podnośniki samojezdne

Podnośniki samojezdne

Zwyżki samojezdne wspomagają prace wysokościowe związane przede wszystkim z branżą budowlaną, instalatorską. Dbając, by realizacja zadań na wysokości przebiegała w bezpiecznych i komfortowych warunkach, w wielu przypadkach pracodawcy decydują się wynająć podnośnik samojezdny. Nasza firma zapewnia możliwość najmu wielu modeli zwyżek z własnym napędem – poznaj ofertę, zadzwoń i zapytaj o cenę!

Zwyżki i podnośniki samojezdne na wynajem

Niepodważalną zaletą, każdej ze zwyżek samojezdnych jest mobilność! Podnośniki samojezdne dostępne w naszej ofercie mają różne rodzaje napędu oraz wysokości podnoszenia. Maszyny wyposażone są w napędy spalinowe lub napędy elektryczne. Podnośniki samojezdne elektryczne sprawdzą się w zamkniętych pomieszczeniach ze względu na brak emisji spalin oraz niebrudzące ogumienie. Spalinowe modele zwyżek są niezbędne na każdym placu budowy i mogą pracować w nawet bardzo trudnych warunkach terenowych.

Podnośniki samojezdne nożycowe, posiadają platformy i to właśnie odróżnia je od modeli teleskopowych i masztowych. Platformy można rozsuwać się, zwiększając tym samym powierzchnię roboczą. Modele z koszem posiadają natomiast, opcje dalekiego zasięgu bocznego. Maszyny różnią się także maksymalną wysokością podnoszenia. W zależności od modelu oraz przeznaczenia, podnośniki nożycowe mogą podnosić osoby i narzędzia na wysokość nawet do 16 m natomiast samojezdne teleskopowo-przegubowe zwyżki pozwalają sięgać do 25,60 m.

W ofercie najmu mamy kilka typów podnośników – łącznie powyżej 1000 samojezdnych zwyżek. Typ maszyny należy dobrać do miejsca oraz rodzaju wykonywanej pracy. Szeroka oferta najmu w naszej wypożyczalni pozwala na dopasowanie maszyny pod kątem potrzeb i preferencji każdego klienta. We flocie mamy wyłącznie maszyny uznanych producentów m.in. Genie, Haulotte, NiftyLift, JGL.

podnośniki samojezdne

Zadzwoń i wynajmij podnośnik samojezdny!

Zróżnicowane parametry pozwolą na dopasowanie maszyny do miejsca i rodzaju wykonywanych prac.

Dlaczego z wielu ofert najmu podnośniki samojezdne wynająć u nas?

Biorąc pod uwagę nasze doświadczenia, wynajem każdej zwyżki poparty jest fachową i rzetelną poradą. W ofercie posiadamy kilkaset maszyn różnych typów od najlepszych na rynku producentów. Podnośniki samojezdne dostępne są praktycznie od ręki. Zapewniamy również transport na miejsce do 150 km od oddziałów, a mamy ich aż cztery: w Katowicach, Warszawie, Wrocławiu i Łodzi, a także Krakowie, Lublinie i Rzeszowie. Oprócz samego wynajmu podnośników koszowych zapewniamy również usługi serwisowe (w miejscu pracy maszyny lub bezpośrednio u klienta).

Zaletą wypożyczenia samojezdnych podnośników i zwyżek w naszej firmie jest możliwość najmu na doby oraz najmu długoterminowo (już od 12 miesięcy). Ceny zależą od wybranego typu maszyny, dlatego ustalane są indywidualnie, przy czym istnieje możliwość ich negocjacji. Formalności ograniczamy do minimum, co ma duże znaczenie w przypadku nagłych zleceń. Jeśli uznasz, że chcesz zatrzymać maszynę po najmie, zapewniamy możliwość wykupu.

Nasza firma oferuje również kursy na operatorów zwyżek samojezdnych. Szkolenia odbywają się w certyfikowanym ośrodku UDT-CERT w głównej siedzibie naszej firmy! Szkolenia kończą się państwowym egzaminem UDT/TDT. Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie merytorycznym oraz praktycznym, co przekłada się bezpośrednio na bardzo wysoką zdawalność.

zwyżki samojezdne

Poprawne nazewnictwo

WAŻNE: Podnośniki samojezdne w świetle przepisów powinny posiadać konstrukcje zamontowaną/zabudowaną na podwoziu samochodu. Modele dostępne w naszej ofercie w światłe oficjalnej klasyfikacji i fachowego nazewnictwa, należą do grupy podnośników przejezdnych wolnobieżnych. Jako samojezdne są natomiast określane często – choć błędnie – przez klientów, którzy mylą nazewnictwo, tłumacząc, że chodzi o podnośniki, „które mają własny napęd” lub „mogą same jeździć”.

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń