podnośniki Zamość

Podnośnik Zamość

Wypożyczalnia podnośników koszowych AA Herkules zaprasza do skorzystania ze swoich usług w Zamościu! Prowadzimy krótkoterminowy i długoterminowy wynajem różnych modeli maszyn, które upraszczają prowadzenie prac wysokościowych nawet powyżej 25 m. Transportujemy sprzęt do klientów, służymy wsparciem serwisowym i organizujemy szkolenia. Potrzebna podnośniki? Zamość i okolice są w naszym zasięgu!

Podnośniki dla firm z Zamościa – najlepsze do prac na wysokości!

Prowadzenie robót wysokościowych nie wymaga rozstawiania rusztowań lub używania niebezpiecznych drabin – alternatywą są podesty ruchome, nazywane też zwyżkami albo podnośnikami koszowymi. To samobieżne maszyny, które wyposażone są w kosze umieszczone na ruchomych ramionach, przez co powalają na łatwe dotarcie do wysoko położonych miejsc, także nad przeszkodami, na przykład wykopami, ogrodzeniami, urządzeniami.

W AA Herkules dysponujemy ponad 800 maszynami do prac wysokościowych od marek Haulotte, Genie, NiftyLift i JLG. Nasz lubelski oddział, który obsługuje Zamość, oferuje poniższe rodzaje podnośników:

 • Podnośniki nożycowe,
 • Podnośniki teleskopowo-przegubowe,
 • Podnośniki masztowe,
 • Podnośniki na gąsienicach – typu pająk,
 • Ładowarki teleskopowe.

Dostarczane przez nas podnośniki w Zamościu są dostępne w dwóch wariantach silników – elektrycznym oraz spalinowym. Elektryczne zwyżki są ciche i bezemisyjne, a dzięki pojemnym akumulatorom mogą pracować przez długi czas bez konieczności doładowywania. Dedykowane są do prac w obiektach i w ich otoczeniu na terenach równych i utwardzonych. Zwyżki spalinowe, które wyposażone są w silniki diesla, napędy na cztery koła i terenowe ogumienie, z łatwością radzą sobie podczas prac wysokościowych na wymagających terenach, przykładowo na placu budowy.

Wśród naszych maszyn znajdują się również kompaktowe modele, które ze względu na swoje wymiary mogą bez problemów przejeżdżać przez drzwi i windy oraz pracować w wąskich alejkach.

podnośniki Zamość na wynajem

Wynajmij podnośniki w Zamościu!

Duży wybór maszyn – profesjonalne doradztwo – niskie ceny – transport na miejsce – szkolenia operatorów.

AA Herkules – Twój sprawdzony partner w wynajmie podnośników

Wypożyczalnia podnośników AA Herkules to trafny wybór dla każdego, kto planuje prowadzenie prac wysokościowych w Zamościu i w okolicznych miejscowościach. Od lat pomagamy naszym Klientom i zyskaliśmy dzięki nim wiele pozytywnych opinii!

Dlaczego warto wynająć podnośniki koszowe w AA Herkules?

 • Korzystne umowy długoterminowe i krótkoterminowe wynajmu podnośników,
 • Atrakcyjne i konkurencyjne ceny podnośników,
 • Ponad 800 maszyn elektrycznych i spalinowych w naszej flocie, które można dopasować do różnych rodzajów prac wysokościowych,
 • Fachowe doradztwo w doborze najlepszych maszyn,
 • Transport podnośników do Zamościa oraz okolicznych miejscowości przez naszych pracowników,
 • Mobilne naprawy podnośników w razie pojawienia się jakichkolwiek usterek,
 • Maszyny zastępcze dostarczane błyskawicznie w przypadku poważnych awarii,
 • Szkolenia operatorów podnośników organizowane przez nasz ośrodek UDT-CERT w Katowicach.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty i do kontaktu, aby wynająć podnośniki w Zamościu!

podnośniki koszowe na wynajem Zamość

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń