podnośniki spalinowe

Podnośniki spalinowe

Najlepsze do pracy w trudnym terenie podnośniki spalinowe – sprzęt do wymagających zadań. Postaw na zwyżki od najlepszych producentów i prowadź prace w terenie na wysokości nawet 25,60 m. Oferujemy podnośniki spalinowe dedykowane do prac na zewnątrz. Dzięki wykorzystaniu mocnych silników Diesla, napędu 4×4 i terenowego ogumienia – doskonale sprawdzają się tam, gdzie liczy się maksymalna sprawność.

Zwyżki spalinowe w naszej ofercie

Podnośniki spalinowe dostępne w naszej wypożyczalni, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów! Postaw na sprzęt, który pomoże Ci w wykonaniu każdego zadania na wysokości. Nasz sprzęt do najlepszy wybór w teren. Wybierz jeden z typów podnośników i prowadź prace bez obaw o wyczerpanie akumulatorów i utratę mocy.

Jaka zwyżka spalinowa będzie Ci potrzebna?

Podnośniki spalinowe teleskopowo-przegubowe pozwalają na prowadzenie robót na wysokości do 25,60 m z maksymalnym wysięgiem bocznym wynoszącym do 16,20 m. Doskonale nadają się do prac budowlanych, wykończeniowych, montażowych, pielęgnacji zieleni czy utrzymania czystości.

Tam, gdzie potrzebne są zwyżki spalinowe o kompaktowych wymiarach, polecamy modele gąsienicowe. Wyposażone w regulowane podpory stabilizujące gwarantują maksymalne bezpieczeństwo prac na zróżnicowanych terenach.

Nasza oferta obejmuje również spalinowe podesty nożycowe – podnośniki wyposażone w podstawy nożycowe, które dzięki wykorzystaniu dużych podestów roboczych zapewniają optymalną przestrzeń dla pracowników i materiałów. Maksymalna wysokość to 15,11 m z wysięgiem bocznym 1,52 m za pomocą wysuwanego pomostu.

Wypożyczalnia podnośników AA Herkules zapewnia dostęp do szerokiej gamy sprzętu podnośnikowego, który sprosta wszystkim wymaganiom. Wynajmujemy zwyżki spalinowe sprawdzonych marek. Dzięki nam masz pewność, że otrzymasz podnośnik przygotowany do pracy.

podnośniki spalinowe

Wypożycz podnośnik spalinowy

Dostarczamy sprzęt od sprawdzonych marek jak Genie i Haulotte z kompleksową obsługą.

Dlaczego warto wynająć podnośniki spalinowe w AA Herkules?

Nasze oddziały dostępne są w Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Warszawie, Krakowie, Lublinie i Rzeszowie – obsługujemy klientów z województw śląskiego, dolnośląskiego, opolskiego, łódzkiego, mazowieckiego, małopolskiego, lubelskiego, podkarpackiego i ościennych.

W wypożyczalni AA Herkules:

  • Doradzimy, jakie zwyżki spalinowe najlepiej sprawdzą się w realizacji konkretnych zadań – nasi pracownicy zaprezentują bliżej flotę i wskażą zwyżki spalinowe, które zapewnią niezakłócony przebieg prac.
  • Wynajmujemy podnośniki na dogodnych warunkach – bez skomplikowanych formalności, a także w bardzo atrakcyjnych cenach.
  • Prowadzimy transport podnośników bezpośrednio do klienta – na obszarze do 150 km od naszych oddziałów.
  • Serwisujemy i naprawiamy zwyżki – nasz sprzęt jest systematycznie kontrolowany, aby zapewniał niezawodne działanie. Jesteśmy gotowi do pomocy także wtedy, gdy pojawią się usterki, by zapewnić ciągłość prac prowadzonych przez naszych klientów.
  • Szkolimy operatorów – jesteśmy certyfikowanym ośrodkiem szkoleniowym UDT CERT i przeprowadzamy kursy grupowe i indywidualne w Katowicach.

Skorzystaj z naszej oferty i wynajmij mocne i wydajne podnośniki spalinowe wraz z pełną obsługą – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

podnośniki spalinowe

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń