Podnośniki Ostrowiec Świętokrzyski

Prowadź prace wysokościowe bezpieczniej i szybciej, wynajmując podnośnik. Ostrowiec to miasto, gdzie realizuje się obecnie wiele inwestycji wymagających profesjonalnego sprzętu podnośnikowego. Nasza wypożyczalnia podnośników odpowiada na potrzeby Klientów i dostarcza podesty ruchome w wielu wariantach i konkurencyjnych cenach.

Zapewniamy duży wybór podnośników w Ostrowcu Świętokrzyskim!

Osobom wykorzystującym na co dzień podnośniki, Ostrowiec nie zapewnia dostępu do wielu wypożyczalni. Gdy jednak zależy Ci na skorzystaniu z profesjonalnego sprzętu i na fachowym wsparciu jako wypożyczalnia możemy zaoferować korzystanie z naszej świętokrzyskiej bazy. Nasza wypożyczalnia podnośników od 2008 roku specjalizuje się w ich dostawie do Klientów – także z Ostrowca!

W AA HERKULES możesz wypożyczyć:

  • Podnośniki nożycowe – ich atutem są duże platformy z wysokim udźwigiem i z wysuwanymi podestami, z którymi można łatwo dotrzeć do oddalonych przestrzeni.
  • Podnośniki teleskopowo-przegubowe – to najlepszy wybór, gdy planuje się prace nad przeszkodami, ponieważ wyróżniają się dużym wysięgiem bocznym.
  • Podnośniki na gąsienicach – to rodzaj podnośników teleskopowo-przegubowych wyposażonych w gąsienice i podpory stabilizujące – pająk. Niezastąpione do prac na wymagających podłożach, na przykład w świątyniach, zabytkach.
  • Podnośniki masztowe – kompaktowe wymiary umożliwiają przejechanie tym sprzętem nawet przez drzwi, windy czy korytarze, dlatego są niezawodne w ograniczonych przestrzeniach.
  • Ładowarki teleskopowe – dzięki nim można prowadzić efektywny transport bliski, na przykład prace przeładunkowe, załadunkowe, rozładunkowe.

Rozbudowana flota maszyn umożliwia Klientom dobranie podnośnika do specyfiki i miejsca pracy.

podnośniki ostrowiec świętokrzyski

Wynajmij podnośnik w Ostrowcu!

W naszej wypożyczalni czeka szeroki wybór podnośników z dostawą na terenie Ostrowca i okolicznych miejscowości. Zapewniamy transport na miejsce nawet w 24h.

Skorzystaj z naszej wypożyczalni podnośników w Ostrowcu!

Kładziemy duży nacisk na jakość usług zarówno w przypadku wynajmu krótkoterminowego, jak i przy dłuższych terminach współpracy. Gdy potrzebny jest gotowy do robót podnośnik, Ostrowiec jest jednym z wielu świętokrzyskich miast, gdzie możesz liczyć na nasze wsparcie! Poza rozbudowaną flotą podnośników od renomowanych marek jak Haulotte, Genie, Nifty Lift, JLG możemy zagwarantować Klientom kompleksową obsługę w ramach wynajmu sprzętu.

Z jakich usług skorzystasz w naszej wypożyczalni?

  • Transport podnośników – posiadamy nowoczesne lawety przystosowane do transportu sprzętu i dostarczamy go bezpośrednio we wskazane miejsce, a także odbieramy wtedy, gdy prace zostaną zakończone.
  • Serwis podnośników – dysponujemy własnymi ekipami serwisowymi, które dojeżdżają do Klientów, by szybko i skutecznie naprawiać maszyny.
  • Szkolenia operatorów urządzeń podnośnikowych – gdy chcesz przeszkolić pracowników lub zdobyć uprawnienia samodzielnie, zapraszamy do zapisania się na kurs w naszym ośrodku w Katowicach.

Wypożyczalnia AA HERKULES dostarcza wyłącznie sprawdzone,  profesjonalne podnośniki! Ostrowieckie firmy serdecznie zapraszamy do współpracy. Jesteśmy gotowi do pomocy!

podnośniki ostrowiec świętokrzyski

Sprawdź nowe modele maszyn! JLG Toucan 12E Plus oraz Haulotte HA16 RTJ PRO już we flocie AA HERKULES!

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.