Wynajem podnośników nożycowych

Dostępne w naszej wypożyczalni we Wrocławiu podnośniki nożycowe napędzane są zarówno silnikami spalinowymi, jak i elektrycznymi. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i wysoką skutecznością w każdych warunkach, nawet trudnych terenowych. Oferowane przez nas podesty ruchome tego typu napędzane są za pomocą akumulatorów z wbudowaną ładowarką 230 V, gwarantują cichą pracę oraz zerowe generowanie zanieczyszczeń do środowiska. Podnośniki nożycowe spalinowe wyposażone są w silniki Diesla, mocne i oszczędne. Wynajem podnośników nożycowych jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich poszukujących mobilnych i kompaktowych urządzeń umożliwiających pracę na wysokości kilku osobom oraz jazdę z podniesionym podestem.

Cechy charakteryzujące podnośniki nożycowe oferowane na wynajem

  • pulpit sterujący możliwy jest do zdejmowania;
  • niska lub zerowa emisja zanieczyszczeń;
  • dźwig możliwy do unoszenia za pomocą uchwytu;
  • duża zwrotność kół przekładająca się na wysokie możliwości manewrowania;
  • napęd na 4 koła;
  • możliwość pracy na nierównej powierzchni dzięki podporą stabilizującym.

Wynajem podnośników nożycowych oferowany przez naszą firmę na terenie miasta Wrocław spełnia wszelkie wymagania i standardy pracy na wysokościach. Ponadto posiadamy wiele modeli pozwalających na pracę na różne wysokości od 7,8 metrów do 15,11 metrów. Oferowane przez nas podesty ruchome zostały w boczne wysięgniki, które przekładają się na zwiększenie zasięgu działania. Sprawdź także:

Zatem jeśli poszukują Państwo podnośników kompaktowych, na których może przebywać jednocześnie do sześciu osób, zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami.