FAQ

Masz pytania? Sprawdź najczęściej zadawane pytania i poszukaj odpowiedzi.

Czym zajmuje się firma AA HERKULES?

Jako wypożyczalnia podnośników świadczmy usługi wynajmu podnośników koszowych i ładowarek teleskopowych. Dodatkowymi usługami, jakie można znaleźć w naszej ofercie to serwis podnośników oraz ich transport bezpośrednio do Klienta.

Czy w firmie AA HERKULES mogę zdobyć uprawnienia na operatora podnośników koszowych?

Tak, w naszym biurze w Katowicach (centrali) prowadzimy kursy na podnośniki koszowe oraz ładowarki teleskopowe. Kursy prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę szkoleniową, które kończą się egzaminem pisemnym i praktycznym. Więcej informacji pod tym adresem.

W jakich miastach mogę wynająć podnośniki koszowe firmy AA HERKULES?

Posiadamy 7 oddziałów w Polsce: Katowice (centrala), Kraków, Wrocław, Łódź, Warszawa, Lublin oraz Rzeszów. Dokładne adresy oddziałów znajdą Państwo w sekcji kontakt na naszej stronie. Podnośniki koszowe oraz ładowarki dostarczamy do miast ościennych, do 150 km od lokalizacji danego oddziału.

Jak mogę wynająć podnośnik koszowy?

Aby wynająć podnośnik koszowy w naszej firmie wystarczy, że skontaktujecie się Państwo z nami pod numerem: +48 511 520 520 lub mailowo (w zależności od lokalizacji oddziału) na adres: slask@aaherkules.pl / lodz@aaherkules.pl / dolnyslask@aaherkules.pl / mazowieckie@aaherkules.pl / lubelskie@aaherkules.pl / podkarpackie@aaherkules.pl. Nasi specjaliści do spraw wynajmu z przyjemnością przygotują dla Państwa indywidualną ofertę oraz pomogą dobrać odpowiedni podnośnik do planowanych prac.

Czy muszę zjawić się w oddziale firmy aby wynająć podnośnik?

Oczywiście można się pojawić, aczkolwiek nie jest to konieczne. Wszystkie niezbędne formalności jesteśmy w stanie zrealizować telefonicznie oraz mailowo.

Który podnośnik koszowy będzie odpowiedni dla moich prac wysokościowych?

Jeśli nie są Państwo pewni, który z podnośników idealnie sprawdzi się podczas planowanych prac, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi handlowcy terenowi przyjadą na miejsce pracy, skonsultują się i dobiorą dla Państwa odpowiedni sprzęt.

Jakie są warunki, które należy spełnić aby wynająć podnośnik koszowy lub ładowarkę?

Najważniejszym jest, aby została podpisana umowa najmu na wynajem podnośnika. Przy pierwszych najmach firma pobiera także przedpłaty rozliczane na poczet najmu.

Jakie są obowiązkowe koszty wynajmu podnośnika, które ponosi Klient?

Oprócz stawki dobowej wynajmu Klient ponosi koszty transportu maszyny do miejsca pracy. W przypadku zniszczenia/uszkodzenia maszyny Klient musi liczyć się z naliczeniem opłat naprawczych/serwisowych.

Kto może pracować na podnośniku koszowym?

Na podnośniku koszowym może pracować każda osoba, która posiada aktualne uprawnienia na podesty ruchome przejezdne wydane przez UDT (Urząd Dozoru Technicznego) lub TDT (Transportowy Dozór Techniczny). Ważnym jest, aby osoba pracująca na podnośniku była pełnoletnia.

Czy wynajmujemy podnośniki koszowe z operatorem?

Nie, niestety nie wynajmujemy maszyn razem z operatorem. Obsługa podnośnika przez wykwalifikowaną osobę leży po stronie wynajmującego.

Interesuje mnie kupno podnośnika koszowego, czy świadczą Państwo usługę sprzedaży?

Tak, oferujemy na sprzedaż podnośniki koszowe nowe oraz używane. Wszystkie modele na sprzedaż oraz szczegóły możecie Państwo znaleźć na stronie https://zwyzki.pl lub kontaktując się z naszym działem sprzedaży pod numerem: +48 739 298 385.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Jeśli nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi, skontaktuj się z nami przechodząc na stronę Kontakt lub bezpośrednio zadzwoń do nas. Postaramy się odpowiedzieć na nurtujące pytania tak szybko jak to możliwe.
Zadzwoń: 511 520 520.

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń