Serwis podnośników i ładowarek

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę serwisantów z uprawnieniami UDT, stale obsługujących naszą flotę oraz maszyny klientów zewnętrznych pod kątem konserwacji i napraw. W razie awarii bezpośrednio na miejsce pracy podnośnika wysyłamy auto serwisowe z mechanikiem. Sprawny serwis podnośników ułatwia nam także własny magazyn części zamiennych. Jeśli naprawa na miejscu okaże się niemożliwa, w przypadku najmu dostarczymy zwyżkę zastępczą (w ten sam, lub kolejny dzień roboczy).

Profesjonalny serwis zwyżek wykonują mechanicy z uprawnieniami UDT

W naszej wypożyczalni każda maszyna przechodzi regularny serwis. Zwyżki zgodnie z zaleceniami poddawane są regularnym serwisom konserwacyjnym. Przeglądy serwisowe wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę mechaników “z uprawnieniami konserwatorów podestów ruchomych przejezdnych i wózków specjalizowanych ze zmiennym udźwigiem”. Współpraca z Urzędem Dozoru Technicznego (UDT), wnikliwe badania okresowe oraz systematyczne przeglądy konserwacyjne pozwalają na dostarczanie w pełni sprawnych techniczne i bezpiecznych podnośników nożycowych, podnośników przegubowych, podnośników teleskopowych i ładowarek teleskopowych.

Stały serwis podnośników koszowych daje naszym klientom gwarancję efektywnej i bezpiecznej pracy operatorów na każdej ze zwyżek. Systematyczna konserwacja minimalizuje także ryzyko zepsucia się maszyn. Wszystkie podnośniki w naszej flocie mają monitorowane wykorzystanie RESURS, przechodzą przeglądy konserwacyjne zgodnie z zaleceniami producenta i posiadają aktualne decyzje z UDT dopuszczające do eksploatacji.

W pełni wyposażone auta serwisowe i wykwalifikowana kadra mechaników z uprawnieniami UDT zapewniają obsługę naszej floty oraz usługi zewnętrzne.

Wybierając nasze podnośniki nie musisz martwić się serwisem!

Zapytaj o wynajem i korzystaj z pełni możliwości zwyżek. Wybierz numer +48 511 520 520 lub kliknij przycisk i zadzwoń!

Serwis podnośników koszowych i ładowarek teleskopowych

Podczas wynajmu podnośniki koszowe i ładowarki stale narażone są na awarie i uszkodzenia, dlatego nieodłącznym elementem usługi najmu jest serwis podnośników. Naszym atutem jest profesjonalnie wyposażona flota aut serwisowych, dzięki którym w razie awarii zapewniamy usługę szybkiego serwisu zwyżek i ładowarek teleskopowych na miejscu eksploatacji.

Wynajem z opieką serwisową zapewnia:

 • bezpieczne i sprawdzone podnośniki;
 • aktualne badania okresowe z UDT;
 • naprawę na miejscu eksploatacji lub w bazie sprzętowej;
 • reakcję serwisu nawet do godziny od zgłoszenia;
 • regularną konserwację podnośnika.

Zapewniając serwis podnośników, naszym klientom dajemy gwarancję specjalistycznego wsparcia technicznego. Dbamy tym samym o ciągłość pracy maszyny i opinie. Przyjazd serwisantów na miejsce eksploatacji maszyny może nastąpić nawet w godzinę od zgłoszenia problemu (oczywiście mając na uwadze godziny pracy firmy). Wypożyczalnia AA HERKULES poza obsługą serwisową własnej floty świadczy usługi serwisowe klientom zewnętrznym bezpośrednio w miejscu pracy maszyny, u nich lub w naszej bazie sprzętowej.

Potrzebujesz serwisu lub części?

Prześlij zapytanie o części lub zgłoś awarie podnośnika za pomocą formularza, bądź danych kontaktowych poniżej.

  Sprawdź nowy model maszyn! Genie GS 1932 micro już we flocie AA HERKULES!

  genie gs 1932 micro promocja

  Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.