podnośniki nożycowe spalinowe

Spalinowe podnośniki nożycowe

Potrzebujesz stabilnej platformy do prac wysokościowych w terenie? Podnośniki nożycowe spalinowe są dla Ciebie! Oferujemy modele z mocnymi silnikami diesla, wysokością roboczą do 15 metrów i udźwigiem ponda 1000 kg. Wybierz z kilku modeli spalinowych zwyżek lub skorzystaj z fachowej pomocy specjalistów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę najmu.

Podnośniki nożycowe spalinowe - niezastąpione w terenie!

Spalinowe modele podnośników nożycowych stworzone zostały do pracy na zewnątrz (także w ciężkich terenowych warunkach). Zwyżki wyposażono w mocne silniki Diesel. Posiadają niezawodny napęd 4×4 z możliwością blokady dyferencjału. Dodatkowym atutem jest mocno bieżnikowane ogumienie wypełnione pianką oraz podpory do stabilizacji podestu w przypadku większych uskoków terenu. Dzięki powyższym cechom maszyny świetnie radzą sobie na mokrym i nierównym terenie.

W ofercie spalinowych modeli nożycowych mamy podnośniki pozwalające pracować na wysokości do 15 m. W zależności od modelu na podeście może pracować do 7 osób jednocześnie. Maksymalny udźwig to 1134 kg – ponad tona to dużo, także w przypadku podest spalinowego. Istotna jest także możliwość wysunięcia ruchomej części pomostu w zależności od modelu do 1,52 m – dzięki temu maszyna zyskuje zasięg boczny, a pracownicy dodatkową powierzchnię roboczą. W większości modeli rozsuwane pomosty dostępne są z obu stron (poród i tył względem kierunku jazdy).

Sterowanie podnośnikami nożycowymi spalinowymi podobnie, jak w przypadku modeli akumulatorowych odbywa się za pomocą wygodnego panelu głównego umieszczonego w koszu lub dodatkowego panelu zlokalizowanego na korpusie.

podnośniki nożycowe spalinowe na budowie

Zadzwoń i zapytaj o podnośniki nożycowe z silnikiem diesla!

Wynajem to nasza domena od 2008 roku – pomożemy wybrać odpowiedni model, zaproponujemy konkurencyjną cenę i dostarczymy podest na wskazany adres (chociażby jutro).

FAQ

Jakie są zalety podnośników nożycowych spalinowych?

Podnośniki nożycowe spalinowe są niezależne od zasilania, nie posiadają baterii, lecz wydajne silniki Diesla. Są również w stanie podnosić cięższe ładunki i ilości osób na większe wysokości w porównaniu z podnośnikami nożycowymi elektrycznymi.

Jakie są różnice między podnośnikami nożycowymi spalinowymi a podnośnikami nożycowymi elektrycznymi?

Podnośniki nożycowe spalinowe są zasilane paliwem, podczas gdy podnośniki nożycowe elektryczne są zasilane prądem elektrycznym (230V). Podnośniki nożycowe spalinowe są zwykle bardziej wytrzymałe i mogą podnosić cięższe ładunki, ale emitują gazy spalinowe i generują większy hałas. Radzą sobie lepiej na trudnym terenie dzięki specjalnym, dużym terenowym oponom oraz podporom stabilizującym.

Jakie są ograniczenia podnośników nożycowych spalinowych?

Podnośniki nożycowe spalinowe mają ograniczenia dotyczące obszaru pracy, ponieważ emitują gazy spalinowe. W zależności od rodzaju paliwa, podnośnik nożycowy spalinowy może być również głośniejszy niż podnośnik nożycowy elektryczny.

Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy wyborze podnośnika nożycowego spalinowego?

Przy wyborze podnośnika nożycowego spalinowego należy wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak np. maksymalna wysokość podnoszenia, maksymalny udźwig, waga maszyny, rodzaj paliwa, wymiary platformy, koszty eksploatacji, posiadanie dodatkowych platform/balkonów.

Jakie są standardowe zastosowania podnośników nożycowych spalinowych?

Podnośniki nożycowe spalinowe są powszechnie stosowane w budownictwie, przemyśle, rolnictwie, logistyce i innych sektorach, gdzie wymagana jest przenośna platforma podnosząca, która pozwoli na transport ludzi oraz narzędzi na określone wysokości. Taki podnośnik można wykorzystać podczas montażu elewacji, konserwacji budynków na nie równych podłożach i wiele więcej.

Flota podnośników

Dysponujemy szeroką gamą podnośników. Typ podnośnika można dopasować do każdego miejsca i specyfiki prac na wysokości.

Atrakcyjne ceny

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – z możliwością negocjacji cen najmu i wykupu sprzętu po zakończeniu umowy.

Serwis

Kompleksowy serwis i naprawy w razie awarii – maszyny serwisujemy stale, a w razie pojawienia się usterek błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia.

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń