kurs udt na podnośniki

Kurs na podnośniki

Do obsługi podnośników koszowych niezbędne jest posiadanie ważnych uprawnień. Wybierz nasz kurs na podnośniki koszowe i uzyskaj je bez problemów! Prowadzony przez AA Herkules certyfikowany ośrodek UDT-CERT z siedzibą w Katowicach organizuje kompleksowe szkolenia i egzaminy na podnośniki koszowe. Wyróżnia nas wysoka zdawalność!

CENA: od 905 zł netto z egzaminem państwowym Urzędu Dozoru Technicznego.
MIEJSCE: Katowice

Jak wygląda nasz kurs na podnośniki koszowe oraz egzamin?

Organizowane przez nas kursy na podnośniki koszowe pozwalają na łatwe zdobycie uprawnień operatora podnośników koszowych. Prowadzone są przez wykwalifikowanych wykładowców i instruktorów i wykorzystują sprawdzone metody nauczania, dzięki czemu egzamin na podnośniki koszowe w naszym ośrodku jest łatwy do zaliczenia!

Kurs na podnośniki składa się z dwóch etapów:

  • Zajęcia teoretyczne – w przystępny i kompleksowy sposób prezentują najważniejsze informacje dotyczące urządzeń oraz zasady BHP,
  • Ćwiczenia praktyczne – prowadzone są na placu manewrowym z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń podnośnikowych marek jak Holland Lift, Genie, Haulotte, JLG oraz Teupen.

Nasz ośrodek szkoleniowy UDT-CERT organizuje szkolenia umożliwiające uzyskanie uprawnień operatora podestów ruchomych przejezdnych, a także innych uprawnień do obsługi urządzeń podnośnikowych.

Podnośniki koszowe mogą być obsługiwane wyłącznie przez osoby posiadające właściwe uprawnienia nadawane przez UDT – Urząd Dozoru Technicznego albo TDT – Transportowy Dozór Techniczny.

kurs na podnośniki koszowe

Egzamin na podnośniki koszowe - jak przebiega?

Każdy kurs kończy się oczywiście egzaminem na podnośniki, które odbywa się również bezpośrednio w naszym Katowickim oddziale. Egzamin na podnośniki jest podzielony na dwie części: część teoretyczną i praktyczną. Kursanci pod odbyciu szczegółowego wykładu/kursu na podnośniki muszą zmierzyć się egzaminem teoretycznym, który składa się z kilkunastu (15) pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru. Maksymalnie można popełnić 4 błędy. Podczas przygotowania do egzaminu, szkoleniowiec posiłkuje się między innymi projektorem, przykładami i innymi specjalnymi materiałami pomocniczymi, które pomogą kursantom łatwo zrozumieć określone zagadnienia. Egzamin na podnośniki przeprowadzany jest w obecności komisji jednostki dozoru technicznego.

Kolejna część to egzamin na podnośniki praktyczny, który przeprowadzany jest w specjalnie wyznaczonym miejscu w naszej siedzibie. Podczas egzaminu praktycznego na początku kursantom przedstawiany jest sposób obsługi podnośnika oraz ogólny przebieg egzaminu na podnośnik. Każdy z kursantów będzie egzaminowany z poprawnej obsługi podestu na naszym specjalnie przygotowanym podnośniku koszowym w obecności komisji.

egzamin na podnośniki

Skorzystaj z profesjonalnego kursu na operatora podnośników koszowych!

Razem z nami uzyskanie uprawnień do obsługi podnośników koszowych jest łatwe i szybkie. Zadzwoń do nas!

Ile kosztuje kurs na podnośniki koszowe?

Cena za szkolenie na podnośniki koszowe w naszym ośrodku rozpoczyna się już od 620 złotych netto ! Obejmuje ona materiały szkoleniowe oraz catering dla uczestników. Cena nie zawiera opłaty egzaminacyjnej.

Za dodatkową opłatą organizujemy również kursy z tłumaczem przysięgłym m. in. dla osób z Ukrainy.

Aby zapisać się na kurs na podnośniki w naszym ośrodku, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na naszej stronie internetowej oraz przekazać nam podpisane pełnomocnictwo.

Chcesz przeszkolić swoich pracowników? Organizujemy indywidualne szkolenia na podnośniki koszowe dla grup powyżej 10 osób! Przygotujemy kurs na zwyżki w umówionym terminie dla Twoich pracowników. Aby uzgodnić szczegóły, skontaktuj się z naszymi specjalistami ds. szkoleń tel 730 690 048

Zapraszamy do zapisania się na kurs na zwyżki w naszym ośrodku szkoleniowym AA HERKULES UDT-CERT!

kurs na podnośniki

Maszy pytania dotyczące kursów lub chcesz zarezerwować termin?

Uzyskaj informacje o najbliższych szkoleniach w naszym kalendarzu lub ustal indywidualną datę dla grupy w dogodnym terminie!

    Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

    Napisz do nas Zadzwoń