Wypożyczalnia maszyn budowlanych jako sposób na rozwój firmy + obalanie mitów!

Prowadząc własny biznes, często stajemy przed pytaniem – jak uzyskać najlepsze efekty w kontekście optymalizacji kosztów. Dlatego podpowiadamy, jak wypożyczalnia maszyn budowlanych, podnośników może pomóc w zoptymalizowaniu wydatków. Do rozstrzygnięcia musimy obalić kilka popularnych mitów na temat wynajmu sprzętu z wypożyczalni.

Sprzęt budowlany z wypożyczalni jest drogi – MIT 1

Bardzo często słychać głosy twierdzące, że płacenie za każdym razem na sprzęt jest nieopłacalna. Rzeczywiście, jeśli Twoja firma używa podestów niemal każdego dnia, zapewne już dawno zdecydowałeś się na ich zakup. Jednak jeśli taki sprzęt potrzebny jest raz w miesiącu bądź nawet rzadziej, zakup jest niczym innym jak nierozsądnym zamrożeniem pieniędzy. Nie jest zaskoczeniem, że nie używany sprzęt się po prostu psuje. Stojący w magazynie podest, kiedy któregoś dnia będzie potrzebny, może zwyczajnie nie odpalić. Dlatego warto brać to pod uwagę, że stosunkowo niski, jednorazowy wydatek raz na jakiś czas jest dużo korzystniejszy niż bardzo duży wydatek, który nijak się nie zwróci nawet przez wiele lat.

Wypożyczalnie mają wysłużony sprzęt – MIT 2

Kolejnym często pojawiającą się opinią jest ta, sugerująca, że sprzęty z wypożyczalni są wysłużone i mało wydajne. Nic bardziej mylnego, stare maszyny, które przepracowały już swoje, zostają wymieniane na nowe. Dbamy bowiem nie tylko o naszą reputację, jako wypożyczalni, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo. Wszystkie oferowane przez nas zwyżki posiadają wszelkie niezbędne przeglądy techniczne i zabezpieczenia, tak że praca na nich jest w pełni pewna.

Jak się zepsuje to zapłacisz za naprawę extra – MIT 3

Nie ma takiej możliwości. Wypożyczalnie takie m.in. nasza, biorą na siebie koszty napraw, chyba że te wynikają z niewłaściwego niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania. Dodatkowo w przypadku zniszczeń w wyniku wypadków warto mieć na uwadze ubezpieczenie. W przypadku usterek ciężkiego sprzętu budowlanego mowa także o serwisie, który dojedzie do Ciebie i usunie usterkę, a w ramach zapewnienia ciągłości pracy w grę wchodzi także wymiana maszyny na taki sam model bez obarczania klienta kosztami transportu.

Dlaczego wypożyczalnie maszyn budowlanych są dobrym wyjściem?

Jedną z głównych barier stojących na drodze do pełnego rozwoju firmy bywają pieniądze. Zakup dużego sprzętu budowlanego niejednokrotnie przewyższać może roczny dochód przedsiębiorstwa. Oczywiście nabyć można używaną maszynę, której cena jest dużo niższa niż nowej, ale poza ceną, spada także jej wydajność i bezawaryjność. Wypożyczalnie maszyn budowlanych natomiast pozbywają się sprzętu, ponieważ wymieniają go na nowy i lepszy. Wynajem sprawdzonego i w pełni sprawnego wyposażenia, w korzystnych cenach zwłaszcza na początku działalności jest strzałem w dziesiątkę. Jednorazowe koszty są naprawdę niewielkie, a Ty nie musie się obawiać niezawodności i ciągłości pracy.

Częstym błędem rozwijających się przedsiębiorstw jest zakup urządzeń z myślą o jednym konkretnym zleceniu. Po wykonaniu zlecenia okazuje się, że kolejnych podobnych zleceń już nie ma. Podnośniki koszowe stoją nieużywane, konieczne jest jego serwisowanie, nie zarabia na siebie i na firmę a kapitał jest zamrożony – unikaj tego korzystaj z wypożyczalni takiej jak nasza!

  • Opublikowano: 29.06.2022

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń