Kurs na zwyżki i ładowarki

Możemy zorganizować kurs na podnośniki w dowolnym terminie oraz na dowolną ilość osób. Zainwestuj w rozwój zawodowy razem z nami! Zapisz się na kurs na zwyżki (podesty ruchome przejezdne) i/lub ładowarki teleskopowe!

Jesteśmy certyfikowanym ośrodkiem UDT-CERT z wieloletnim doświadczeniem. Mamy najwyższy współczynnik zdawalności w regionie. Organizujemy kompleksowe kursy na operatorów podestów ruchomych przejezdnych (dawniej kategoria IP) i operatorów ładowarek teleskopowych (dawnej kategoria I WJO). Kursy odbywają się w naszej siedzibie w Katowicach.

Profesjonalny kurs na zwyżki z egzaminem UDT

W ośrodku AA HHERKULES profesjonalnie i kompleksowo przygotowujemy kursantów do egzaminów państwowych odbywających się przed komisjami Transportowego Dozoru Technicznego lub Urzędu Dozoru Technicznego. Każdy organizowany przez nas kurs na zwyżki pozwala zdobyć bogatą wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności. Kładziemy nacisk na kwestie BHP, aby kursanci, którzy ukończą u nas naukę, mogli bezpiecznie realizować obowiązki. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych wykładowców i instruktorów praktyków. W czasie szkoleń zapewniamy miłą atmosferę, catering i serwis kawowy

Kurs na podnośniki to wstęp do egzaminu UDT/TDT, który po pozytywnej ocenie jest tożsamy z uzyskaniem uprawnień do obsługi podnośników przejezdnych wolnobieżnych spalinowych i elektrycznych. Szkolenie na ładowarki teleskopowe zapoznaje uczestników z obsługą i bezpiecznym użytkowaniem ładowarek. Naszych kursantów szkolimy na nowoczesnym sprzęcie wykorzystywanym w wielu firmach w Polsce i na całym świecie.

Po zakończeniu kursu oraz zaliczeniu egzaminu teoretycznego i praktycznego kandydaci w ciągu 30 otrzymują uprawnienia TDT/UDT, ważne przez okres kolejnych 5 lat na terenie całej Polski. Uprawnienia są wydawane jako zaświadczenie kwalifikacyjne formie plastikowej karty identyfikacyjnej.

Szukasz ośrodka, by odbyć kurs?

Zapraszamy zarówno na teoretyczne, jak i praktyczne kursy na zwyżki i ładowarki w AA HERKULES.

Dlaczego kurs na podnośnik koszowy warto odbyć w naszej firmie?

Do tematu kursów na operatorów podchodzimy profesjonalnie i praktycznie. Od lat pomagamy pracownikom w zdobywaniu uprawnień do obsługi podnośników budowlanych wymaganych przez Transportowy Dozór Techniczny (TDT) i Urząd Dozoru Technicznego (UDT).

Kursy na operatorów zwyżek w AA HERKULES to:

 • nauka w certyfikowanym ośrodku UDT-CERT;
 • kompleksowe przygotowanie do zawodu operatora podczas zajęć praktycznych i teoretycznych;
 • nowoczesne zaplecze urządzeń – podnośników przejezdnych wolnobieżnych oraz ładowarek teleskopowych;
 • doświadczona kadra pracowników – wykładowców z praktyką;
 • egzamin wewnętrzny przed przystąpieniem do egzaminu przed komisją TDT/UDT;
 • egzamin państwowy prowadzony w naszym środku oraz na naszych urządzeniach
 • bardzo wysoka zdawalność – najlepsza w regionie!
 • minimum formalności przy zapisywaniu się na szkolenia operatorów;
 • zajęcia odbywające się w miłej atmosferze.

Zadzwoń i zalicz kurs na podnośniki ruchome przejezdne lub ładowarki teleskopowe – uzyskaj uprawnienia UDT/TDT szybko i w konkurencyjnej cenie.

Maszy pytania dotyczące kursów lub chcesz zarezerwować termin?

Uzyskaj informacje o najbliższych szkoleniach w naszym kalendarzu lub ustal indywidualną datę dla grupy w dogodnym terminie!

  Sprawdź nowe modele maszyn! JLG Toucan 12E Plus oraz Haulotte HA16 RTJ PRO już we flocie AA HERKULES!

  Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.