podnośniki przegubowe

Podnośniki przegubowe

Wielozadaniowe podnośniki przegubowe znajdujące się w naszej ofercie sięgają nawet do 25,6m.  Zwyżki przegubowe wykorzystywane są każdego dnia, przy wielu inwestycjach m.in. przy pracach budowlanych, instalacyjnych i konserwacyjnych. Sprawdź elektryczne i spalinowe modele z naszej oferty i zapytaj o cenę!

Wybierz podnośniki przegubowe z naszej oferty!

Podnośniki przegubowe (przegubowo-teleskopowe) uważane są z najbardziej wszechstronne. Umożliwiają pracę w ograniczonej przestrzeni i mają możliwość dalekiego wysięgu bocznego – to cechy dające im przewagę nad innymi typami podnośników. Zwyżki przegubowe są użyteczne, szczególnie kiedy nie ma możliwości wykorzystania podnośników pionowych tzn. kiedy prace realizowane są nad innymi obiektami np. liniami produkcyjnymi.

Sterowanie podnośnikami przegubowymi odbywa się z poziomu panelu sterującego umieszczonego w koszu lub dodatkowym przyciskom zlokalizowanym na korpusie podnośnika. Istotny jest także udźwig, który w przypadku oferowanych modeli mieści się w zakresie od 200 do 250 kg.

Naszym klientom oferujemy dwa typy podnośników przegubowych:

  • podnośniki przegubowe elektryczne, przeznaczone do prac w zamkniętych pomieszczeniach za sprawą braku emisji spalin. Maksymalny zasięg w górę to 20,39 m zasięg boczny sięga natomiast 13,5 metra.
  • podnośniki przegubowe spalinowe, mają napęd na cztery koła i są dedykowane pracom na zewnątrz. Zasięg w pionie to aż 26,6 m, a zasięg boczny wynosi 16,2 m.
podnośnik koszowy przegubowy

Zapytaj o podnośniki przegubowe!

Wybór naszej wypożyczalni to gwarancja najmu solidnej zwyżki na atrakcyjnych warunkach!

Obsługa wynajmu podnośników przegubowych w AA HERKULES

Jako fachowcy z wieloletnim doświadczeniem pomożemy w doborze podnośnika dopasowanego do miejsca i rodzaju wykonywanej pracy. Jeśli jesteś zdecydowany na podnośnik przegubowy w zależności od wysokości, wagi i udźwigu wskażemy odpowiedni model. Jeśli nie jesteś pewny, czy zwyżka przegubowa będzie najlepszym wyborem, zaproponujemy odpowiednią maszynę.

Wypożyczone zwyżki dowozimy pod wskazany przez klienta adres i odbieramy po zakończeniu najmu za pomocą autolawet. Dzięki opcji transportu nie musisz martwić się o ewentualne uszkodzenie maszyny w czasie drogi lub też szukać dodatkowej firmy. Usługa transportu obejmuje obszar do 150 od naszych baz (Katowic, Warszawy, Łodzi, Wrocławia).

W czasie wynajmu każdy z podnośników przegubowych, będących u klientów jest serwisowany przez naszych fachowców. Stały serwis mający za zadanie zapewnić bezawaryjna prace wykonujemy bezpośrednio w miejscu pracy maszyny oraz w naszej bazie. W przypadku awarii staramy się reagować jeszcze tego samego dnia, jeśli jest to niemożliwe, dojeżdżamy do klienta w dniu następnym. Posiadamy własny magazyn z częściami, a w przypadku gdy szybka naprawa nie jest możliwa, wymieniamy podnośnik na inny (taki sam lub mający lepsze parametry).

podnośnik przegubowy na stadionie

Flota podnośników

Dysponujemy szeroką gamą podnośników. Typ podnośnika można dopasować do każdego miejsca i specyfiki prac na wysokości.

Atrakcyjne ceny

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – z możliwością negocjacji cen najmu i wykupu sprzętu po zakończeniu umowy.

Serwis

Kompleksowy serwis i naprawy w razie awarii – maszyny serwisujemy stale, a w razie pojawienia się usterek błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia.

Sprawdź nowe modele maszyn! JLG Toucan 12E Plus oraz Haulotte HA16 RTJ PRO już we flocie AA HERKULES!

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.