na fachową pomoc przy wyborze odpowiedniego modelu. Pomoże Ci w tym kompetentna i miła obsługa, która odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości dotyczące technicznych aspektów danej maszyny oraz warunków wynajmu.

W zależności od Twoich potrzeb przejezdny podnośnik możesz wynająć na dobę lub długoterminowo. Atrakcyjne warunki najmu długoterminowego w naszej firmie zaczynają się już od 12 miesięcy. Ceny ustalane są indywidualnie z możliwością negocjacji i zależą od czasu najmu oraz typu maszyny. Decydując się na naszą ofertę, nie musisz martwić się o transport i serwis. Dostarczamy na wskazane miejsce, w razie potrzeby naprawiamy w miejscu pracy i stale serwisujemy podnośniki. Przejezdne modele w zależności od producenta serwisujemy/konserwujemy zgodnie z nałożonymi prawnie wymogami co 1 lub 3 miesiące. Wybierając podnośniki przejezdne z naszej wypożyczalni, zyskujesz nie tylko pewność co do trafnego wyboru maszyny, ale także szybkiej obsługi w razie jakichkolwiek problemów. Co ważne, zwyżki z oferty dostępne są „od ręki”, a po okresie najmu istnieje możliwość wykupu maszyny.

Nasza oferta obejmuje również szkolenia na operatorów podnośników przejezdnych. Jako certyfikowany ośrodek UDT-CERT zapewniamy kurs teoretyczno-praktyczny i państwowy egzaminem przed komisją UDT/TDT w siedzibie firmy w Katowicach. Zapisy na szkolenia mogą być indywidualne lub grupowe. Wiedza i forma przekazania jej przez naszych trenerów przyczynia się do bardzo wysokiej zdawalności kursantów.

podnośnik przejezdny na wynajmie

Poprawne nazewnictwo

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 2012 r. w sprawie rodzajów urządzeń technicznych podlegających dozorowi technicznemu (Dz. U. 2012 nr 0 poz. 1468), podnośnik przejezdny określa się jako “Podest ruchomy przejezdny” i klasyfikuje jako: ” maszyna przejezdna przeznaczona do przemieszczania osób na stanowiska robocze, na których wykonują prace z platformy roboczej, przy założeniu, że osoby te wchodzą i schodzą z platformy w jej jednym określonym położeniu dostępu; składa się co najmniej z platformy roboczej z elementami sterowniczymi, wysięgnika i podwozia; może występować w wersji przegubowej lub nożycowej.”
Podstawa prawna: https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=wdu20120001468

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń