podnośniki katowice

Podnośniki Katowice

Firmy realizujące inwestycje lub świadczące usługi na terenie miasta Katowice, zapraszamy do skorzystania z wynajmu podnośników i ładowarek teleskopowych z naszej wypożyczalni. Jeśli potrzebujesz zwyżki lub podestu ruchomego, dostarczymy go w 24h od kontaktu! Od przeszło dekady na atrakcyjnych warunkach cenowych wynajmujemy sprzęt podnośnikowy przedsiębiorcom z całego śląska, a jako ośrodek UDT-CERT w naszej siedziby w Katowicach, szkolimy operatorów podestów ruchomych i ładowarek.

Wynajem zwyżki w Katowicach z AA Herkules

Posiadamy szeroką gamę zwyżek renomowanych producentów, w tym Genie, JLG, Nifty Lift, Haulotte, a także ładowarki teleskopowe JCB. Wynajmujemy spalinowe i elektryczne podesty ruchome nożycowe, podnośniki teleskopowo-przegubowe, podnośniki na gąsienicach, podnośniki masztowe oraz ładowarki teleskopowe. Modele w zależności od silnika nadają się do prac we wnętrzach i na zewnątrz obiektów – także w wymagających warunkach terenowych. Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze modelu dopasowanego do realizacji zadania.

Dysponujemy własną flotą transportową – dowieziemy ładowarkę teleskopową lub podnośnik z Katowic, bezpośrednio pod wskazany adres na terenie całego Śląska. Po zakończonym wynajmie odbierzemy go z powrotem. W razie usterek jesteśmy stale gotowi do pomocy – zapewniamy serwis maszyn bezpośrednio w miejscu pracy. Dzięki lokalizacji naszej firmy w Katowicach, jeśli tylko będzie to konieczne, w razie awarii nasi serwisanci pojawią się u Ciebie w dniu wezwania. Jeśli nie, będziemy w dniu następnym.

Centrala AA HERKULES zlokalizowana jest w sercu Górnego Śląska – Katowicach. To tu poza najmem, prowadzimy także szkolenia na operatorów podnośników. W przypadku szkoleń obsługujemy klientów spoza województwa śląskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapisów!

podnośniki koszowe katowice spodek

Wynajmij podnośnik lub ładowarkę w Katowicach!

Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę najmu!

Nasze podnośniki pracują w Katowicach każdego dnia!

W Katowicach i okolicach nasze zwyżki pracuja od 2008 roku. W 2018 roku nasze maszyny wspomogły budowę sklepu Leroy Merlin w kompleksie Silesia Business Park, który powstał w miejscu, gdzie znajdowała się dawna huta Baildon. Bezpośrednio obok sklepu powstała restauracja oraz ponad 580 miejsc parkingowych. Podnośniki AA Herkules pomagały również podczas budowy nowoczesnego Centrum Przesiadkowego Zawodzie w Katowicach. Zwyżki były wykorzystywane podczas prac na wysokościach, między innymi podczas montażu elewacji, dachu oraz do innych podobnych prac. Inwestycja ZUE w budowę centrum przesiadkowego w Katowicach przyniosła wiele korzyści dla okolicznych mieszkańców i nie tylko.

Nasze podnośniki teleskopowo przegubowe były również wykorzystywane podczas prac przy budynku Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Elektryczna maszyna marki NiftyLift wspomogła prace nad montażem elewacji oraz instalacji oświetleniowych. Inna maszyna dostępna w naszej flocie została wykorzystana między innymi do prac przy katowickim Spodku. W przygotowaniach imprezy dla graczy komputerowych o nazwie Intel Extreme Masters, której finały co roku odbywają się właśnie w sercu śląska, wynajęte zostały maszyny elektryczne, które nie emitują spalin i idealnie sprawdzają się w zamkniętych pomieszczeniach.

Nasze podnośniki pracowały również w innych miejscach w Katowicach m.in. w Silesia City Center, banku ING, podczas mycia szyb na wysokości, budowie centrum handlowego Kaufland, na lotnisku Katowice-Pyrzowice i w innych lokacjach, które nie sposób wymienić. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na ładowarki i podnośniki! Katowice, wybierając naszą wypożyczalnię, mogą liczyć na obsługę “na wysokim poziomie”.

podnośniki Katowice

Sprawdź nowy model maszyn! Genie GS 1932 micro już we flocie AA HERKULES!

genie gs 1932 micro promocja

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.