Serwis podnośników i ładowarek

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę serwisantów z uprawnieniami UDT, stale obsługujących naszą flotę oraz maszyny klientów zewnętrznych pod kątem konserwacji i napraw. W razie awarii bezpośrednio na miejsce pracy podnośnika wysyłamy auto serwisowe z mechanikiem. Sprawny serwis podnośników ułatwia nam także własny magazyn części zamiennych. Jeśli naprawa na miejscu okaże się niemożliwa, w przypadku najmu dostarczymy zwyżkę zastępczą (w ten sam, lub kolejny dzień roboczy).

Profesjonalny serwis zwyżek wykonują mechanicy z uprawnieniami UDT

W naszej wypożyczalni każda maszyna przechodzi regularny serwis. Zwyżki zgodnie z zaleceniami poddawane są regularnym serwisom konserwacyjnym. Przeglądy serwisowe wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę mechaników “z uprawnieniami konserwatorów podestów ruchomych przejezdnych i wózków specjalizowanych ze zmiennym udźwigiem”. Współpraca z Urzędem Dozoru Technicznego (UDT), wnikliwe badania okresowe oraz systematyczne przeglądy konserwacyjne pozwalają na dostarczanie w pełni sprawnych techniczne i bezpiecznych podnośników nożycowych, podnośników przegubowych, podnośników teleskopowych i ładowarek teleskopowych.

Stały serwis podnośników koszowych daje naszym klientom gwarancję efektywnej i bezpiecznej pracy operatorów na każdej ze zwyżek. Systematyczna konserwacja minimalizuje także ryzyko zepsucia się maszyn. Wszystkie podnośniki w naszej flocie mają monitorowane wykorzystanie RESURS, przechodzą przeglądy konserwacyjne zgodnie z zaleceniami producenta i posiadają aktualne decyzje z UDT dopuszczające do eksploatacji.

W pełni wyposażone auta serwisowe i wykwalifikowana kadra mechaników z uprawnieniami UDT zapewniają obsługę naszej floty oraz usługi zewnętrzne.

Wybierając nasze podnośniki nie musisz martwić się serwisem!

Zapytaj o wynajem i korzystaj z pełni możliwości zwyżek. Wybierz numer +48 511 520 520 lub kliknij przycisk i zadzwoń!

Serwis podnośników koszowych i ładowarek teleskopowych

Podczas wynajmu podnośniki koszowe i ładowarki stale narażone są na awarie i uszkodzenia, dlatego nieodłącznym elementem usługi najmu jest serwis podnośników. Naszym atutem jest profesjonalnie wyposażona flota aut serwisowych, dzięki którym w razie awarii zapewniamy usługę szybkiego serwisu zwyżek i ładowarek teleskopowych na miejscu eksploatacji.

Wynajem z opieką serwisową zapewnia:

  • bezpieczne i sprawdzone podnośniki;
  • aktualne badania okresowe z UDT;
  • naprawę na miejscu eksploatacji lub w bazie sprzętowej;
  • reakcję serwisu nawet do godziny od zgłoszenia;
  • regularną konserwację podnośnika.

Zapewniając serwis podnośników, naszym klientom dajemy gwarancję specjalistycznego wsparcia technicznego. Dbamy tym samym o ciągłość pracy maszyny i opinie. Przyjazd serwisantów na miejsce eksploatacji maszyny może nastąpić nawet w godzinę od zgłoszenia problemu (oczywiście mając na uwadze godziny pracy firmy). Wypożyczalnia AA HERKULES poza obsługą serwisową własnej floty świadczy usługi serwisowe klientom zewnętrznym bezpośrednio w miejscu pracy maszyny, u nich lub w naszej bazie sprzętowej.

Potrzebujesz serwisu lub części?

Prześlij zapytanie o części lub zgłoś awarie podnośnika za pomocą formularza, bądź danych kontaktowych poniżej.

    Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

    Napisz do nas Zadzwoń