uprawnienia na podnośniki sala egzaminacyjna

Uprawnienia na zwyżki

Zdobądź uprawnienia na zwyżki/podnośniki koszowe (dawniej kategorii IP) lub ładowarki teleskopowe (dawniej kategorii I WJO). Skorzystaj z oferty solidnego, certyfikowanego ośrodka UDT-CERT i zapisz się na kurs z państwowym egzaminem. Kwalifikacje organizujemy wielu w dogodnych terminach w głównej siedzibie naszej firmy w Katowicach.

Uprawnienia na zwyżki - cena już od 750 zł

Ile zapłacisz za uprawnienia na zwyżki? Cena za szkolenie teoretyczne i praktyczne, podczas którego uczestnik zdobędzie niezbędną wiedzę i umiejętności + egzamin przed komisją dozoru technicznego (UDT lub TDT) w naszym ośrodku zaczyna się już od 750 zł netto za osobę. W przypadku zapisu na szkolenie grupy osób z jednej firmy ceny ustalamy indywidualnie w zależności od wielkości grupy. Warunki cenowe wraz ze wzrostem wielkości zapisywanej grupy są coraz korzystniejsze. Dla grup obcojęzycznych zapewniamy pomoc tłumacza (m.in. z Hiszpanii, Ukrainy, Białorusi).

Wszelkie zajęcia praktyczne odbywają się na naszych maszynach – unikniesz więc dodatkowych kosztów związanych z transportem/wynajmem i stresy wynikającego z jazdy/pracy na innym orzecie. Dzięki nam uprawnienia na podnośniki koszowe zdobędziesz w ekspresowym czasie – mamy wiele dogodnych terminów oraz możliwość dopisania kolejnych osób do już istniejących grup. Przed egzaminem właściwym sprawdzamy wiedzę kursantów testem wstępnym, co weryfikuje poziom wiedzy, zdobytej na zajęciach teoretycznych. W cenie oferujemy także catering i serwis kawowy.

Zostań operatorem z uprawnieniami do obsługi podnośników koszowych
lub ładowarek teleskopowych!

sala szkoleniowa uprawnienia na zwyzki

Zdobądź uprawnienia na podnośniki!

Dzięki solidnej kadrze wykładowców praktyków, AA Herkules zapewnia bardzo wysoką zdawalność! Zapraszamy do kontaktu: +48 730 690 048

Zdobądź uprawnienia na podesty ruchome w ośrodku UDT-CERT

Wiemy, jak szkolić co potwierdza status certyfikowanego ośrodka UDT-CERT oraz jedna z najwyższych zdawalności w regionie. Dzięki nam szybko i z minimalną ilością formalności zdobędziesz uprawnienia na podnośniki koszowe oraz ładowarki teleskopowe.

Na podstawie ustawy o dozorze technicznym, uprawnienia na podnośniki wydawane przez UDT (Urząd Dozoru Technicznego) oraz TDT (Transportowy Dozór Techniczny) są honorowane wzajemnie. Będą więc respektowane na terenie całego kraju niezależnie od tego, która instytucja wydała zaświadczenie kwalifikacyjne.

Dokumenty zgłoszeniowe dla osoby zainteresowanej uprawnieniami na podnośniki/podesty ruchome przejezdne i ładowarki dodaliśmy poniżej. Wniosek zgłoszeniowy wraz z pełnomocnictwem należy pobrać, wypełnić i wysłać na nasz adres: szkolenia@aaherkules.pl. W formularzu wystarczy wypełnić jedynie rubrykę C, natomiast w przypadku pełnomocnictwa przed egzaminem musimy otrzymać oryginalny dokument z podpisem kursanta. Pełnomocnictwo należy przesłać 7 dni przed egzaminem na nasz adres: AA HERKULES Sp. z o.o. , ul. ks. mjr. Karola Woźniaka 18, 40-389 Katowice za pośrednictwem tradycyjnej poczty lub dostarczyć osobiście (jest to warunek konieczny).

notes na szkolenie na podnośniki koszowe

Pliki do pobrania

Zapytaj o uprawnienia UDT

Skorzystaj z formularza lub zadzwoń do specjalistów z działu szkoleń AA HERKULES. Zapraszamy!

    Sprawdź nowy model maszyn! Genie GS 1932 micro już we flocie AA HERKULES!

    genie gs 1932 micro promocja

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.