Podnośniki Mazowieckie

Planujesz prace na wysokości? Postaw na dopasowane do warunków robót podnośniki! Województwo mazowieckie to kolejny region, w którym świadczymy usługi wynajmu zwyżek. Dysponujemy rozbudowaną flotą podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych. Zapewniamy transport na terenie całego regionu, fachową pomoc przy wyborze oraz minimum formalności przy umowach.

Zapewniamy wynajem podnośników na Mazowszu

Jako wypożyczalnia podnośników zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu w województwie mazowieckim – Warszawie i innych miejscowościach regionu. Mamy kilkanaście lat doświadczenia w branży. Jesteśmy jedną z największych wypożyczalni podnośników koszowych w Polsce.

W naszej ofercie znajdują się podnośniki teleskopowo-przegubowe, podnośniki na gąsienicach, podnośniki masztowe, podnośniki podesty ruchome, nożycowe podesty ruchome. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, na które składają się urządzenia od sprawdzonych producentów, jak Genie, Haulotte, JLG i innych. Podnośniki dostosowane są do prowadzenia prac na wysokości nawet ponad 25 m. Nasi specjaliści pomogą w doborze sprzętu, do wykonania zadań, w konkretnych warunkach.

Prowadzimy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy (atrakcyjne warunki od 12 miesięcy). Korzystając z floty autolawet dowieziemy wybrany podnośnik pod wskazany adres na terenie całego województwa mazowieckiego. Wszystkie z naszych urządzeń są poddawane regularnym przeglądom i mają ważne badania UDT. W razie usterek nasi serwisanci wykonają naprawę lub dostarczymy nowy sprzęt, aby prace przebiegały bez zakłóceń. Skontaktuj się z nami, żeby wynająć podnośnik koszowy w Warszawie i w innych miastach na Mazowszu!

Chcesz wynająć podnośnik koszowy?

Mazowieckie firmy mogą liczyć na kompleksową obsługę – wynajem, transport, serwis!

Zapraszamy do współpracy inwestorów z całego Mazowsza

Zarówno dla nowych, jak i stałych klientów zapewniamy przejrzyste warunki współpracy oraz atrakcyjne ceny. Firmy będące z nami dłużej mogą, liczyć na dodatkowe korzyści związane np. z wysokością kaucji, uzyskaniem dodatkowych rabatów przy najmie lub atrakcyjnych cen na szkolenia pracowników. Cena najmu każdorazowo zależy od czasu oraz typu i wielkości maszyny.

Nasze podnośniki dostarczamy do największych Mazowieckich miast tj. Płock, Radom, Ciechanów, Ostrołęka, Siedlce, Pułtusk, Otwock, Żyrardów, Sanniki, Sierpc, Legionowo, Gostynin, Miława, Ostrów Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Szydłowiec, Czersk, Piaseczno, Iłża, Piastów, Mszczonów, Sochaczew, Warka, Wyszogród, Zakroczym, Kozienice, Marki, Wyszków, Brok, Kobyłka, Mińsk Mazowiecki, Węgrów, Płońsk, Nasielsk, Grodzisk Mazowiecki, Maków Mazowiecki, Góra kalwaria, Józefów, Sulejówek, Wyśmierzyce, Raciąż, Wołomin, Żelechów, Grójec, Żelazna wola, Serock, Czerwińsk nad Wisłą, Przasnysz, Różan.

Prowadzisz inwestycje lub świadczysz usługi związane z pracami na wysokości? Zapraszamy do stałej współpracy z naszą wypożyczalnią. Odwiedź Mazowiecki oddział naszej firmy w Warszawie lub skontaktuj się z działem wynajmu i zapytaj o sprzęt.

wynajem podnośników Dąbrowa Górnicza

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń