Podnośnik, zwyżki - Tychy

Poznaj ofertę wynajmu zwyżek i podnośników na terenie miasta Tychy i okolic. Jeżeli nie wiesz, jaka maszyna będzie odpowiednia dla Twoich działań, zadzwoń do nas. Dopasujemy odpowiednią zwyżkę i przygotujemy niezobowiązującą ofertę z atrakcyjnymi warunkami! Zapewniamy transport zwyżek na wskazane miejsce na terenie całego śląska oraz stały serwis w cenie najmu.

Oferta wynajmu dla tyskich firm

Firmom realizującym inwestycje oraz świadczącym usługi na terenie Tychów wynajmujemy wolnobieżne podnośniki nożycowe, zwyżki koszowe i ładowarki teleskopowe renomowanych firm tj. Genie, Haulotte, JLG, NiftyLift, Holland Lift, Teupen.

Cena wynajmu zależy od typu i modelu wybranej maszyny oraz samego czasu najmu. W przypadku stałej współpracy z Tyskimi firmami nie pobieramy kaucji, w przypadku pierwszego najmu kaucje są niższe niż w innych wypożyczalniach sprzętu budowlanego, a dodatkowo rozliczane w poczet najmu.

Możliwości podnośników z oferty

W zależności od tego, czy zwyżka będzie pracować w pomieszczeniach zamkniętych, czy na otwartym terenie dopasujemy rodzaj napędu (elektryczny lub spalinowy). Biorąc pod uwagę możliwość podjazdu maszyny bezpośrednio pod miejsce wykonywanych prac oraz sam rodzaj wykonywanej pracy dobierzemy odpowiedni typ podnośnika.

Najważniejsze parametry poszczególnych typów maszyn:

  • podnośniki nożycowe z pionowym wysięgiem do 18,5 m oraz bardzo dużym udźwigiem nawet 1134 kg, zasięg boczny to maksymalnie 1,5 metra, które uzyskujemy za sprawą wysunięcia części platformy.
  • podnośniki teleskopowo-przegubowe (teleskopowe/przegubowe), najwyższe w naszej ofercie modele sięgają aż 25.6 m. Zwyżki posiadają daleki zasięg boczny do 16,2 m oraz maksymalny udźwig do 250 kg.
  • podnośniki masztowe o wysokości roboczej do 10 m. Maszyny mają niewielką wagę i kompaktowe rozmiary, dzięki temu mieszczą się w windach. Ruch wznoszący odbywa się w pionowe, a maksymalny udźwig to 230 kg.
  • podnośniki pająki, które można potraktować jako kompaktowe (lżejsze i mniejsze) odpowiedniki podnośników teleskopowo-przegubowych. Są to podnośniki do zadań specjalnych, posiadają zasięg boczny do 11,2 m – sprawdzają się, gdy nie ma możliwości podjazdu bezpośrednio pod miejsce wykonywanej pracy np. w galeriach handlowych, kościołach. Posiadają rozkładane podpory stabilizujące, z którymi maksymalna wysokość robocza to aż 23 m.
  • ładowarki teleskopowe, 3 modele renomowanej firmy JCB z wysięgiem do 16,7 m, udźwigiem do 4t, możliwością kierowania 2 skrętnymi osiami w 3 trybach oraz możliwością wyboru osprzętu.
podnośniki koszowe Tychy

Zadzwoń i zapytaj o wynajem zwyżki w Tychach.

Powiedz nam, czego potrzebujesz – wybierzemy podnośnik, przygotujemy najlepsze warunki najmu i zawieziemy go w dowolne miejsce na terenie Tychów!

Tychy wybierają nasze podnośniki

Poza transportem zwyżki w dowolne miejsce na terenie Tychów, fachowym wsparciem na etapie wyboru podnośników, atrakcyjnymi cenami, zapewniamy także sprawny serwis i naprawy maszyn. Nasi serwisanci wykonują prace konserwacyjne i przeglądy okresowe bezpośrednio w miejscu pracy podnośnika. Aby zapewnić szybką reakcję na ewentualne awarie, ograniczyliśmy zasięg wynajmu do 150 km od naszych baz sprzętowych – dzięki temu na ewentualne zgłoszenie reagujemy w dniu jego przyjęcia lub kolejnym dniu roboczym. W najbardziej potrzebne części wyposażyliśmy także nasz magazyn. W przypadku, gdy maszyna zostanie uszkodzona i niezdolna do pracy zamienimy ją na inną (taki sam lub większy model). W naszej wypożyczalni podnośników dbamy o utrzymanie maszyn zarówno pod kątem przeglądów konserwacyjnych, monitoringu resurs, jak i w aspekcie ważności decyzji o dopuszczeniu do eksploatacji. Wszystkie formalne kwestie są po naszej stronie przez cały okres umowy. Znamy każdą z wynajmowanych maszyn – dbamy o nie, aby zapewnić bezpieczną i nieprzerwaną pracę operatorom, oraz terminową realizację zamierzonych prac.

Będąc profesjonalną wypożyczalnią zwyżek, staramy się spełnić wymagania wszystkich klientów i inwestorów z miasta Tychy. Oferując wynajem podnośników cechujących się szerokim zakresem udźwigu i zasięgu, po zakończeniu najmu istnieje możliwość wykupu konkretnej (przetestowanej w ramach najmu) maszyny. Osobom zainteresowanym nowym lub używanym sprzętem możemy przygotować ofertę na maszyny z naszej floty, lub bezpośrednio od producentów. W ramach usług zapewniamy także szkolenia operatorów z państwowym egzaminem UDT/TDT. Zapraszamy do współpracy!

podnośniki Tychy

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń