Wszechstronne podnośniki z napędem elektrycznym

Największą zaletą podnośników elektrycznych jest zerowa emisja zanieczyszczeń do środowiska. Silniki napędzane są z akumulatorów. Wśród podnośników elektrycznych dostępne są:

Wybór odpowiedniego podestu uzależnione jest od przeznaczenia oraz terenu, na których wykonywane będą prace. Masztowe podnośniki są lekkie, mają kompaktowe rozmiary, dzięki czemu transport ich jest niezwykle łatwy. Nożycowe z kolei sięgać mogą nawet do 14 metrów, a dodatkowe boczne wysięgi zwiększają zakres pracy. Natomiast teleskopowo-przegubowe wysięgniki są najbardziej wszechstronnymi urządzeniami o dużym zasięgu. Wszystkie podnośniki elektryczne wyposażone zostały w jasne, niebrudzące ogumienie, które nie brudzi podłoża i pozwala na pracę wewnątrz pomieszczeń składowych bez obawy o stan podłoża.

Najważniejsze cechy podnośników elektrycznych

Podnośniki napędzane silnikiem elektrycznym cechują się bardzo korzystnym stosunkiem zużywanej energii do jakości wykonywanej pracy. Ich działanie jest ciche oraz ekologiczne przy jednoczesnym nieustępowaniu maszynom napędzanym paliwami. Wszechstronność połączona z kompaktowymi rozmiarami czyni z tych silnych podnośników idealnie narzędzie do pracy w każdych warunkach. Mogą Państwo liczyć na wsparcie naszego działu technicznego, który stale monitoruje pracę podnośników, by uniknąć sytuacji, w której mogą okazać się zawodne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami naszych podestów napędzanych silnikami elektrycznymi. Z pewnością spełnią one standardy i wymagania stawiane przez Państwa.