podnośniki Sieradz

Podnośniki Sieradz

Chcesz prowadzić prace na wysokości jeszcze łatwiej, szybciej i z troską o bezpieczeństwo swoich pracowników? Naszym Klientom dostarczamy sprawdzone, funkcjonalne i nowoczesne podnośniki masztowe, teleskopowo-przegubowe oraz podnośniki nożycowe. Sieradz jest to miasto, do którego dostarczymy wybrany sprzęt w krótkim czasie, najczęściej już w ciągu 24 godzin. AA Herkules – wynajem podnośników Sieradz – zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

Wypożyczalnia zwyżek w Sieradzu zaprasza!

Realizacja prac wysokościowych powinna odbywać się z dostosowanym do tego celu sprzętem. Najlepiej zdecydować się w tym przypadku na podnośniki, które również nazywane są zwyżkami albo podestami ruchomymi. Są to maszyny wyposażone w koła albo gąsienice, które wyróżniają się wysoką zwrotnością i mogą poruszać się po różnych nawierzchniach. Dzięki elektrycznym silnikom mogą bez problemów pracować w obiektach, a te wyposażone w silniki Diesla pozwalają na efektywne prace na terenach zewnętrznych.

Flota naszej wypożyczalni liczy sobie ponad 1000 maszyn, do których zaliczane są różne modele, takie jak podnośnik teleskopowo-przegubowy, masztowy oraz podnośnik nożycowy. Sieradz oraz okoliczne miejscowości wokół tego miasta są w naszym zasięgu! 

Nasze maszyny mogą być wykorzystane podczas różnych zadań, między innymi trakcie prac budowlanych, dekarskich, instalatorskich, wyklejania bannerów i billboardów, konserwacji, pielęgnacji zieleni, eventów czy w trakcie prac w magazynach czy sklepach wielkopowierzchniowych.

Niezależnie od tego, jakie prace planujesz, warto zdecydować się na oferowany przez naszą wypożyczalnię AA Herkules wynajem podnośnika – Sieradz i w okolicach!

wynajem podnośników Sieradz

Chcesz prowadzić prace na wysokości jeszcze łatwiej?

Już teraz skontaktuj się ze specjalistami z naszej wypożyczalni, by zamówić najlepszy sprzęt z dowozem do Sieradza!

Kompleksowa obsługa przy wynajmie zwyżek w Sieradzu

Naszym Klientom gwarantujemy konkurencyjne i przystępne warunki wynajmu długoterminowego i krótkoterminowego zwyżek w Sieradzu

Wybierając naszą ofertę, nie musisz samodzielnie transportować podnośników, ponieważ dostarczamy je do Klientów z użyciem naszych lawet i wciągarek. Wystarczy, że wybierzesz sprzęt i wskażesz termin i miejsce dostawy, a nasi pracownicy będą mogli zająć się resztą.

Przychodzimy z pomocą również w razie pojawienia się usterek podnośników. Wystarczy jeden telefon, a nasza mobilna ekipa serwisowa pojawi się na miejscu tak szybko, jak to tylko możliwe, aby wykonać diagnostykę i naprawy. Gdy problem będzie poważniejszy, dostarczymy bezzwłocznie taki sam albo podobny podnośnik zastępczy.

Dla Klientów, których pracownicy nie posiadają uprawnień UDT, przygotowaliśmy specjalną ofertę szkoleniową. Organizujemy kursy na podnośniki koszowe w Katowicach, gdzie zlokalizowany jest nasz ośrodek UDT-CERT. Nasza doświadczona kadra instruktorów pomaga w bezproblemowym zaliczeniu egzaminu i otrzymaniu uprawnień.

AA Herkules – wypożyczalnia podnośników Sieradz – zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i wynajmu podestu ruchomego z transportem!

Sieradz wynajem podnośników

Skontaktuj się z nami!

Specjaliści ds. wynajmu podnośników z oddziału Łódź, są do Państwa dyspozycji. Składając zamówienie dziś, maszyny z naszej wypożyczalni podnośników, mogą być na miejscu pracy już w następnym dniu roboczym!

    Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

    Napisz do nas Zadzwoń