podnośniki warszawa

Podnośniki Warszawa

Sprawdź i zapytaj o indywidualną ofertę na zwyżki! Warszawa jako lokalizacja kolejnego oddziału naszej wypożyczalni może liczyć na obsługę inwestycji na atrakcyjnych warunkach i cenach najmu. Zapewniamy duży wybór podnośników koszowych i nożycowych podestów ruchomych. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty firmy działające na terenie Warszawy oraz całego województwa.

Zapraszamy do naszej wypożyczalni podnośników w Warszawie

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat poza doświadczeniem i stałym rozwojem, zyskaliśmy zaufanie wśród klientów. Korzystając z naszej oferty, firmy z Warszawy, systematycznie otrzymywały kontrolowany, stale serwisowany sprzęt, dopasowany do realizacji przeróżnych zadań – od budowlanych, przez instalacyjne, aż po konserwatorskie. Dzięki nam na terenie miasta terminowo ukończonych zostało wiele służących mieszkańcom inwestycji. Mamy też nadzieję, że dzięki atrakcyjnym cenom i uczciwemu podejściu, wiele z nich jest jeszcze przed nami.

W ofercie wynajmu mamy ponad tysiąc podnośników i ładowarki teleskopowe. Maszyny z naszej bazy w Warszawie mają różne wymiary, wagę i możliwości względem kierunku i wysokości wysięgu. Aby uniknąć przetransportowań, zapewniamy wsparcie już na etapie wyboru zwyżek. Na życzenie dowozimy podnośniki pod dowolny adres na terenie miasta.

We flocie mamy modele elektryczne przeznaczone do prac w obiektach zamkniętych oraz dedykowane do prac w terenie podnośniki spalinowe. Jeśli chodzi o typy podnośników koszowych, klienci mogą wypożyczyć modele nożycowe, teleskopowe (przegubowe), masztowe oraz gąsienicowe (zwyżki typu pająk). Poza zwyżkami wynajmujemy ładowarki teleskopowe cenionej firmy JCB.

podnośniki koszowe w tunelu warszawa

Zadzwoń i zapytaj o wynajem podnośnika koszowego w Warszawie

Zapewniamy atrakcyjne ceny i warunki najmu. Odwiedź nasz oddział lub załatw formalności w 100% online.

Wykorzystaj zwyżki, jak inne firmy z Warszawy!

Zwyżki z naszej wypożyczalni pracowały m.in. przy budowie Varso Tower. Na terenie miasta Warszawa za sprawą zlokalizowanego tam oddziału, podnośniki wynajmujemy stale na wielu inwestycjach, a także “okazjonalnie” na czas realizacji różnorodnych prac wysokościowych. Poza piaskowaniem i malowaniem natryskowym – możesz wykorzystać maszynę niemalże do każdego celu.

Zwyżki dowozimy na terenie dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, a także w inne wskazane miejsce aż do 150 km od wybranego oddziału (w tym obszarze możemy także reagować na ewentualne zgłoszenia dotyczące napraw jeszcze tego samego dnia).

Oferowane w wynajmie podnośniki pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów tj. Genie, Haulotte, JLG, Holland Lift, NiftyLift, Teupen. Wybierając sprzęt cenionych marek, mamy pewność, że urządzenia, które przekazujemy charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz niezawodnością w czasie realizacji zadań. Naszym klientom zapewniamy, także możliwość wykupu maszyny po zakończeniu najmu. Jeśli w trakcie najmu uznasz, że odpowiada Ci konkretny przetestowany model, możesz stać się jego właścicielem. Poza wynajmem i sprzedażą, w naszej głównej siedzibie na Śląsku organizujemy także, zakończone państwowym egzaminem kursy na podnośniki i ładowarki.

podnośniki nożycowy praca u klienta w warszawie

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń