Podnośniki, zwyżki - Zabrze

Jesteś zainteresowany wynajmem podnośnika koszowego lub nożycowego podestu ruchomego? Jako wypożyczalnia podnośników nasza firma działa na terenie całego Śląska, w tym również w mieście Zabrze. Zwyżki różnego typu, sięgające nawet 26 m z katowickiej centrali dowozimy we wskazane przez klienta miejsce nawet w 24h. Jeśli pracownikom będącym w delegacji lub mieszkającym na terenie Zabrza, potrzebne jest szkolenie na podnośniki, pomożemy także w tej kwestii. Zadzwoń do nas!

Oferta wynajmu zwyżek na terenie miasta Zabrze!

Świadczymy usługi wynajmu zwyżek i ładowarek teleskopowych. Nasze podesty ruchome od lat służą do realizacji zadań wykonywanych przez firmy kontrahentów na terenie Zabrza i całego śląska. Podnośniki wynajmowane są w miejsca, gdzie mamy do czynienia z różnorodnymi pracami na wysokości. Wynajem zwyżki to gwarancja bezpieczeństwa oraz komfortu pracowników przy realizacji zadań.

Firmom z Zabrza oferujemy podnośniki budowlane różnego typu, w tym:

  • Nożycowe podesty ruchome – modele elektryczne z maksymalną wysokością do 18,5 m oraz spalinowe z zasięgiem do 15,11 m.
  • Zwyżki teleskopowo-przegubowe – modele elektryczne z wysokością do 20,39 m oraz spalinowe sięgające aż 25,60 m.
  • Zwyżki masztowe (kolumnowe) – pozwalające sięgać do 12,65 m.
  • Zwyżki pająki (na gąsienicach) – z maksymalną wysokością roboczą do 23 m.
  • Ładowarki teleskopowe – z wysokością podnoszenia do 16,70 m.

W modelach nożycowych ruch wznoszący odbywa się kierunku pionowym (góra-dół), zasięg boczny zapewnia wysuwany do 1,5 m pomost. Zwyżki z przegubami dostępne w ofercie pozwalają na daleki zasięg boczny do 16,2 m i przewagą jest wysięg w górę oraz przód z możliwością obrotu korpusu w dowolnym kierunku, które pozwalają pracować nad niedostępnymi obszarami. W przypadku napędu modele zasilane elektrycznie wykorzystuje się w obiektach zamkniętych, natomiast spalinowe na zewnątrz/w terenie. Specyfikacje konkretnych modeli i możliwości wykorzystania konkretnych typów zwyżek z oferty sprawdzisz w kategoriach.

podnośniki koszowe Zabrze

Potrzebujesz zwyżki na terenie miasta Zabrze? Zadzwoń!

Pomożemy dopasować typ oraz model, przygotujemy atrakcyjną ofertę cenową i zawieziemy go na wskazany adres – zarówno w Zabrzu, jak i okolice miasta.

Dlaczego firmy z Zabrza wybierają naszą wypożyczalnię?

Ceny zależne od typu maszyny i czasu wynajęcia. Atrakcyjne warunki najmu długoterminowego, przy wypożyczeniu zwyżek na 12 miesięcy. Minimalna ilość formalności oraz jakość i kompetencje obsługi już na etapie wsparcia w wyborze to u nas standard.

Nasze zwyżki na terenie Zabrza pracowały m.in. przy budowie fabryki firmy Weber Stephen Products oraz wielokrotnie na mniejszych inwestycjach budowlanych, czy przy wynajmie pod realizację pomniejszych prac instalatorskich, renowacyjnych, konserwacyjnych. Możliwości wykorzystania podnośników koszowych jest bardzo dużo, a wszystko zależy od potrzeb.

Dzięki flocie liczącej kilkaset maszyn, zwyżkę zamówioną dziś, możemy podstawić w dowolnym miejscu miasta Zabrze następnego dnia. Po zakończeniu najmu przyjedziemy odebrać podnośnik – nie musisz więc martwić się transportem. W czasie najmu przeprowadzamy okresowe przeglądy maszyn (także tych będących w miejscu pracy). Posiadamy własny magazyn części zamiennych oraz sprawdzonych mechaników. Na zgłaszane awarie reagujemy jeszcze w dniu zgłoszenia lub w kolejnym dniu roboczym. W razie większych awarii dostarczymy Ci taki sam model w zastępstwie.

Zadzwoń i przekonaj się do współpracy z naszą wypożyczalnią. Przygotujemy dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę na zwyżki. Zabrze jest obsługiwane flota z naszego Śląskiego oddziały.

podnośniki Zabrze

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń