podnośniki elektryczne

Podnośniki elektryczne

Podnośniki elektryczne są niezastąpione do robót na wysokości we wnętrzach, ale w dużej części mogą pracować także na zewnątrz! Oferujemy niezawodne podnośniki elektryczne cenionych na rynku producentów.  Dla pełnej satysfakcji naszych klientów zapewniamy kompleksową obsługę najmu – pomoc przy wyborze, transport i serwis.

Zwyżki elektryczne w naszej ofercie

Podnośniki spalinowe dostępne w naszej wypożyczalni, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów! Postaw na sprzęt, który pomoże Ci w wykonaniu każdego zadania na wysokości. Nasz sprzęt do najlepszy wybór w teren. Wybierz jeden z typów podnośników i prowadź prace bez obaw o wyczerpanie akumulatorów i utratę mocy.

Wynajem podnośników elektrycznych

Nasze podnośniki elektryczne to najlepszy wybór – oferują zasięgi do 25,6m, są zwrotne, nie emitują spalin i nie generują hałasu, a dzięki gumowym i niebrudzącym oponom zapewniają czystość i nie uszkadzają nawierzchni.
Oferujemy poniższe zwyżki z silnikami elektrycznymi:

  • Podnośniki elektryczne teleskopowo-przegubowe – dzięki konstrukcji przegubowej zapewniają dużą wysokość i zasięg pracy. Wyposażone w łamane ramię i w zabezpieczony barierkami kosz zapewniają udźwig do 230 kg. Maksymalna wysokość robocza do 20,39 m z wysięgiem bocznym do 13,54 m.
  • Podnośniki elektryczne nożycowe – szerokie podesty z poręczami pozwalają na pionowe podnoszenie osób i sprzętu z udźwigiem do 500 kg. Maksymalna wysokość robocza do 18,50 m. Wysięg boczny umożliwiają wysuwane platformy.
  • Podnośniki elektryczne masztowe – lekkie i kompaktowe zwyżki polecane do prac wewnątrz pomieszczeń na równej, utwardzonej nawierzchni. Maksymalna wysokość robocza do 9,85 m z wysięgiem bocznym 2,65 m. Udźwig do 230 kg.
  • Podnośniki elektryczne na gąsienicach – wyposażone w napędy gąsienicowe. Ze względu na niewielkie wymiary przejeżdżają przez standardowe drzwi i mieszczą się w wąskich przejściach. Maksymalna wysokość robocza do 23,00 m z wysięgiem bocznym 11,20 m. Udźwig to 200 kg.
podnośniki elektryczne

Wynajmij podnośnik eklektyczny

Zadzwoń i zapytaj o elektryczną zwyżkę – pracuj bezpiecznie na wysokości do 25,6m!

Dlaczego warto wynająć podnośniki elektryczne w AA Herkules?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie ma dobór właściwego sprzętu do robót prowadzonych na wysokości. Właśnie dlatego naszym klientom oferujemy szeroką gamę urządzeń wraz z pomocą w doborze modelu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w naszych oddziałach w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Łodzi.

Oferujemy zwyżki z silnikami elektrycznymi do niemalże każdego typu prac. Pomagamy w dopasowaniu maszyn do miejsca pracy. Dowozimy podnośniki na miejsce i po zakończeniu prac odbieramy je od klienta. Zapewniamy dowóz w obszarze do 150 km od naszych oddziałów.
Zapewniamy stały serwis i naprawy. Wszystkie podnośniki elektryczne są systematycznie serwisowane (także będące w miejscu pracy), służymy pomocą także wtedy, gdy pojawią się nagłe awarie. Nasi serwisanci przyjadą na miejsce i wykonają niezbędne naprawy, jeśli to możliwe w tym samym lub kolejnym dniu roboczym. Posiadamy własny magazyn części oraz sprawdzonych mechaników.

podnośnik elektryczny przegubowy praca na wynajmie

Sprawdź nowy model maszyn! Genie GS 1932 micro już we flocie AA HERKULES!

genie gs 1932 micro promocja

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.