podnośniki genie

Zwyżki Genie

Ergonomiczna praca na dużych wysokościach wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu podnośnikowego. Zwyżki Genie mogą nam to zapewnić! Jako wypożyczalnia podnośników oferujemy wynajem najlepszych modeli Genie serii GR (nożycowych), GS(teleskopowych) oraz Z (masztowych) w korzystnych cenach.

Czym charakteryzują się zwyżki Genie?

Najpopularniejsze zwyżki oferowane przez Genie to podnośniki nożycowe elektryczne. Maszyny tego typu napędzane są silnikiem elektrycznym, który zasilany jest za pomocą akumulatorów. Dzięki temu praca urządzenia jest bardzo ekonomiczna, a zwyżki Genie osiągają najwyższą efektywność. Zwyżki wyposażone zostały w szare ogumienie, które wpływa na to, że nie brudzą one powierzchni wewnątrz pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu silników elektrycznych, podczas pracy maszyny nie emitują spalin, co znacząco podnosi komfort pracowników użytkujących podnośniki i jest bezpieczne w przypadku obiektów zamkniętych. Ruchome maszyn nożycowych poruszają się w pionie. W przypadku modeli możliwe jest również uzyskanie wysięgu bocznego, który otrzymuje się w wyniku wysunięcia ruchomej części pomostu. Zwyżki nożycowe Genie to maszyny niezastąpione podczas prac na wysokościach wewnątrz budynków (ale niektóre modele mogą pracować także na zewnątrz). Podnośniki Genie posiadają także zdejmowany pulpit sterujący oraz uchwyty do unoszenia maszyny dźwigiem i wózkiem widłowym. Możliwa jest w nich również jazda z uniesioną platformą.

Producent Geni oferuje także maszyny, takie jak podnośniki nożycowe spalinowe, teleskopowo-przegubowe elektryczne oraz masztowe elektryczne. Wszystkie oferowane urządzenia są wykonane z części wysokiej jakości, które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Dzięki temu praca na wysokości z ich pomocą będzie nie tylko wygodna i komfortowa, ale przede wszystkim bezpieczna.

Zapewniamy wynajem
i sprzedaż zwyżek Genie

Zadzwoń i skorzystaj z możliwości wynajmu podnośników na atrakcyjnych warunkach, lub zapytaj o sprzedaż nowej maszyny.

Dlaczego warto wybrać podnośniki Genie?

Firma Genie oferuje wiele różnych rodzajów podestów ruchomych samojezdnych. Historia firmy Genie zaczyna się już w roku 1966 w Stanach Zjednoczonych i od tego czasu producent ten podbija serca klientów na całym świecie. Obecnie Genie cieszy się światowym uznaniem i wyróżnia się na rynku innowacyjnością swoich produktów oraz zaspokajaniem potrzeb i oczekiwań klientów. Zaangażowanie i doświadczenie specjalistów, którzy odpowiadają za konstrukcję maszyn, sprawiają, że Genie ma do zaoferowania maszyny najwyższej jakości. Co ważne, firma może pochwalić się także przyjaznym dla środowiska oraz efektywnym myśleniem. Stale dąży bowiem do poprawy swojej efektywności i jeszcze bardziej ekologicznego procesu produkcyjnego, chociażby poprzez ciągłe zmniejszanie ilości odpadów, które powstają w procesie produkcji. Nic więc dziwnego, że Genie jest światowym liderem w produkcji samojezdnych podnośników do prac na wysokości.

Zdajemy sobie sprawę, że zakup maszyny niezawodnej i wysokiej jakości, która pozwoli na komfortowe i bezpieczne prace na wysokości, może być dużym wydatkiem. Dlatego firma AA Herkules oferuje wypożyczenie zwyżek Genie. Co ważne klienci mają także możliwość skorzystania z serwisu maszyn i floty transportowej firmy. AA Herkules umożliwia również skorzystanie z doradztwa specjalistów w dziedzinie zwyżek oraz innych maszyn, dzięki czemu każdy z klientów ma szansę wypożyczenia dokładnie takiej maszyny, jaka spełni jego potrzeby i oczekiwania. Po zakończonym najmie istnieje możliwość odkupu maszyny, a w przypadku podnośników Genie zapewniamy także sprzedaż nowych modeli.

podnośniki genie

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń