Podnośniki Lubin

Przyspiesz prace wysokościowe i zadbaj o ich bezpieczeństwo, wypożyczając profesjonalny podnośnik! Lubin jest miastem, do którego dostarczymy wybrany sprzęt w krótkim terminie i w niskiej cenie.

Pracuj z najlepszym sprzętem!

Elektryczne zwyżki w naszej flocie pracują na bazie wydajnych silników i akumulatorów, które umożliwiają wygodne wykonanie zadań w zamkniętych przestrzeniach. Są zeroemisyjne, ciche i proste w obsłudze. Wśród nich dostępne są także podnośniki o niewielkich wymiarach transportowych, które mogą pracować w alejkach między regałami, na korytarzach, a także mogą przejeżdżać przez jednoskrzydłowe drzwi i windy. Dzięki zastosowaniu niebrudzących opon lub gąsienic chronią posadzki przed uszkodzeniem i zabrudzeniem.

Spalinowe podnośniki to nasza odpowiedź na potrzeby klientów prowadzących prace na zewnątrz, między innymi na placach budów. To wydajny sprzęt z silnikami Diesla, napędami 4×4, podporami i terenowymi oponami, który z łatwością pokonuje nierówności i pochyłości.

Dla naszych klientów z Lubina przygotowaliśmy flotę podnośników przeznaczonych do realizacji wielu zadań w wymagających warunkach. Wśród dostępnych u nas urządzeń podnoszących znajdziesz modele o zróżnicowanych parametrach technicznych, które sprawdzają się przy pracach na wysokości nawet do 25,60 m! Oferowane przez nas podnośniki w Lubinie pracowały wielokrotnie. To niezawodne wsparcie w realizacji prac wysokościowych w trakcie budowy, wykańczania, remontów, montażu czy konserwacji. Mogą być używane również podczas prac z zielenią – jej przycinki, wycinki, a także do mycia przeszkleń na wysokości.

Wybierz profesjonalne podnośniki!

Nasza wypożyczalnia zapewnia kompleksową obsługę w ramach najmu podnośników – czekamy na Twój telefon.

Wynajmij podnośnik w Lubinie na korzystnych warunkach.

Nasi klienci są najważniejsi. Właśnie dlatego kładziemy nacisk na to, by oferować nie tylko szeroką gamę sprzętu na wynajem, ale również dostęp do usług, z którymi prace z podnośnikami są jeszcze prostsze!

Dlaczego warto wynająć podnośnik w Lubinie u nas?

  • Dbamy o jakość obsługi klienta na wszystkich etapach wynajmu – od doboru sprzętu aż do jego oddania.
  • Dajemy możliwość najmu na doby oraz najmu długoterminowego – również z opcją wykupienia sprzętu.
  • Oferujemy usługi transportowe – posiadamy własne autolawety i dostarczymy sprzęt w umówionym terminie.
  • Zajmujemy się serwisem podnośników – naprawiamy sprzęt własny i innych firm z dojazdem na miejsce.
  • Zapewniamy urządzenia zastępcze – razem z nami nie musisz obawiać się o przestoje podczas prac wysokościowych.
  • Szkolimy operatorów podestów ruchomych – zachęcamy do wybrania oferty szkoleniowej dostępnej w prowadzonym przez nas ośrodku UDT-CERT w Katowicach.

Dołącz do naszych klientów w mieście Lubin – podnośnik dostarczymy już w 24 godziny!

wynajem podnośników Dąbrowa Górnicza

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń