podnośniki nożycowe spalinowe

Spalinowe podnośniki nożycowe

Potrzebujesz stabilnej platformy do prac wysokościowych w terenie? Podnośniki nożycowe spalinowe są dla Ciebie! Oferujemy modele z mocnymi silnikami diesla, wysokością roboczą do 15 metrów i udźwigiem ponda 1000 kg. Wybierz z kilku modeli spalinowych zwyżek lub skorzystaj z fachowej pomocy specjalistów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę najmu.

Podnośniki nożycowe spalinowe - niezastąpione w terenie!

Spalinowe modele podnośników nożycowych stworzone zostały do pracy na zewnątrz (także w ciężkich terenowych warunkach). Zwyżki wyposażono w mocne silniki Diesel. Posiadają niezawodny napęd 4×4 z możliwością blokady dyferencjału. Dodatkowym atutem jest mocno bieżnikowane ogumienie wypełnione pianką oraz podpory do stabilizacji podestu w przypadku większych uskoków terenu. Dzięki powyższym cechom maszyny świetnie radzą sobie na mokrym i nierównym terenie.

W ofercie spalinowych modeli nożycowych mamy podnośniki pozwalające pracować na wysokości do 15 m. W zależności od modelu na podeście może pracować do 7 osób jednocześnie. Maksymalny udźwig to 1134 kg – ponad tona to dużo, także w przypadku podest spalinowego. Istotna jest także możliwość wysunięcia ruchomej części pomostu w zależności od modelu do 1,52 m – dzięki temu maszyna zyskuje zasięg boczny, a pracownicy dodatkową powierzchnię roboczą. W większości modeli rozsuwane pomosty dostępne są z obu stron (poród i tył względem kierunku jazdy).

Sterowanie podnośnikami nożycowymi spalinowymi podobnie, jak w przypadku modeli akumulatorowych odbywa się za pomocą wygodnego panelu głównego umieszczonego w koszu lub dodatkowego panelu zlokalizowanego na korpusie.

podnośniki nożycowe spalinowe na budowie

Zadzwoń i zapytaj o podnośniki nożycowe z silnikiem diesla!

Wynajem to nasza domena od 2008 roku – pomożemy wybrać odpowiedni model, zaproponujemy konkurencyjną cenę i dostarczymy podest na wskazany adres (chociażby jutro).

Flota podnośników

Dysponujemy szeroką gamą podnośników. Typ podnośnika można dopasować do każdego miejsca i specyfiki prac na wysokości.

Atrakcyjne ceny

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – z możliwością negocjacji cen najmu i wykupu sprzętu po zakończeniu umowy.

Serwis

Kompleksowy serwis i naprawy w razie awarii – maszyny serwisujemy stale, a w razie pojawienia się usterek błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia.

Sprawdź nowe modele maszyn! JLG Toucan 12E Plus oraz Haulotte HA16 RTJ PRO już we flocie AA HERKULES!

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.