podnośniki budowlane

Podnośniki budowlane - wynajem

Wynajmujemy podnośniki budowlane z którymi bezpiecznie i bez problemu zrealizujesz wszelkie prace na wysokości! Wypożyczalnia AA HERKULES od kilkunastu lat zajmuje się wynajmem sprzętu podnośnikowego. Zwyżki dostarczamy m.in. do firm w branży budowlanej, wykończeniowej i instalatorskiej. Mamy sprzęt dostosowany do prac każdych warunkach. Sprawdź zwyżki budowlane z oferty i zapytaj o wynajem!

Najlepszy podnośnik budowlany? Sprawdź naszą ofertę!

Planujesz prace na wysokości na placu budowy? Jesteś w dobrym miejscu! Wypożyczalnia podnośników AA Herkules dostarcza markowe zwyżki budowlane, które umożliwiają prowadzenie prac na wysokości ponad 25 m. W naszej wypożyczalni możesz wynająć:

  • Podnośniki nożycowe budowlane – maszyny o dużej wytrzymałości, które dzięki udźwigowi, aż do 1134 kg sprawdzają się do jednoczesnego podnoszenia pracowników i materiałów podczas robót na wysokości wynoszącej do 18,50 m w pionie. Wyposażone w szerokie podesty robocze z wysuwanymi platformami dające możliwość zasięgu bocznego do 1,5 m.
  • Podnośniki budowlane teleskopowo-przegubowe – o maksymalnej wysokości podnoszenia aż do 25,60 m i o wysięgu bocznym do 16,20 m, aby uzyskać łatwy dostęp do każdego miejsca także znajdującego się poza pionowym zasięgiem (możliwość pracy w miejscach, gdzie nie można wjechać podnośnikiem nożycowym).
  • Podnośniki budowlane masztowe – zapewniające komfortową pracę w wąskich przestrzeniach z ograniczonym miejscem, wysokością roboczą do 12 m i zasięgiem bocznym nawet 6 metrów.
  • Zwyżki budowlane na gąsienicach –  specjalistyczne maszyny budowlane zapewniające dużo możliwości za sprawą niskiej wagi w przyrównaniu do oferowanych zasięgów bacznych i wysokości – wszystko za sprawą 4 rozstawianych szeroko podpór stabilizujących.

Oferujemy zwyżki budowlane wyposażone w silniki elektryczne lub spalinowe, które doskonale nadają się do prac na zewnątrz i we wnętrzach. Sprawdzą się zarówno na nieutwardzonym placu budowy, jak i we wnętrzach ze względu na niebrudzące opony. Można je wykorzystać także na trudnym podłożu – mocne silniki w połączeniu z napędem 4×4 i przyczepnym ogumieniem bez problemu poradzą sobie w terenie. Oferujemy także podnośniki na gąsienicach, które pozwalają na przejazd przez przewężenia, w tym drzwi i windy, a także po schodach i pochyłościach.

podnośniki nożycowe budowlane

Potrzebujesz zwyżki budowlanej?

Skorzystaj z rozbudowanej floty i wypożyczysz zwyżkę do prac budowlanych na zewnątrz i/lub we wnętrzach.

Zwyżki budowlane na wynajem w AA Herkules!

Podnośniki budowlane to sprzęt, który sprawdzi się na każdym placu budowy. Dzięki nim można dotrzeć na znaczne wysokości, aby tam wykonać potrzebne prace – budowlane, wykończeniowe, instalacyjne. Wykorzystywane są między innymi przy wykonywaniu przeszkleń – okien, świetlików, w pracach dekarskich, przy montażu rynien, malowaniu, w pracach termoizolacyjnych.

Dopasowane do miejsca prowadzonych robót zwyżki budowlane sprawnie podnoszą pracowników i narzędzia, a także lżejsze materiały. Mogą z powodzeniem zastępować rusztowania w miejscach, w których nie można ich rozstawić, dzięki czemu dodatkowo oszczędzają czas. Umożliwiają wykonywanie robót nawet w wymagających przestrzeniach – w wąskich przejściach, nad/pod lub pomiędzy innymi konstrukcjami.

Nasza firma od 2008 roku oferuje klientom markowe podnośniki budowlane. Wynajem prowadzimy w województwach śląskim, małopolskim, dolnośląskim, wielkopolskim, łódzkim i mazowieckim. Dysponujemy flotą pojazdów do przewozu maszyn – zapewniamy transport wraz z rozładunkiem bezpośrednio u klienta lub na miejscu inwestycji. Nasze atuty to również fachowe doradztwo, błyskawiczny serwis w razie usterek i szkolenia operatorów. Razem z nami otrzymasz kompleksową obsługę, by zrealizować wszystkie prace na wysokości bez problemów!

podnośnik budowlany wynajem

Sprawdź nowy model maszyn! Genie GS 1932 micro już we flocie AA HERKULES!

genie gs 1932 micro promocja

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.