Podnośniki Czeladź

Nasza firma od kilkunastu lat dostarcza śląskim firmom koszowe zwyżki i podnośniki. Czeladź, położona w Aglomeracji Katowickiej, to miejsce o bardzo dużym potencjale gospodarczym. W mieście działa wiele firm z różnych branż, to dla nich przygotowaliśmy ofertę wynajmu.

Duża dostępność podestów ruchomych o zróżnicowanych parametrach technicznych oraz przejrzyste warunki to nasz standard. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Oferta wynajmu podnośników i zwyżek na terenie Czeladzi

Wynajem podnośników oraz zwyżek na terenie Czeladzi to bardzo korzystna opcja dla Klientów. Nasza firma nie tylko specjalizuje się w tego typu usługach – obecnie jesteśmy jedną z największych polskich wypożyczalni podestów ruchomych. Flota AA HERKULES liczy kilkaset podnośników i zwyżek, dzięki czemu z łatwością możemy dopasować sprzęt do różnorodnych potrzeb Klientów. Podnośniki nożycowe elektryczne, teleskopowo przegubowe, na gąsienicach, a może ładowarki teleskopowe? Niezależnie od tego, jak trudny jest teren w miejscu pracy, nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze najlepszego sprzętu do prawie 26 m wysokości. Podczas trwania usługi zapewniamy stałe wsparcie i opiekę serwisową. Wszystko po to, abyś nie musiał martwić się o terminowość oraz efektywność pracy sprzętu.

Jeśli zależy Ci na tym, aby odpowiednio przygotować pracowników do pełnienia obowiązków, prowadzimy również szkolenia na operatorów podnośników dla firm z Czeladzi i całego Śląska. Nasza siedziba znajduje się w Katowicach, co gwarantuje uczestnikom łatwy i szybki dojazd na kurs. Jako certyfikowany ośrodek szkoleniowy UDT-CERT, zapewnimy Twoim pracownikom zarówno szkolenia z wiedzą teoretyczną, jak i praktyczną. Dowiedz się więcej o ofercie naszej wypożyczalni podnośników i zadzwoń – czekamy na Twój telefon!

podnośniki Czeladź

Zadzwoń i zapytaj o podnośniki!

Czeladź obsługujemy z siedziby głównej naszej wypożyczalni. Skontaktuj się ze specjalistami działu wynajmu!

Podnośniki z naszej wypożyczalni dla Czeladzi

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz podnośników do pracy na hali, czy do pracy na trudnym terenie, możesz liczyć na atrakcyjną ofertę z kompleksową obsługą. Pomożemy na etapie wyboru odpowiedniego typu, zawieziemy maszynę w dowolne miejsce na terenie Czeladzi (nawet do 150 km od każdego z oddziałów) i zadbamy o nieprzerwaną pracę maszyny, wykonując przegląd i dbając o sprawność techniczną.

W przypadku jakichkolwiek awarii, wykorzystując flotę aut serwisowych i własna wykwalifikowaną kadrę mechaników z uprawnieniami, usuwamy usterkę bezpośrednio w miejscu pracy. Jeśli awaria jest poważniejsza, wymienimy maszynę na inną. Na zgłoszenia usterek reagujemy błyskawicznie – jeśli to możliwe ze względu na godziny pracy, nasz serwis do Czeladzi dojedzie jeszcze tego samego dnia.

Zapraszamy do poczytania opinii na temat naszej firmy oraz współpracy z naszą wypożyczalnią, zarówno inwestorów, jak i firmy usługowe działające w Czeladzi oraz innych miast na Śląsku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji stale od 2008 roku.

podnośniki Czeladź

Sprawdź nowy model maszyn! Genie GS 1932 micro już we flocie AA HERKULES!

genie gs 1932 micro promocja

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.