podnośniki teleskopowo przegubowe elektryczne

Podnośniki teleskopowe elektryczne

Zapewniamy dostęp do zróżnicowanych pod kątem wielkości i zasięgów teleskopowych zwyżek elektrycznych. W przypadku modeli elektrycznych maksymalna wysokość robocza to 20,39 m, a zasięg boczny aż 13,54 m. Zwyżki są bez emisyjne, dzięki czemu mogą pracować zarówno w obiektach zamkniętych, jak i na zewnątrz. Zapewniamy możliwość transportu na adres, stały serwis podczas najmu oraz przejrzyste i atrakcyjne cenowo warunki.

Możliwości podnośników teleskopowych elektrycznych

Podesty teleskopowe elektryczne mogą być stosowane wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Zdecydowaną zaletą tych maszyn jest możliwość pracy w obiektach z przeszkodami, gdzie potrzebny jest daleki wysięg boczny kosza. Możliwość przemieszczania się poza obręb platformy daje teleskopowo przegubowe ramię podnośnika. Przykładowo zasięg boczny modelu JLG 600 JP wynosi 13,54 m. Zaletą modeli jest obracana wieża oraz ramie JIB, które zapewniają precyzyjne sterowanie w praktycznie wszystkich kierunkach.

Przewagą zwyżek teleskopowych elektrycznych nad zasilanymi paliwem jest bezemisyjność, cicha prac i niskie koszty eksploatacji. Zasilanie akumulatorowe pozwala na kilkugodzinne użytkowanie (przy ciągłej eksploatacji), bezpieczne także w przypadku obiektów zamkniętych. Na podestach teleskopowo przegubowych mogą pracować jednocześnie maksymalnie 2 osoby.

Szare ogumienie nie pozostawia śladów na posadzce. Opony wypełnione pianką zwiększają bezpieczeństwo pracy. Podnośniki teleskopowe elektryczne są idealnym rozwiązaniem w przypadku stadionów, dużych hali z liniami produkcyjnymi, magazynów, obiektów handlowych. Nasi klienci wykorzystują je m.in. do prac montażowych, budowlanych, konstrukcyjnych, zbrojeniowych, inspekcji i konserwacji. Gama proponowanych przez nas maszyn jest na tyle szeroka, że dopasujemy podnośnik do każdej, nawet najbardziej wymagającej pracy.

podnośnik teleskopowy elektryczny przy pracach elewacyjnych

Dostarczymy elektryczny podnośnik teleskopowy w 24h!

Uzyskaj indywidualna ofertę na wynajem wybranego modelu lub zadzwoń i zapytaj o pomoc w doborze.

Flota podnośników

Dysponujemy szeroką gamą podnośników. Typ podnośnika można dopasować do każdego miejsca i specyfiki prac na wysokości.

Atrakcyjne ceny

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – z możliwością negocjacji cen najmu i wykupu sprzętu po zakończeniu umowy.

Serwis

Kompleksowy serwis i naprawy w razie awarii – maszyny serwisujemy stale, a w razie pojawienia się usterek błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia.

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń