Kurs na podnośniki koszowe

Do obsługi podnośników koszowych niezbędne jest posiadanie ważnych uprawnień. Wybierz nasz kurs na zwyżki i uzyskaj je bez problemów! Prowadzony przez AA Herkules certyfikowany ośrodek UDT-CERT z siedzibą w Katowicach organizuje kompleksowe szkolenia i egzaminy na podnośniki koszowe. Wyróżnia nas wysoka zdawalność!

CENA: od 680 złotych netto (z opłatami za osobę).
MIEJSCE: Katowice

Jak wygląda nasze szkolenie na podnośniki koszowe?

Organizowane przez nas kursy na zwyżki pozwalają na łatwe zdobycie uprawnień operatora podnośników koszowych. Prowadzone są przez wykwalifikowanych wykładowców i instruktorów i wykorzystują sprawdzone metody nauczania, dzięki czemu egzamin na podnośniki koszowe w naszym ośrodku jest łatwy do zaliczenia!

Kurs na podnośniki składa się z dwóch etapów:

  • Zajęcia teoretyczne – w przystępny i kompleksowy sposób prezentują najważniejsze informacje dotyczące urządzeń oraz zasady BHP,
  • Ćwiczenia praktyczne – prowadzone są na placu manewrowym z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń podnośnikowych marek jak Holland Lift, Genie, Haulotte, JLG oraz Teupen.

Nasz ośrodek szkoleniowy UDT-CERT organizuje szkolenia umożliwiające uzyskanie uprawnień operatora podestów ruchomych przejezdnych, a także innych uprawnień do obsługi urządzeń podnośnikowych.

Podnośniki koszowe mogą być obsługiwane wyłącznie przez osoby posiadające właściwe uprawnienia nadawane przez UDT – Urząd Dozoru Technicznego albo TDT – Transportowy Dozór Techniczny.

Skorzystaj z profesjonalnego szkolenia dla operatorów podnosników!

Razem z nami uzyskanie uprawnień do obsługi podnośników koszowych jest łatwe i szybkie. Zadzwoń do nas!

Ile kosztuje kurs na podnośniki koszowe?

Cena za szkolenie na podnośniki koszowe w naszym ośrodku rozpoczyna się już od 680 złotych netto! Obejmuje ona również wymagane opłaty urzędowe, materiały szkoleniowe oraz catering dla uczestników.

Organizujemy również kursy z tłumaczem dla osób z krajów jak Ukraina, Białoruś, Rumunia i Hiszpania.

Aby zapisać się na kurs na zwyżki w naszym ośrodku, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na naszej stronie internetowej. Należy również przekazać podpisane pełnomocnictwo oraz skan wyników badań wysokościowych.

Chcesz przeszkolić swoich pracowników? Organizujemy szkolenia na podnośniki koszowe dla grup zorganizowanych! Przygotujemy kurs na zwyżki w umówionym terminie dla pracowników lub innej grupy osób. Aby uzgodnić szczegóły, skontaktuj się z naszymi specjalistami ds. szkoleń.

Zapraszamy do zapisania się na kurs na zwyżki w naszym ośrodku szkoleniowym UDT-CERT!

Maszy pytania dotyczące kursów lub chcesz zarezerwować termin?

Uzyskaj informacje o najbliższych szkoleniach w naszym kalendarzu lub ustal indywidualną datę dla grupy w dogodnym terminie!

    Sprawdź nowe modele maszyn! JLG Toucan 12E Plus oraz Haulotte HA16 RTJ PRO już we flocie AA HERKULES!

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.