Podnośniki Dolnośląskie

Tam, gdzie mamy do czynienia z pracami na wysokości, przydają się zwyżki. Dolnośląskie inwestycje oraz firmy usługowe z regionu znają i wykorzystują 100% możliwości sprzętu z naszej wypożyczalni od kilkunastu lat. W ofercie wynajmu mamy wyłącznie niezawodne samojezdne podnośniki. Dolny Śląsk obsługujemy z bazy sprzętowej przy ul. Świdnickiej 23 w Tyńcu Małym pod Wrocławiem.

Podnośniki dolnośląskie - sprawdź ofertę

W ofercie naszej dolnośląskiej wypożyczalni znajdziesz podesty ruchome renomowanych firm tj. Genie, Haulotte, JLG, NiftyLift, Holland Lift oraz Teupen. Maszyny w zależności od zasilania możemy podzielić na dwie grupy. Pierwsza to modele elektryczne, które za sprawą braku emisji spalin oraz szarego ogumienia wykorzystywane są w obiektach zamkniętych. Druga to podnośniki spalinowe, posiadające napęd na 4 koła oraz bieżnikowane opony. Modele spalinowe dostosowane są do wszelkich prac na zewnątrz, także w ciężkich terenowych warunkach.

Biorąc pod uwagę konstrukcję, podnośniki dzielimy na teleskopowo-przegubowe, masztowe oraz nożycowe. W ofercie wynajmu na Dolny Śląsk, mamy także zapewniające ogrom możliwości ładowarki teleskopowe. Konkretne typy i modele podnośników w ofercie umożliwiają pracę na różnych wysokościach, z różnym udźwigiem, oraz co także istotne w wielu przypadkach wagą samej maszyny. Wskazane parametry, należy dopasować do potrzeb. W przypadku wyboru typu/konstrukcji istotne jest miejsce wykonywania pracy. Gdy nie możemy podjechać zwyżką bezpośrednio pod stanowisko robocze, należy wybrać podnośniki teleskopowo-przegubowy mające zasięg boczny nawet do 16,2 m. Jeśli zależy Ci na dużej nośności i możesz podjechać bezpośrednio pod miejsce wykonywanych prac, zdecydowanie lepiej sprawdza się zapewniające pionowe wznoszenie nożycowe podesty ruchome. Dolnośląski specjalista z naszego oddziału pomoże z doborem odpowiedniego podnośnika!

podnosniki dolnoslaskie

Wynajem podnośników na Dolnym Śląsku

Zadzwoń do nas – zapewniamy pomoc w wyborze, transport zwyżek do Klienta oraz atrakcyjne cenowo warunki.

Dowieziemy podnośnik w dowolne miejsce na Dolnym Śląsku

Korzystając z własnych autolawet, zapewniamy transport podnośników do 150 km od każdego z naszych oddziałów. Dowieziemy podnośnik koszowy, a po zakończeniu najmu odbierzemy go z dowolnego adresu.

Podnośniki z dolnośląskiego oddziału dostarczamy do największych miast Dolnego Śląska tj. WałbrzychLegnicaJelenia Góra, Karpacz, Szklarska Poręba, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica, Oława, Dzierżoniów, Zgorzelec, Bielawa, Kłodzko, Świebodzice, Jawor, Polkowice, Nowa Ruda, Lubań, Kamienna Góra, Bogatynia, Strzegom, Jelcz-Laskowice, Złotoryja, Lwówek Śląski, Boguszów-Gorce, Ząbkowice Śląskie, Trzebnica, Chojnów, Brzeg Dolny, Strzelin, Wołów, Góra, Milicz, a także innych mniejszych miejscowości.

Zapraszamy do współpracy firmy z sektora usługowego oraz wykonawców inwestycji pracujących na terenie województwa dolnośląskiego. Zapewniamy dostęp do wysokiej klasy sprzętu podnośnikowego na atrakcyjnych warunkach.

podnosniki dolnoslaskie wynajem

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń