Wynajem podnośników nożycowych

Dostępne w naszej wypożyczalni we Wrocławiu podnośniki nożycowe napędzane są zarówno silnikami spalinowymi, jak i elektrycznymi. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i wysoką skutecznością w każdych warunkach, nawet trudnych terenowych. Oferowane przez nas podesty ruchome tego typu napędzane są za pomocą akumulatorów z wbudowaną ładowarką 230 V, gwarantują cichą pracę oraz zerowe generowanie zanieczyszczeń do środowiska. Podnośniki nożycowe spalinowe wyposażone są w silniki Diesla, mocne i oszczędne. Wynajem podnośników nożycowych jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich poszukujących mobilnych i kompaktowych urządzeń umożliwiających pracę na wysokości kilku osobom oraz jazdę z podniesionym podestem. Zdecydują się na naszą ofertę gdzie znajdziesz najlepszą opcję, dzięki której dostosujesz właściwości podnośnika nożycowego pod konkretne wymagania!

Podnośniki nożycowe Wrocław
Podnośniki nożycowe Wrocław
Podnośniki - Wrocław

Cechy charakteryzujące podnośniki nożycowe oferowane na wynajem

  • pulpit sterujący możliwy jest do zdejmowania;
  • niska lub zerowa emisja zanieczyszczeń;
  • dźwig możliwy do unoszenia za pomocą uchwytu;
  • duża zwrotność kół przekładająca się na wysokie możliwości manewrowania;
  • napęd na 4 koła;
  • możliwość pracy na nierównej powierzchni dzięki podporą stabilizującym.

Wynajem podnośników nożycowych oferowany przez naszą firmę na terenie miasta Wrocław spełnia wszelkie wymagania i standardy pracy na wysokościach. Ponadto posiadamy wiele modeli maszyn jakimi są podesty nożycowe, które pozwalają na pracę na różnych wysokościach od 7,8 metrów do 15,11 metrów.  Podnośnik nożycowy sprawdzi się świetnie wszędzie gdzie użycie innych rozwiązań zawiedzie. Oferowane przez nas podesty ruchome zostały w boczne wysięgniki, które przekładają się na zwiększenie zasięgu działania. Oprócz oferty jaką jest wynajem podestów nożycowych w naszej firmie, sprawdź także:

Zatem jeśli poszukują Państwo podnośników kompaktowych, na których może przebywać jednocześnie do sześciu osób, zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami.