Podnośniki Czeladź

Nasza firma od kilkunastu lat dostarcza śląskim firmom koszowe zwyżki i podnośniki. Czeladź, położona w Aglomeracji Katowickiej, to miejsce o bardzo dużym potencjale gospodarczym. W mieście działa wiele firm z różnych branż, to dla nich przygotowaliśmy ofertę wynajmu.

Duża dostępność podestów ruchomych o zróżnicowanych parametrach technicznych oraz przejrzyste warunki to nasz standard. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Oferta wynajmu podnośników i zwyżek na terenie Czeladzi

Wynajem podnośników oraz zwyżek na terenie Czeladzi to bardzo korzystna opcja dla Klientów. Nasza firma nie tylko specjalizuje się w tego typu usługach – obecnie jesteśmy jedną z największych polskich wypożyczalni podestów ruchomych. Flota AA HERKULES liczy powyżej tysiąc podnośników i zwyżek, dzięki czemu z łatwością możemy dopasować sprzęt do różnorodnych potrzeb Klientów. Podnośniki nożycowe elektryczne, teleskopowo przegubowe, na gąsienicach, a może ładowarki teleskopowe? Niezależnie od tego, jak trudny jest teren w miejscu pracy, nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze najlepszego sprzętu do prawie 26 m wysokości. Podczas trwania usługi zapewniamy stałe wsparcie i opiekę serwisową. Wszystko po to, abyś nie musiał martwić się o terminowość oraz efektywność pracy sprzętu.

Jeśli zależy Ci na tym, aby odpowiednio przygotować pracowników do pełnienia obowiązków, prowadzimy również szkolenia na operatorów podnośników dla firm z Czeladzi i całego Śląska. Nasza siedziba znajduje się w Katowicach, co gwarantuje uczestnikom łatwy i szybki dojazd na kurs. Jako certyfikowany ośrodek szkoleniowy UDT-CERT, zapewnimy Twoim pracownikom zarówno szkolenia z wiedzą teoretyczną, jak i praktyczną. Dowiedz się więcej o ofercie naszej wypożyczalni podnośników i zadzwoń – czekamy na Twój telefon!

podnośniki Czeladź

Zadzwoń i zapytaj o podnośniki!

Czeladź obsługujemy z siedziby głównej naszej wypożyczalni. Skontaktuj się ze specjalistami działu wynajmu!

Podnośniki z naszej wypożyczalni dla Czeladzi

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz podnośników do pracy na hali, czy do pracy na trudnym terenie, możesz liczyć na atrakcyjną ofertę z kompleksową obsługą. Pomożemy na etapie wyboru odpowiedniego typu, zawieziemy maszynę w dowolne miejsce na terenie Czeladzi (nawet do 150 km od każdego z oddziałów) i zadbamy o nieprzerwaną pracę maszyny, wykonując przegląd i dbając o sprawność techniczną.

W przypadku jakichkolwiek awarii, wykorzystując flotę aut serwisowych i własna wykwalifikowaną kadrę mechaników z uprawnieniami, usuwamy usterkę bezpośrednio w miejscu pracy. Jeśli awaria jest poważniejsza, wymienimy maszynę na inną. Na zgłoszenia usterek reagujemy błyskawicznie – jeśli to możliwe ze względu na godziny pracy, nasz serwis do Czeladzi dojedzie jeszcze tego samego dnia.

Zapraszamy do poczytania opinii na temat naszej firmy oraz współpracy z naszą wypożyczalnią, zarówno inwestorów, jak i firmy usługowe działające w Czeladzi oraz innych miast na Śląsku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji stale od 2008 roku.

podnośniki Czeladź

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń