podnośniki teleskopowe

Podnośniki teleskopowe

Podnośniki teleskopowe z naszej wypożyczalni pozwalają na prowadzenie robót na wysokości nieco ponad 25 metrów! Są niezastąpione podczas prac na dużych wysokościach, szczególnie nad lub pomiędzy przeszkodami. Wynajmujemy nowoczesne podnośniki teleskopowo-przegubowe napędzane silnikami elektrycznymi oraz spalinowe. Oferujemy dostęp do kilkuset zwyżek teleskopowych. Zapewniamy kompleksową obsługę najmu – transport, serwis i organizację szkoleń.

Oferta wynajmu podnośników teleskopowych obejmuje:

  • Podnośniki teleskopowe elektryczne – o maksymalnej wysokości podnoszenia do 20,39 m i z wysięgiem bocznym do 13,54 m. Kompaktowe wymiary i zerowa emisja spalin powodują, że doskonale sprawdzają się podczas pracy w obiektach, także w wąskich ciągach komunikacyjnych, nad liniami produkcyjnymi.
  • Podnośniki teleskopowe spalinowe – o maksymalnej wysokości podnoszenia do 25,60 m i z wysięgiem bocznym do 16,20 m. Ze względu na zastosowanie silników Diesla, terenowego ogumienia i napędu na cztery koła mogą z powodzeniem pracować w bardzo trudnych warunkach.

Podnośniki teleskopowe z naszej oferty wynajmu sprawdzają się podczas robót budowlanych, wykończeniowych, montażowych, przy pielęgnacji zieleni, utrzymaniu czystości i pracach konserwacyjnych oraz przy wielu innych czynnościach prowadzonych na wysokości. Poza piaskowaniem i malowaniem natryskowym, z ich pomocą możesz zrobić niemal wszystko.

Dostarczymy podnośnik teleskopowy, który zapewni Ci maksymalne bezpieczeństwo i efektywność prac!

podnośnik teleskopowy na budowie

Wynajmij podnośnik teleskopowy!

Zapytaj o zwyżki teleskopowo-przegubowe z wypożyczalni podnośników AA HERKULES.

Podnośniki teleskopowe i wynajem
z wypożyczalni AA HERKULES

AA HERKULES to zaufany dostawca w zakresie wynajmu podnośników teleskopowych. Nasza flota liczy sobie kilkaset maszyn uznanych producentów tj. JLG, Haulotte, Genie czy Nifty Lift. To sprzęt o wszechstronnym zastosowaniu przeznaczony do pracy we wnętrzach i na zewnątrz – dzięki nam zyskujesz pewność, otrzymania zwyżki teleskopowej najwyższej klasy!

Nasze maszyny są stale kontrolowane pod kątem sprawności – oferujemy wyłącznie sprawdzone podnośniki teleskopowe. Wynajem podnośników teleskopowych prowadzimy na korzystnych dla klienta warunkach, dbając aby współpraca na każdym etapie była udana. Służymy również błyskawicznym wsparciem w razie pojawienia się usterek, a jeśli trzeba, wymienimy podnośnik na innym (taki sam lub zapewniający te same możliwości model).

Jesteśmy w oddziałach Katowice, Kraków, Łódź, Wrocław, Warszawa, Lublin i Rzeszów. W ramach wynajmu zapewniamy szybki przewóz sprzętu do klientów w promieniu do 150 km od naszych siedzib. Po zakończeniu prac odbierzemy zwyżkę z powrotem. Zapewniamy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy z możliwością wykupienia maszyny. Wybierając naszą ofertę wynajmu, masz pewność dobrej ceny oraz fachowej obsługi.

Potrzebujesz zwyżki teleskopowej? Wynajem w firmie AA HERKULES to gwarancja satysfakcji!

podnośniki teleskopowe na stadionie

Flota podnośników

Dysponujemy szeroką gamą podnośników. Typ podnośnika można dopasować do każdego miejsca i specyfiki prac na wysokości.

Atrakcyjne ceny

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – z możliwością negocjacji cen najmu i wykupu sprzętu po zakończeniu umowy.

Serwis

Kompleksowy serwis i naprawy w razie awarii – maszyny serwisujemy stale, a w razie pojawienia się usterek błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia.

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń