wynajem podnośników

Wynajem podnośników do 26m

Planujesz wynajem podnośnika koszowego do wykonania prac na wysokości? Przekonaj się, dlaczego AA HERKULES to najlepszy możliwy wybór! Mamy kilkanaście lat doświadczenia w branży najmu podestów ruchomych i szkoleniach na operatorów. Najnowocześniejsze podnośniki, dostarczamy od ręki w korzystnych cenach. Zapewniamy atrakcyjne warunki najmu krótkoterminowego i długoterminowego z kompleksową obsługą serwisową.

Wynajmujemy podnośniki różnego typu

AA HERKULES oferuje podnośniki na wynajem o różnych rodzajach napędu i wysokościach podnoszenia. W naszej wypożyczalni dostępnych jest ponad tysiąc maszyn. Dostarczamy nowoczesne podnośniki ruchome wyposażone w napęd spalinowy lub elektryczny przeznaczone do prac w obiektach zamkniętych i na zewnątrz. To wyłącznie najlepszy sprzęt światowych marek jak JCB, Genie, Haulotte, Nifty Lift, JGL.

Podnośniki nożycowe w naszej ofercie wyposażone są w bezpieczne platformy do podnoszenia osób i narzędzi na wysokość nawet do 16,00 m. Doskonale sprawdzają się na placach budowy, podczas prac wykończeniowych i remontowych. Podnośniki teleskopowo-przegubowe dostępne w naszej wypożyczalni to modele elektryczne i spalinowe o wysokości podnoszenia do 25,60 m. Polecane do pracy we wnętrzach i na zewnątrz, także w wąskich ciągach komunikacyjnych oraz w trudnych warunkach terenowych. Podnośniki masztowe, podnośniki przepychane i podnośniki typu pająk (na gąsienicach) to najlepszy wybór do mniejszych przestrzeni z wieloma przeszkodami uniemożliwiającymi zastosowanie innych typów zwyżek. Kompaktowe wymiary powodują, że bez problemu przejeżdżają przez drzwi.

Skorzystaj z usług fachowców – dołącz do grona zadowolonych klientów naszej firmy.

wynajem podnośników aa herkules

Zapytaj o wynajem podnośnika!

Zadzwoń dziś i pracuj na zwyżce od jutra – jesteśmy do dyspozycji w województwach śląskim, małopolskim, dolnośląskim, łódzkim, mazowieckim, lubelskim i podkarpackim!

Wynajem podnośników w AA HERKULES - zalety oferty

 • Dysponujemy szeroką gamą podnośników – typ można dopasować do każdego miejsca i specyfiki prac na wysokości.
 • Doradzamy przy wyborze odpowiedniego sprzętu – wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na fachową pomoc w doborze najlepszej maszyny do konkretnego zadania.
 • Podnośniki na wynajem dostępne są od ręki i minimum formalności przy zawieraniu umowy – nie musisz czekać, aby rozpocząć pracę.
 • Oferujemy transport na miejsce – w odległości do 150 km od naszych oddziałów.
 • Zapewniamy atrakcyjne ceny wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego – z możliwością negocjacji cen najmu.
 • Klientom dajemy możliwość wykupu sprzętu z naszej floty.
 • Oferujemy kompleksowy serwis i naprawy w razie awarii – maszyny serwisujemy stale, a w razie pojawienia się usterek błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia.
 • Organizujemy kursy na operatora podnośników – grupowe kursy z egzaminem UDT/TDT przeprowadzamy w naszej siedzibie głównej w Katowicach.

Postaw na najlepszej klasy podnośniki. Wynajem zwyżek w AA HERKULES to gwarancja zadowolenia i 100% profesjonalnej obsługi!

wynajem podnośników w aa herkules

Wybierz podnośniki i wynajem u solidnego partnera!

Od 2008 roku oferujemy wynajem podnośników (ruchome podesty wolnobieżne) i ładowarek teleskopowych. Stawiając na naszych pracowników, zapewniamy fachową i miłą obsługę oraz pomoc w doborze sprzętu. Nasze oddziały znajdują się w Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Warszawie, Krakowie, Lublinie i Rzeszowie.

  Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

  Napisz do nas Zadzwoń