podnośniki haulotte

Zwyżki Haulotte

Haulotte to jeden ze światowych liderów w branży podnośnikowej. Zwyżki Haulotte umożliwiają efektywne prowadzenie wszelkich prac na wysokości. AA HERKULES prezentuje rozbudowaną gamę urządzeń podnośników dedykowanych do łatwych i najbardziej wymagających zadań.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zwyżek Haulotte
dostępnych w naszej wypożyczalni!

Haulotte – producent profesjonalnych zwyżek

Firma Haulotte istnieje już od 1881 roku. Od początku swojej działalności specjalizuje się w projektowaniu i produkcji sprzętu przeznaczonego do podnoszenia ludzi i ładunków. Obecnie jest światowym liderem w dostawie podestów i podnośników do pracy na wysokości oraz ładowarek teleskopowych. Na podstawie wieloletniego doświadczenia popartego najnowszymi technologiami firma Haulotte oferuje niezawodne wyposażenie dedykowane do profesjonalnego użytku. W ofercie Haulotte znajdują się podnośniki różnego typu.

W naszej ofercie mamy następujące modele zwyżek Haulotte m.in.:

  • teleskopowe-przegubowe o napędzie spalinowym, sięgające do 25,6 m pionowo oraz posiadające zasięg boczny do 16,2 m.
  • nożycowe podesty ruchome o napędzie elektrycznym, sięgające do 12 m w pionie i mające udźwig do 700 kg.

Wszystkie podnośniki nożycowe i teleskopowe Haulotte wykorzystują zaawansowane systemy podnośnikowe, które umożliwiają łatwe, szybkie i bezpieczne podnoszenie osób ze sprzętem na znaczne wysokości. Dzięki elastycznej możliwości regulacji pozwalają na stosowanie ich nad różnymi przeszkodami. Elektryczne modele mogą pracować zarówno wewnątrz obiektów, jak i na zewnątrz bez emisji zanieczyszczeń. Te wyposażone w mocne silniki spalinowe i terenowe podwozia nadają się do użytkowania zewnętrznego nawet na wymagających podłożach.

Wynajmij podest ruchomy lub zwyżkę koszową Haulotte!

Korzystaj ze zwyżek dopasowanych do potrzeb z wypożyczalnią AA HERKULES.

Dlaczego wynająć podnośniki Haulotte w naszej wypożyczalni?

Postaw na jakość od Haulotte i kompleksową obsługę AA HERKULES – skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni i profesjonalny sprzęt wraz z transportem, przeszkoleniem i serwisem. Zapewniamy indywidualne podejście do potrzeb klienta, konkurencyjne ceny z minimalną ilością formalności oraz niskie kaucje.

Doradzamy Klientom w wyborze najlepszego sprzętu podnośnikowego. Transportujemy go w wyznaczone miejsce do 150 km od baz – posiadamy własne zaplecze samochodów transportowych. Wszystkie urządzenia w naszej ofercie są stale kontrolowane i pełni sprawne. W razie wystąpienia usterek nasi serwisanci są gotowi do szybkiej reakcji gwarantującej ciągłość pracy, a w przypadku braku możliwości naprawy dowieziemy inną zwyżkę w zastępstwie. Jako certyfikowany ośrodek UDT-CERT prowadzimy również kompleksowe szkolenia operatorów.

Zapraszamy do zapoznania się ze sprzętem podnośnikowym naszej wypożyczalni i zachęcamy do wynajmu podnośników Haulotte! Jesteśmy do dyspozycji na obszarze województw: śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego, małopolskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, lubuskiego oraz mazowieckiego.

wynajem podnośników Dąbrowa Górnicza

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń