Zwyżki, podnośniki - Gliwice

Nasza wypożyczalnia dostarcza zwyżki firmom i inwestorom na terenie Gliwic. Z pomocą naszych techników dokonasz wyboru odpowiedniego typu maszyny i na atrakcyjnych cenowo warunkach wynajmiesz podnośnik. Gliwice są obsługiwane flotą transportową bezpośrednio ze śląskiej siedziby naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą podestów ruchomych i zwyżek koszowych oraz do kontaktu.

Nasza wypożyczalnia podnośników dostarcza sprzęt do Gliwic od 2008 roku

Zwyżki transportujemy na wskazany adres i stale serwisujemy (także w miejscu pracy, bezpośrednio na terenie miasta Gliwice). Warunki najmu długoterminowego zaczynają się przy wynajmach na 12 miesięcy, a atrakcyjne ceny dotyczą także wynajmu na doby. Gliwickim firmom proponujemy różne modele zwyżek/podnośników koszowych oraz posiadających platformy podestów ruchomych.

Najwyższe, teleskopowo-przegubowe maszyny z silnikami diesla pozwalają sięgać pracownikom do 26 m wysokości. Wysokość robocza elektrycznych odpowiedników (przeznaczonych głównie do pracy w pomieszczeniach zamkniętych) maszyn sięga nieco na ponad 20 m. Podnośniki teleskopowe są cenione za duży zasięg boczny (nawet 16 m). Jeśli nie zależy Ci na tak dużym zasięgu bocznym, proponujemy najpopularniejsze nożycowe podnośniki w dwóch wersjach: elektryczne oraz przeznaczone do pracy na zewnątrz, posiadające napęd 4×4 zwyżki spalinowe. Proponowane w naszej wypożyczalni nożycowe modele mają udźwig do 500 kg oraz wysokość roboczą do 18,5 m. Wszystkie podnośniki tego typu, posiadają wysuwane o 1,5 m boczne pomosty.

Najbardziej wyspecjalizowaną grupą są posiadające gąsienice i boczne podpory, podnośniki pająk. Zwyżki zaprojektowano do pracy w trudno dostępnych miejscach, a ich wysokość robocza sięga 25,6 m. Podnośniki mają wysięg boczny do kilkunastu metrów, a za sprawą kompaktowych rozmiarów przy złożeniu podpór przejeżdżają przez standardowe drzwi. Do zamkniętych, wąskich pomieszczeń z twardą posadzką dedykowane są także podnoszone wyłącznie w pionie, kompaktowe podnośniki masztowe. Wysokość robocza modeli z masztem to maksymalnie 12 metrów.

podnośniki Gliwice

Zadzwoń i zapytaj o wynajem zwyżki

Gliwice leżą w zasięgu działań naszej firmy. Pomożemy wybrać odpowiedni model i zawieziemy go na wskazany adres – jeśli trzeba, nawet jutro!

Zwyżki AA HERKULES w Gliwicach pracowały niejednokrotnie

Nasze podnośniki koszowe pracowały dla wielu klientów indywidualnych oraz dla firm z Gliwic! Mogliście je zobaczyć przy dużych inwestycjach m.in. budowie hali centrum logistycznego AMAZON, przy budowie salonu samochodów Opla, czy gliwickiej hali fabryki Johnson Matthey.

Niezależne od miejsca pracy podnośniki koszowe z naszej floty codziennie realizują zadania klientów! Zastosowań dla zwyżek jest niewyobrażalnie dużo, od prac monterskich/instalacyjnych, konserwatorskich (elektrycznych, wentylacyjnych, alarmowych) wewnątrz pomieszczeń, do wszelkich prac wykonywanych na wysokościach na zewnątrz.

Szeroki wybór modeli podnośników w AA HERKULES i stały serwis zapewnia bezpieczeństwo, komfort i satysfakcję zarówno pracowników w trakcie realizacji zadań, jak i klientów po zakończeniu współpracy. Zapewniamy także możliwość wykupu wynajmowanej maszyny po zakończeniu umowy oraz dostęp do ofert sprzedaży nowych zwyżek cenionych na rynku producentów. Gliwice i firmy działające na terenie miasta zapraszamy do współpracy z naszą wypożyczalnią.

podnośniki Gliwice wynajem

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń