Podnośniki Opole - Wynajem

AA HERKULES to solidna polska firma, która oferuje wynajem wolnobieżnych urządzeń takich jak zwyżki i podnośniki. Opole, główny ośrodek gospodarczy województwa opolskiego, będący częścią Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, stanowi jeden z szybciej rozwijających się regionów. Nasze zwyżki z wysokością roboczą do 25,6 m i usługi z pewnością będą przydatne zarówno w przypadku małych, jak i dużych przedsiębiorstw realizujących inwestycje w regionie.

Jakie zwyżki wynajmujemy dla firm z Opola?

Korzystając oferty, opolskie firmy zyskują dostęp do floty liczącej kilkaset wolnobieżnych podnośników oraz ładowarek teleskopowych. Do wynajęcia mamy zarówno podnośniki elektryczne, dedykowane głównie do prac w obiektach zamkniętych, jak i spalinowe, które sprawdzają się w warunkach terenowych. Ze względu na konstrukcję poza ładowarkami teleskopowymi, wolnobieżne podnośniki dzielimy na 3 główne typy: nożycowe, teleskopowo-przegubowe i masztowe. Typ maszyny jest dobierany w zależności od miejsca oraz rodzaju wykonywanej pracy.

Nasze podnośniki pozwalają pracować na wysokości do 25,6 m. W przypadku konieczności wykonania zadań nad linią produkcyjna lub innym miejscem, pod które nie możemy podjechać, warto wybrać zwyżki teleskopowe z kilkunastometrowym zasięgiem bocznym. W przypadku wymagań względem dużego udźwigu i możliwości podjechania bezpośrednio pod miejsce pracy zdecydowaną przewagę mają podesty ruchome nożycowe. Największe modele mogą podnosić do 7 osób jednocześnie. Jeśli zależy Ci na kompaktowych rozmiarach i niewielkiej wadze odpowiednie będą zwyżki masztowe lub teleskopowe modele w wersji gąsienicowej.

Skorzystaj z pomocy naszego doradcy do spraw wynajmu i zyskaj pewność co do wyboru odpowiedniego typu oraz modelu podnośnika. Dział wynajmu przygotuje ofertę i przekaże Ci informacje co do dostępności oraz możliwego terminu dostawy na wskazany adres w Opolu.

Planujesz pracę lub prowadzisz inwestycje w Opolu? Zadzwoń!

Zapewniamy dostęp do kilkuset podnośników i ładowarek oraz minimum formalności i proste zasady wynajmu!

Podnośniki na inwestycje realizowane w na terenie Opola oraz usługi dodatkowe

Wynajem zwyżek na terenie miasta Opole oraz województw śląskiego, dolnośląskiego łódzkiego i mazowieckiego jest główną gałęzią naszej działalności. Działając na rynku ponad dekadę, doskonale rozumiemy indywidualne potrzeby Klientów z różnych branż. Niezależnie od tego, czy w Twojej firmie wykonywane są prace przemysłowe, czy prace na wysokościach, dobór odpowiedniego podnośnika nie stanowi dla nas problemu. W naszej flocie można znaleźć zwyżki o różnych parametrach technicznych, które świetnie sprawdzą się do wszelkich prac wysokościowych. Zespół specjalistów pomoże Ci wybrać odpowiedni model podnośnika i będzie stałym wsparciem podczas trwania umowy. W przypadku jakichkolwiek awarii natychmiast wyślemy do Ciebie serwisantów, którzy szybko naprawią usterkę, a w razie większych problemów wymienimy maszynę na inną, tak aby Twoi pracownicy mogli realizować zadania bez przeszkód.

Wielu Klientów, oprócz wynajmu wysokiej jakości podnośników na terenie Opola, poszukuje również usług związanych ze szkoleniami na operatorów podestów ruchomych. Jako certyfikowany ośrodek UDT-CERT Opolskim firmom proponujemy kursy na podnośniki, które pozwalają zdobyć wiedzę teoretyczną i praktyczną. Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu – chętnie omówimy szczegóły współpracy. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia AA HERKULES!

Sprawdź nowe modele maszyn! JLG Toucan 12E Plus oraz Haulotte HA16 RTJ PRO już we flocie AA HERKULES!

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.