podnośniki ommelift

Podnośniki Ommelift

Postaw na jakość od Ommelift! Firma od lat zajmuje się produkcją podnośników przeznaczonych do użytku w najbardziej wymagających warunkach. Nasza wypożyczalnia oferuje niezawodne zwyżki Omme na gaśnicach. Poznaj i wynajmij sprzęt, z którym prace na wysokości będą przebiegać sprawniej, wygodniej i bezpieczniej!

Omme dostarcza jakość od ponad 100 lat!

Ommelift to duński producent podnośników. Od 1906 roku specjalizuje się w produkcji maszyn do prac wysokościowych. Dzisiaj to znana i ceniona na całym świecie marka, która specjalizuje się w tworzeniu sprzętu skoncentrowanego na potrzebach klientów. Dzięki zwyżkom Omme prace – także w ograniczonych przestrzeniach – przebiegają sprawnie i bezpiecznie.

Nasza wypożyczalnia wynajmuje podnośniki Omme przegubowo-teleskopowe na gąsienicach. Zwyżki Omme posiadają hybrydowy napęd, dzięki czemu mogą pracować zarówno w obiektach zamkniętych, jak i na zewnątrz. Podnośniki umożliwiają prowadzenie prac na wysokości nieco ponad 25 metrów z wysięgiem bocznym na 12,60 m. Dzięki opcji sterowania ramieniem w wielu kierunkach zapewniają szybki dostęp, do nawet pozornie niedostępnych obszarów.

Wszystkie podnośniki Omme dzięki zastosowaniu stalowych podpór wyróżnia maksymalna stabilność. Maszyny dla maksymalnego bezpieczeństwa zostały wyposażone w specjalnie zaprojektowane kosze oraz intuicyjne panele sterowania. Kompaktowe wymiary w zestawieniu z niską wagą powodują, że podnośnik można wykorzystywać prac w miejscach, gdzie inne podnośniki nie wjadą.

podnośniki omme

Zapytaj o wynajem zwyżki Ommelift!

Wypożycz specjalistyczny podnośnik Omme z naszej wypożyczalni.

Podnośniki Omme z wypożyczalni AA HERKULES

Dostępne w naszej ofercie podnośniki Omme to częsty wybór najbardziej wymagających odbiorców poszukujących niezawodnego sprzętu. Sprzęt wykorzystuje się m.in. w halach produkcyjnych, obiektach sakralnych, galeriach handlowych. Dzięki firmie Omme Lift w ofercie wynajmu mamy specjalistyczne zwyżki do prac nad trudno dostępnymi miejscami.

Wybierz “pająka” Omme, który pomoże Ci w realizacji prac. Nasza wypożyczalnia podnośników od kilkunastu lat zajmuje się wynajmem nowoczesnego sprzętu podnośnikowego na terenie województw śląskiego, opolskiego, małopolskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, łódzkiego, mazowieckiego i lubuskiego. Zapewniamy solidną i miłą obsługę. Prowadzimy nie tylko wynajem, ale również transport, serwis i szkolenia – wybierając naszą ofertę, otrzymujesz kompleksowe partnerskie wsparcie.

Doradzimy w doborze sprzętu, który będzie odpowiadał potrzebom realizacji zadań. Dostarczymy zwyżki na miejsce w uzgodnionym czasie, a także odbierzemy po zakończeniu prac. Ze sprzętem podnośnikowym Ommelift i wypożyczalnią podnośników AA HERKULES wykonasz pracę na czas!

podnośniki omme

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń