Kurs na ładowarki teleskopowe

Uzyskaj uprawnienia na ładowarkę teleskopową! Zachęcamy do zapisania się na kurs na ładowarki w prowadzonym przez nas ośrodku szkoleniowym UDT-CERT w Katowicach. Razem z nami z łatwością zaliczysz egzamin na ładowarki teleskopowe – wyróżnia nas wysoki poziom zdawalności!

CENA: od 1105 złotych netto z egzaminem państwowym Dozoru Technicznego.
MIEJSCE: Katowice

Jak odbywają się szkolenia na ładowarki teleskopowe?

Do obsługi ładowarek teleskopowych konieczne jest posiadanie uprawnień wydawanych przez UDT – Urząd Dozoru Technicznego lub przez TDT – Transportowy Dozór Techniczny. Aby je uzyskać, należy zapisać się na kurs na ładowarki teleskopowe i zaliczyć egzamin przed komisją UDT lub TDT. Prowadzony przez naszą wypożyczalnię ośrodek szkoleniowy UDT-CERT jest certyfikowany i organizuje szkolenia na ładowarki teleskopowe wraz z egzaminami. Kompleksowo realizujemy program szkoleniowy i wykorzystujemy sprawdzone metody nauczania, czego potwierdzeniem jest wysoka zdawalność naszych kursantów.

Kurs na ładowarki składa się z dwóch części:

  • Część teoretyczna – przekazuje informacje dotyczące ładowarek teleskopowych, w tym ich konstrukcji, działania oraz obsługi, a także prezentuje zasady bezpiecznej pracy zgodnie z przepisami BHP.
  • Część praktyczna – składa się z ćwiczeń prowadzonych na placu manewrowym z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń marki JCB.

Po zakończeniu nauki prowadzony jest państwowy egzamin przed komisją certyfikacyjną UDT/TDT. Zaliczenie umożliwia otrzymanie zaświadczenia kwalifikacyjnego – uprawnień do obsługi ładowarek teleskopowych.

kurs na ładowarki teleskopowe

Zapisz się na kurs na ładowarkę teleskopową!

Uzyskaj uprawnienia do obsługi ładowarki teleskopowej w AA HERKULES. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami ds. szkoleń!

Ile kosztuje kurs na ładowarki teleskopowe?

Ceny za kurs na ładowarki teleskopowe rozpoczynają się od 1105 złotych netto! W cenie znajdują się materiały szkoleniowe oraz poczęstunek dla uczestników. Do ceny wlicza się opłatę za egzamin państwowy według aktualnej stawki Dozoru Technicznego.

Zajmujemy się również organizowaniem kursów z tłumaczem dla osób z państw jak Ukraina, Białoruś, Rumunia oraz Hiszpania.

Do zapisania się na kurs na ładowarki teleskopowe należy przekazać wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej. Należy również przesłać do nas podpisane pełnomocnictwo.

Organizujemy również kursy na ładowarki teleskopowe dla grup zorganizowanych, między innymi dla pracowników firm. Szkolenie i egzaminy prowadzimy w umówionym wcześniej terminie. Zapraszamy do zapisania się na kurs na ładowarki w ośrodku UDT-CERT AA HERKULES!

Uprawnienia na ładowarki teleskopowe zachowują ważność przez 5 lat. Aby wydłużyć czas ważności uprawnień, należy złożyć wniosek o ich przedłużenie w urzędzie, który wydał zaświadczenie kwalifikacyjne.

kurs na ładowarki teleskopowe

Pliki do pobrania

Maszy pytania dotyczące kursów lub chcesz zarezerwować termin?

Uzyskaj informacje o najbliższych szkoleniach w naszym kalendarzu lub ustal indywidualną datę dla grupy w dogodnym terminie!

    Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

    Napisz do nas Zadzwoń