podnośniki katowice

Podnośniki Katowice

Firmy realizujące inwestycje lub świadczące usługi na terenie miasta Katowice, zapraszamy do skorzystania z wynajmu podnośników i ładowarek teleskopowych z naszej wypożyczalni. Jeśli potrzebujesz zwyżki lub podestu ruchomego, dostarczymy go w 24h od kontaktu! Od przeszło dekady na atrakcyjnych warunkach cenowych wynajmujemy sprzęt podnośnikowy przedsiębiorcom z całego śląska, a jako ośrodek UDT-CERT w naszej siedziby w Katowicach, szkolimy operatorów podestów ruchomych i ładowarek.

Wynajem zwyżki w Katowicach z AA Herkules

Posiadamy szeroką gamę zwyżek renomowanych producentów, w tym Genie, JLG, Nifty Lift, Haulotte, a także ładowarki teleskopowe JCB. Wynajmujemy spalinowe i elektryczne podesty ruchome nożycowe, podnośniki teleskopowo-przegubowe, podnośniki na gąsienicach, podnośniki masztowe oraz ładowarki teleskopowe. Modele w zależności od silnika nadają się do prac we wnętrzach i na zewnątrz obiektów – także w wymagających warunkach terenowych. Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze modelu dopasowanego do realizacji zadania.

Dysponujemy własną flotą transportową – dowieziemy ładowarkę teleskopową lub podnośnik z Katowic, bezpośrednio pod wskazany adres na terenie całego Śląska. Po zakończonym wynajmie odbierzemy go z powrotem. W razie usterek jesteśmy stale gotowi do pomocy – zapewniamy serwis maszyn bezpośrednio w miejscu pracy. Dzięki lokalizacji naszej firmy w Katowicach, jeśli tylko będzie to konieczne, w razie awarii nasi serwisanci pojawią się u Ciebie w dniu wezwania. Jeśli nie, będziemy w dniu następnym.

Centrala AA HERKULES zlokalizowana jest w sercu Górnego Śląska – Katowicach. To tu poza najmem, prowadzimy także szkolenia na operatorów podnośników. W przypadku szkoleń obsługujemy klientów spoza województwa śląskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapisów!

podnośniki koszowe katowice spodek

Wynajmij podnośnik lub ładowarkę w Katowicach!

Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę najmu!

Nasze podnośniki pracują w Katowicach każdego dnia!

W Katowicach i okolicach nasze zwyżki pracuja od 2008 roku. W 2018 roku nasze maszyny wspomogły budowę sklepu Leroy Merlin w kompleksie Silesia Business Park, który powstał w miejscu, gdzie znajdowała się dawna huta Baildon. Bezpośrednio obok sklepu powstała restauracja oraz ponad 580 miejsc parkingowych. Podnośniki AA Herkules pomagały również podczas budowy nowoczesnego Centrum Przesiadkowego Zawodzie w Katowicach. Zwyżki były wykorzystywane podczas prac na wysokościach, między innymi podczas montażu elewacji, dachu oraz do innych podobnych prac. Inwestycja ZUE w budowę centrum przesiadkowego w Katowicach przyniosła wiele korzyści dla okolicznych mieszkańców i nie tylko.

Nasze podnośniki teleskopowo przegubowe były również wykorzystywane podczas prac przy budynku Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Elektryczna maszyna marki NiftyLift wspomogła prace nad montażem elewacji oraz instalacji oświetleniowych. Inna maszyna dostępna w naszej flocie została wykorzystana między innymi do prac przy katowickim Spodku. W przygotowaniach imprezy dla graczy komputerowych o nazwie Intel Extreme Masters, której finały co roku odbywają się właśnie w sercu śląska, wynajęte zostały maszyny elektryczne, które nie emitują spalin i idealnie sprawdzają się w zamkniętych pomieszczeniach.

Nasze podnośniki pracowały również w innych miejscach w Katowicach m.in. w Silesia City Center, banku ING, podczas mycia szyb na wysokości, budowie centrum handlowego Kaufland, na lotnisku Katowice-Pyrzowice i w innych lokacjach, które nie sposób wymienić. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na ładowarki i podnośniki! Katowice, wybierając naszą wypożyczalnię, mogą liczyć na obsługę “na wysokim poziomie”.

podnośniki Katowice

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń