podnośniki elektryczne

Podnośniki elektryczne

Podnośniki elektryczne są niezastąpione do robót na wysokości we wnętrzach, ale w dużej części mogą pracować także na zewnątrz! Oferujemy niezawodne podnośniki elektryczne cenionych na rynku producentów.  Dla pełnej satysfakcji naszych klientów zapewniamy kompleksową obsługę najmu – pomoc przy wyborze, transport i serwis.

Zwyżki elektryczne w naszej ofercie

Podnośniki spalinowe dostępne w naszej wypożyczalni, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów! Postaw na sprzęt, który pomoże Ci w wykonaniu każdego zadania na wysokości. Nasz sprzęt do najlepszy wybór w teren. Wybierz jeden z typów podnośników i prowadź prace bez obaw o wyczerpanie akumulatorów i utratę mocy.

Wynajem podnośników elektrycznych

Nasze podnośniki elektryczne to najlepszy wybór – oferują zasięgi do 25,6m, są zwrotne, nie emitują spalin i nie generują hałasu, a dzięki gumowym i niebrudzącym oponom zapewniają czystość i nie uszkadzają nawierzchni.
Oferujemy poniższe zwyżki z silnikami elektrycznymi:

  • Podnośniki elektryczne teleskopowo-przegubowe – dzięki konstrukcji przegubowej zapewniają dużą wysokość i zasięg pracy. Wyposażone w łamane ramię i w zabezpieczony barierkami kosz zapewniają udźwig do 230 kg. Maksymalna wysokość robocza do 20,39 m z wysięgiem bocznym do 13,54 m.
  • Podnośniki elektryczne nożycowe – szerokie podesty z poręczami pozwalają na pionowe podnoszenie osób i sprzętu z udźwigiem do 454 kg. Maksymalna wysokość robocza do prawie 16,00 m. Wysięg boczny umożliwiają wysuwane platformy.
  • Podnośniki elektryczne masztowe – lekkie i kompaktowe zwyżki polecane do prac wewnątrz pomieszczeń na równej, utwardzonej nawierzchni. Maksymalna wysokość robocza do 12,65 m z wysięgiem bocznym 6,05 m. Udźwig do prawie 230 kg.
  • Podnośniki elektryczne na gąsienicach – wyposażone w napędy gąsienicowe. Ze względu na niewielkie wymiary przejeżdżają przez standardowe drzwi i mieszczą się w wąskich przejściach. Maksymalna wysokość robocza do 25,60 m z wysięgiem bocznym 13,75 m. Udźwig to 230 kg.
podnośniki elektryczne

Wynajmij podnośnik eklektyczny

Zadzwoń i zapytaj o elektryczną zwyżkę – pracuj bezpiecznie na wysokości do 25,6m!

Dlaczego warto wynająć podnośniki elektryczne w AA Herkules?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie ma dobór właściwego sprzętu do robót prowadzonych na wysokości. Właśnie dlatego naszym klientom oferujemy szeroką gamę urządzeń wraz z pomocą w doborze modelu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w naszych oddziałach w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie i Rzeszowie.

Oferujemy zwyżki z silnikami elektrycznymi do niemalże każdego typu prac. Pomagamy w dopasowaniu maszyn do miejsca pracy. Dowozimy podnośniki na miejsce i po zakończeniu prac odbieramy je od klienta. Zapewniamy dowóz w obszarze do 150 km od naszych oddziałów.

Zapewniamy stały serwis i naprawy. Wszystkie podnośniki elektryczne są systematycznie serwisowane (także będące w miejscu pracy), służymy pomocą także wtedy, gdy pojawią się nagłe awarie. Nasi serwisanci przyjadą na miejsce i wykonają niezbędne naprawy, jeśli to możliwe w tym samym lub kolejnym dniu roboczym. Posiadamy własny magazyn części oraz sprawdzonych mechaników.

podnośnik elektryczny przegubowy praca na wynajmie

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń