ładowarki teleskopowe jcb

Ładowarki teleskopowe - wynajem

Ładowarki teleskopowe JCB uzupełniają flotę wynajmu AA Herkules od kilku lat. Maszyny posiadają kompaktowe rozmiary, są bardzo zwrotne i zapewniają duże udźwigi. Ładowarki są wykorzystywane wszechstronnie – na placach budowy np. podczas przenoszenia materiałów budowlanych oraz w rolnictwie. Sprawdź modele znajdujące się w naszej ofercie i zapytaj o wynajem ładowarki teleskopowej z wybranym osprzętem!

Wynajem ładowarek teleskopowych JCB - oferta

Maksymalna wysokość podnoszenia modeli waha się od 7,00 m aż do 16,70 m (razem z opuszczonymi/złożonymi stabilizatorami). Jeżeli chodzi o zasięg w przód, maksymalna odległość, na którą największa z ładowarek może wysunąć ramię to 12,50 m, a najmniejsza 3,70 m. W przypadku ładowarki teleskopowej JCB 540-170 maksymalny udźwig wynosi do 4000 kg zarówno z opuszczonymi stabilizatorami, jak i bez nich.

Ładowarki teleskopowe JCB z naszej oferty wyposażone są w wydajne i oszczędne silniki Diesel EcoMAX. Pneumatyczne opony maszyny z szerokim bieżnikiem pozwalają sprawnie poruszać się zarówno na śliskiej nawierzchni, jak i w trudnym terenie. Kolejną zaletą, jakie posiada ładowarka teleskopowa jest napęd 4×4, z innowacyjnym systemem jezdnym, który zapewnia możliwości skręcania wszystkimi kołami jednocześnie (2 osie). W razie potrzeby tam gdzie jest taką potrzeba, poruszać się jeżdżąc na ukos. Zamontowane podpory ładowarki absorbują naprężenia pojawiające się podczas pracy – opuszczone stabilizują maszynę i zwiększają maksymalną wysokość podnoszenia nawet do 16,70 metrów w przypadku ładowarki JCB 540-170 dostępnej w naszej ofercie.

Ładowarki teleskopowe JCB dostępne na wynajem posiadają również dodatkowy osprzęt, który można wykorzystać do poszerzenia zakresu działań maszyny. Dostępne są między innymi widły do palet, łyżki do sypkich materiałów oraz haki. To z jakim osprzętem ładowarka zostanie dostarczona, zależy od wymagań klienta.

ładowarka teleskopowa jcb z wysuniętym ramieniem

Potrzebujesz ładowarki teleskopowej? Wynajmij ją!

Sprawdź ofertę ładowarek JCB na wynajem, zapoznaj się z ich specyfikacją i zadzwoń po więcej szczegółów. Nasza obsługa odpowie na wszystkie pytania!

Przeznaczenie i zalety ładowarek teleskopowych dostępnych w AA Herkules

Małe gabaryty maszyny idą w parze z solidnym jej wykonaniem. Przekłada się to na wygodę i bezpieczeństwo pracy operatora. Głównym przeznaczeniem ładowarek teleskopowych jest podnoszenie i przewożenie materiałów/ładunków.

Istotnym elementem na który trzeba zwracać uwagę, jest wytrzymałość maszyny. Aby zapewnić bezawaryjną, jak najdłuższą ochronę części przed korozją, ramiona maszyny są poddawane elektroforetycznej kąpieli metalicznej. Skutkuje to tym, że odlane bloki są w stanie utrzymać siłowniki przechyłu dodatkowo dbając o spójność całej konstrukcji. Dzięki przemyślanej konstrukcji możliwe jest schowanie tylnych świateł. Ukrycie świateł chroni przed potencjalnymi uszkodzeniami oraz zabezpiecza je podczas wykonywanych prac. Zamontowane osłony przedniej szyby gwarantują dodatkową ochronę przed spadającymi elementami.

Ładowarki teleskopowe JCB w ofercie wynajmu AA Herkules posiadają również wszelkie alarmy bezpieczeństwa np. w przypadku cofania, co informuje osoby trzecie, które są w pobliżu o zbliżającej się maszynie. System bezpieczeństwa został zaprojektowany w taki sposób, aby nie dać możliwości poruszania się maszynie w przypadku gdy operator ładowarki nie znajduje się na fotelu w kabinie, odpowiada za to czujnik obecności.

ładowarka teleskopowa wynajęta na budowę

Flota podnośników

Dysponujemy szeroką gamą podnośników. Typ podnośnika można dopasować do każdego miejsca i specyfiki prac na wysokości.

Atrakcyjne ceny

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – z możliwością negocjacji cen najmu i wykupu sprzętu po zakończeniu umowy.

Serwis

Kompleksowy serwis i naprawy w razie awarii – maszyny serwisujemy stale, a w razie pojawienia się usterek błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia.

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń