podnośniki nożycowe

Podnośniki nożycowe

Podnośniki nożycowe nazywane powszechnie “podestami ruchomymi” unoszą platformy w pionie (góra-dół) i stanowią największą grupę maszyn w naszej wypożyczalni. W ofercie znajdziesz modele zasilane akumulatorowo oraz spalinowe od renomowanych producentów tj. Genie, JLG, Haulotte. Potrzebujesz zwyżki? Sprawdź i zapytaj o podnośnik nożycowy. Wynajem z AA HERKULES to gwarancja konkurencyjnej ceny i przejrzystych warunków najmu.

Podnośniki nożycowe - wynajem i oferta

Podnośniki nożycowe podnoszą platformy w kierunku pionowym (góra-dół) są więc odpowiednim wyborem, gdy możemy pojechać bezpośrednio pod miejsce pracy zlokalizowane na wysokości. Podnośniki nożycowe na wynajem z naszej oferty posiadają także wysuwaną część pomostu — największe obustronnie oraz do nawet 1,5 m. Platforma znacznie zwiększa powierzchnię roboczą. Podesty nożycowe mają wygodne sterowanie z poziomu panelu na platformie lub bezpośrednio przy podwoziu maszyny.

Zwyżki nożycowe dzielimy głównie ze względu rodzaj zasilania (akumulatorowe lub diesel). Największe podnośniki nożycowe elektryczne pozwalają sięgać na wysokość roboczą 16,00 metra. Spalinowe modele, natomiast na nieco ponad 15 m. Pierwsza grupa podnośników nożycowych za sprawą braku emisji spalin jest wynajmowana głównie z przeznaczeniem do pracy w obiektach zamkniętych (na hale, do magazynów, gdzie mamy równą powierzchnię) – przy czym niektóre modele mogą pracować także na zewnątrz. Maksymalny udźwig modeli zasilanych z akumulatorów to 360 kg. Podnośnik nożycowy spalinowy świetnie poradzi sobie w terenie — podesty te posiadają napęd 4×4 z możliwością blokady osi, większym bieżnikiem na kołach oraz wysuwane podpory stabilizujące. Udźwig modeli z silnikiem diesla to nawet 1134 kg.

Zapraszamy do współpracy!

podnośnik nożycowy na wynajmie

Zadzwoń i zapytaj o podnośnik nożycowy na wynajem!

Wynajem oraz transport na wskazany adres jest możliwy już w 24h. Zapraszamy do współpracy.

Dlaczego podnośniki nożycowe koszowe wynająć w naszej wypożyczalni?

Oto kilka najważniejszych powodów:

  1. Fachowa pomoc w wyborze — wiemy wszystko o podnośnikach nożycowych. Znamy możliwości i parametry techniczne naszych podnośników. Wystarczy, że powiesz nam, gdzie będzie pracować maszyna, a wskażemy Ci odpowiedni model.
  2. Transport na wskazany adres — posiadamy 7 baz sprzętowych zlokalizowanych w miastach: Katowice, Kraków, Warszawa, Wrocław, Łódź, Lublin i Rzeszów. W przypadku wynajmu podnośników nożycowych zapewniamy transport w promieniu 150 km do każdej z baz. Nie musisz więc martwić się o zabezpieczenie i uszkodzenia przy załadunku/rozładunku.
  3. Stały serwis — w czasie najmu odpowiadamy za przeglądy i konserwację podnośników, a w razie awarii zajmujemy się naprawą także w miejscu pracy.
  4. Duży wybór maszyn — dostarczymy Ci duży i mały podnośnik nożycowy, a w ofercie najmu poza podnośnikami nożycowymi mamy maszyny różnego typu. Posiadamy także duże ilości podnośników tego samego modelu (kilkanaście/kilkadziesiąt sztuk). Dzięki dużej ilości, w razie konieczności wymiany jesteśmy w stanie, w tym samym lub następnym dniu roboczym dowieść identyczną maszynę na miejsce pracy.
  5. Konkurencyjne ceny — po doborze typu, modelu i uzyskaniu informacji o czasie najmu, przygotujemy indywidualną wycenę, w której znajdzie się atrakcyjna cena.
  6. Atrakcyjne warunki i minimum formalności — przy wynajmie podnośników nożycowych na czas powyżej 12 miesięcy możesz liczyć na specjalną ofertę i warunki. Wszystkie formalności związane z umową załatwimy online.
podnośniki nożycowe aa herkules

Flota podnośników

Dysponujemy szeroką gamą podnośników. Typ podnośnika można dopasować do każdego miejsca i specyfiki prac na wysokości.

Atrakcyjne ceny

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – z możliwością negocjacji cen najmu i wykupu sprzętu po zakończeniu umowy.

Serwis

Kompleksowy serwis i naprawy w razie awarii – maszyny serwisujemy stale, a w razie pojawienia się usterek błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia.

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń