Sięgaj wysoko z wypożyczalnią
AA HERKULES

Jesteśmy jedną z największych wypożyczalni podnośników koszowych i ładowarek teleskopowych w Polsce. Od 2008 roku świadczymy usługi wynajmu, sprzedaży, serwisu i szkoleń dla klientów z różnych branż. Posiadamy 7 w pełni niezależnych oddziałów oraz flotę ponad 1000 maszyn. Dbamy o dobór podnośników do miejsca pracy i potrzeb. Zapewniamy transport oraz obsługę serwisową. Pomagamy w zdobywaniu kwalifikacji przyszłym operatorom.

“Sięgamy wysoko” i pomagamy sięgać wysoko innym!

Oferta naszej wypożyczalni

Będąc na rynku od 16 lat, wyspecjalizowaliśmy się w wynajmie podnośników wolnobieżnych i ładowarek teleskopowych. Nasza oferta wynajmu jest zróżnicowana pod kątem typu, wielkości modeli i ich zasilania — dzięki temu możemy dobrać maszynę i sprostać wymaganiom każdego z klientów. Do dyspozycji oddajemy wyłącznie sprawdzony sprzęt, pochodzących z fabryk uznanych na rynku producentów podnośników tj. Genie, Holland Lift, JLG, NiftyLift, Haulotte, Teupen, czy JCB. O jakość i utrzymanie maszyn w stałej gotowości, każdego dnia dba nasz zespół mechaników z uprawnieniami UDT.

Nasza wypożyczalnia podnośników promując bezpieczną pracę na podnośnikach, organizuje kursy na operatorów podnośników ruchomych przejezdnych oraz operatorów ładowarek. Szkolenia odbywają się w wielu dogodnych terminach i zakończone są państwowym egzaminem UDT/TDT.

Transport

Oferujemy transport obejmujący dostawę i odbiór podnośników własnymi auto lawetami – z/pod wskazany adres do 150km od oddziałów.

Serwis

W czasu najmu dbamy o serwisy, konserwacje i naprawy podnośników bezpośrednio w miejscu pracy.

Szkolenia

Organizujemy kursy na podnośniki koszowe z egzaminem UDT w Katowicach. Jesteśmy certyfikowanym ośrodkiem UDT-CERT.

Garść statystyk

16 Lat w wynajmie
1000+ Podnośników
6000+ Klientów
50+ Pracowników

Dostarczamy jakość i bezpieczeństwo z kilku oddziałów

Wynajmujemy podnośniki koszowe i ładowarki teleskopowe we Wrocławiu, Krakowie, Warszawie, Lublinie, Łodzi, Katowicach i Rzeszowie (także na obszarach do 150 km od tych miast). Podesty z naszej floty są rozlokowane pomiędzy poszczególnymi oddziałami. Dzięki strategicznym dla regionów punktom na mapie wschodniej, zachodniej, południowej i centralnej Polski, jesteśmy w stanie zapewnić wynajem zwyżek z transportem setkom klientów w jednym czasie. Nasze podnośniki koszowe i ładowarki teleskopowe charakteryzują się najwyższą jakością oraz 100% techniczną sprawnością. Z pomocą naszego sprzętu najtrudniejsze prace na wysokości staną się wybitnie łatwe i bezpieczne w realizacji. Specjaliści do spraw wynajmu pomogą dobrać rodzaj podnośnika lub ładowarkę z odpowiednią specyfikacją zarówno do miejsca pracy, jak i konkretnego zadania.

W DNA naszej wypożyczalni wpisują się:

 • kompleksowa obsługa w zakresie wynajmu, szkoleń i serwisu podnośników;
 • profesjonalna i miła obsługa;
 • minimum formalności przy wynajmie;
 • przejrzyste warunki wynajmu;
 • indywidualne podejście do klienta;
 • szybka pomoc serwisowa lub wymiana w razie awarii;
 • liczne promocje i oferty specjalne.

Wypożyczamy podnośniki:

 • najlepszych światowych marek;
 • różnych typów: nożycowe, teleskopowo-przegubowe, masztowe, platformy podnośnikowe przepychane;
 • zapewniające wysokość roboczą aż do prawie 26 m;
 • do prac na halach oraz na zewnątrz;
 • każdorazowo sprawdzone i przygotowane do pracy;
 • pozwalające pracować nawet 7 osobom jednocześnie.

Skontaktuj się z naszą wypożyczalnią!

Wrocław oraz 6 innych oddziałów, jest do Twojej dyspozycji w dni robocze od 7:00 do 16:00.

Poznaj nasz zespół

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń