podnośniki masztowe

Podnośniki masztowe

Podesty ruchome masztowe określane zwięźlej jako zwyżki lub podnośniki masztowe to urządzenia wykorzystywane głównie do wysokościowych pracy wewnątrz pomieszczeń (na równej, utwardzonej powierzchni). Najlepiej sprawdzają się na halach i w magazynach. Zwyżki kolumnowe mają kompaktowe rozmiary, dzięki czemu mogą pracować tam, gdzie inne nie wjadą. Sprawdź ofertę wynajmu podnośników maszynowych i zadzwoń!

Oto największe atuty i korzyści przemawiające za wyborem podnośników masztowych:

  • Kompaktowe rozmiary – modele masztowe są najmniejszymi podnośnikami w naszej ofercie, dzięki niewielkim rozmiarom mieszczą się do wind i mogą pracować w wąskich korytarzach.
  • Elektryczne silniki zapewniają podnośnikom masztowym możliwość jazdy bez emisji spalin – czas pracy na akumulatorze to około 6 godzin.
  • Maksymalny udźwig masztowych podnośników to 227 kg – przekłada się to na możliwość pracy w maksymalnie 2 osoby (w hali, gdzie nie ma wiatru lub 1 osoba na zewnątrz).
  • Wysokość robocza zwyżki masztowej sięga do nawet 12,65 m. Mniejsze modele pozwalają sięgać w zależności od potrzeb kolejno na wysokość 10 m, 8 m oraz 6,5 m.
  • Niewielka waga podnośników masztowych to kolejna zaleta. Najlżejszy model waży ok. 1000 kg, a najcięższy 4900 kg – jest to istotne, gdy maszyna ma pracować na posadzce.
  • Niebrudzące ogumienie – koła wykonane zostały ze stali (są pełne), oraz pokryte szarą niepozostawiającą śladów gumą.
  • Możliwość rozsunięcia podestu/platformy o 51 cm – pozwala na zwiększenie powierzchni roboczej i uzyskanie zasięgu bocznego.
  • Wygodne sterowanie z poziomu kosza oraz korpusu zwyżki masztowej.
podnośnik masztowy aa herkules

Zadzwoń i zapytaj o wynajem podnośników masztowych z oferty!

Zapewniamy atrakcyjne ceny i warunki najmu. Pomożemy w doborze odpowiedniej maszyny i zawieziemy ją pod wskazany adres. Zapraszamy do współpracy!

Dlaczego podnośnik masztowy warto wynająć w naszej wypożyczalni?

Począwszy od pomocy w wyborze, przez zapewnienie atrakcyjnych cen i warunków najmu, transport zwyżek, aż po serwis, szkolenia operatorów i sprzedaż. Znając potrzeby i oczekiwania rynku, nasze usługi świadczymy kompleksowo. Dostarczając podnośniki masztowe, obsługujemy klientów z troską o dobrą relację na każdym etapie współpracy oraz po jej zakończeniu.

Wykorzystując doświadczenie zdobyte w czasie kilkunastu lat wynajmu, potrafimy i chętnie pomagamy na etapie wyboru. Nasi fachowcy zadbają także o konkurencyjną cenę. Warto mieć na uwadze fakt, że w naszej wypożyczalni najem długoterminowy rozpoczyna się przy umowach na 12 miesięcy — wykorzystaj to, by oszczędzać! Zapewniamy transport maszyn w okręgu 150 km od 7 oddziałów naszej firmy (Warszawy, Katowic, Wrocławia, Łodzi, Krakowa, Lublina, Rzeszowa). Dzięki naszym serwisantom i magazynowi części, w przypadku jakichkolwiek problemów/awarii zwyżki, jesteśmy w stanie zareagować szybko (często nawet w tym samym dniu). Na stały wynajem oddajemy ponad kilkaset maszyn w tym podnośniki masztowe w kilku modelach. Po okresie najmu zapewniamy możliwość wykupu zwyżki przez klienta.

Wynajmując podnośnik masztowy z floty AA HERKULES, możesz zdać się na nasze kompetencje i doświadczenie. Specjaliści na bazie rozmowy zaproponują Ci optymalną maszynę — być może okaże się, że zamiast zwyżki masztowej, lepszy będzie inny typ podnośnika.

podnośnik masztowy u klienta

Flota podnośników

Dysponujemy szeroką gamą podnośników. Typ podnośnika można dopasować do każdego miejsca i specyfiki prac na wysokości.

Atrakcyjne ceny

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – z możliwością negocjacji cen najmu i wykupu sprzętu po zakończeniu umowy.

Serwis

Kompleksowy serwis i naprawy w razie awarii – maszyny serwisujemy stale, a w razie pojawienia się usterek błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia.

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń