podnośniki teupen

Zwyżki Teupen

Teupen to ceniony na rynku, działający od 1977 niemiecki roku producent specjalistycznych podnośników. Jako producent dostarcza urządzenia najwyższej jakości, które pozwolą na skuteczne i przede wszystkim bezpieczne wykonanie prac na wysokości.

W naszej ofercie wynajmu znajdziesz specjalistyczne zwyżki serii Teupen LEO.

Wyspecjalizowane podnośniki Teupen dostępne w naszej ofercie

Podnośniki Teupen zostały wyposażone w silnik elektryczny, który zasilany jest z sieci 230 V oraz silnik Diesla. Zwyżki mogą pracować niezależnie na zasilaniu sieciowym lub spalinowym. Maszyny pozwalają na niezwykle wysoką skuteczność w pracy na wysokości oraz w miejscach, które są niedostępne dla innych typów zwyżek np. nad lub między innymi obiektami. Kosz, w który podnośniki zostały wyposażone, posiada intuicyjny panel, z którego można sterować maszyną. Kompaktowe wymiary po złożeniu maszyny umożliwiają przejazd nią przez drzwi o szerokości 100 cm.

Teupen jako producent zapewnia również bezpieczeństwo przy użyciu maszyn, ponieważ podnośniki zostały wyposażone w podpory stabilizujące. Dzięki nim możliwe jest rozstawienie podnośników nawet na bardzo nierównym terenie. Istotne są także czujniki przeciążenia. Napęd gąsienicowy został pokryty gumą, która nie brudzi się oraz nie uszkadza posadzki. Podczas korzystania z elektrycznego napędu nie następuje emisja spalin, natomiast zastosowanie dodatkowych łap stabilizujących umożliwia maksymalną wysokość roboczą podestu wynoszącą do 23 metrów oraz maksymalny wysięg boczny wynoszący do 11,2 metra.

podnośnik teupen w kościele

Zapytaj o wynajem podnośników Teupen LEO!

Zapewniamy atrakcyjne ceny i warunki najmu, stały serwis w czasie obowiązywania umowy oraz możliwość wykupu maszyny po jej zakończeniu.

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń