podnośniki budowlane

Podnośniki budowlane - wynajem

Wynajmujemy podnośniki budowlane, z którymi bezpiecznie i bez problemu zrealizujesz wszelkie prace na wysokości! Wypożyczalnia AA HERKULES od kilkunastu lat zajmuje się wynajmem sprzętu podnośnikowego. Zwyżki dostarczamy m.in. do firm w branży budowlanej, wykończeniowej i instalatorskiej. Mamy sprzęt dostosowany do prac każdych warunkach. Sprawdź zwyżki budowlane z oferty i zapytaj o wynajem!

Najlepszy podnośnik budowlany? Sprawdź naszą ofertę!

Planujesz prace na wysokości na placu budowy? Jesteś w dobrym miejscu! Wypożyczalnia podnośników AA Herkules dostarcza markowe zwyżki budowlane, które umożliwiają prowadzenie prac na wysokości nieco ponad 25 m. W naszej wypożyczalni możesz wynająć:

  • Podnośniki nożycowe budowlane – maszyny o dużej wytrzymałości, które dzięki udźwigowi, aż do 1134 kg sprawdzają się do jednoczesnego podnoszenia pracowników i materiałów podczas robót na wysokości wynoszącej do 16 m w pionie. Wyposażone w szerokie podesty robocze z wysuwanymi platformami dające możliwość zasięgu bocznego do 1,5 m.
  • Podnośniki budowlane teleskopowo-przegubowe – o maksymalnej wysokości podnoszenia aż do 25,60 m i o wysięgu bocznym do 16,20 m, aby uzyskać łatwy dostęp do każdego miejsca także znajdującego się poza pionowym zasięgiem (możliwość pracy w miejscach, gdzie nie można wjechać podnośnikiem nożycowym).
  • Podnośniki budowlane masztowe – zapewniające komfortową pracę w wąskich przestrzeniach z ograniczonym miejscem, wysokością roboczą do 12,65 m i zasięgiem bocznym nawet 6 metrów.
  • Zwyżki budowlane na gąsienicach – specjalistyczne maszyny budowlane zapewniające dużo możliwości za sprawą niskiej wagi w przyrównaniu do oferowanych zasięgów bacznych i wysokości – wszystko za sprawą 4 rozstawianych szeroko podpór stabilizujących.

Oferujemy zwyżki budowlane wyposażone w silniki elektryczne lub spalinowe, które doskonale nadają się do prac na zewnątrz i we wnętrzach. Sprawdzą się zarówno na nieutwardzonym placu budowy, jak i we wnętrzach ze względu na niebrudzące opony. Można je wykorzystać także na trudnym podłożu – mocne silniki w połączeniu z napędem 4×4 i przyczepnym ogumieniem bez problemu poradzą sobie w terenie. Oferujemy także podnośniki na gąsienicach, które pozwalają na przejazd przez przewężenia, w tym drzwi i windy, a także po schodach i pochyłościach.

podnośniki nożycowe budowlane

Potrzebujesz zwyżki budowlanej?

Skorzystaj z rozbudowanej floty i wypożyczysz zwyżkę do prac budowlanych na zewnątrz i/lub we wnętrzach.

Zwyżki budowlane na wynajem w AA Herkules!

Podnośniki budowlane to sprzęt, który sprawdzi się na każdym placu budowy. Dzięki nim można dotrzeć na znaczne wysokości, aby tam wykonać potrzebne prace – budowlane, wykończeniowe, instalacyjne. Wykorzystywane są między innymi przy wykonywaniu przeszkleń – okien, świetlików, w pracach dekarskich, przy montażu rynien, malowaniu, w pracach termoizolacyjnych.

Dopasowane do miejsca prowadzonych robót zwyżki budowlane sprawnie podnoszą pracowników i narzędzia, a także lżejsze materiały. Mogą z powodzeniem zastępować rusztowania w miejscach, w których nie można ich rozstawić, dzięki czemu dodatkowo oszczędzają czas. Umożliwiają wykonywanie robót nawet w wymagających przestrzeniach – w wąskich przejściach, nad/pod lub pomiędzy innymi konstrukcjami.

Nasza firma od 2008 roku oferuje klientom markowe podnośniki budowlane. Wynajem prowadzimy w województwach śląskim, małopolskim, dolnośląskim, wielkopolskim, łódzkim i mazowieckim oraz lubelskim i podkarpackim. Dysponujemy flotą pojazdów do przewozu maszyn – zapewniamy transport wraz z rozładunkiem bezpośrednio u klienta lub na miejscu inwestycji. Nasze atuty to również fachowe doradztwo, błyskawiczny serwis w razie usterek i szkolenia operatorów. Razem z nami otrzymasz kompleksową obsługę, by zrealizować wszystkie prace na wysokości bez problemów!

podnośnik budowlany wynajem

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń